• Forza Vitale Sys.Melisa 50Ml.
-21%

Forza Vitale Sys.Melisa 50 ml.

SKU-koodiFO8023966700465
Forza Vitale Sys.Melisa 50 ml on ruoansulatusjärjestelmään tarkoitettu kasviperäinen valmiste. Se sisältää sitruunamelissaa, kasvia, joka tunnetaan rauhoittavista ja ruoansulatusta edistävistä ominaisuuksistaan. Suositeltava annostus on 20 tippaa vedellä laimennettuna kolme kertaa päivässä, mieluiten ennen ateriaa. Tämä tuote voi auttaa lievittämään ruoansulatushäiriöiden oireita, kuten närästystä ja vatsan raskautta. On tärkeää noudattaa valmistajan ohjeita ja neuvotella terveydenhuollon ammattilaisen kanssa ennen hoidon aloittamista.
Normaalihinta €19,80 39,6 € / 100ml
Alennushinta €19,80 Normaalihinta €25,10
Säästät: -€5,30
39,6 € / 100ml
Forza Vitale Sys.Melisa 50Ml.
Forza Vitale Sys.Melisa 50 ml.
Normaalihinta €19,80 39,6 € / 100ml
Alennushinta €19,80 Normaalihinta €25,10
Säästät: -€5,30
39,6 € / 100ml

 

 

Forza Vitale Sys.Melisa 50 ml on ruoansulatusjärjestelmään tarkoitettu kasviperäinen valmiste. Se sisältää sitruunamelissaa, kasvia, joka tunnetaan rauhoittavista ja ruoansulatusta edistävistä ominaisuuksistaan. Suositeltu annostus on 20 tippaa veteen laimennettuna kolme kertaa päivässä, mieluiten ennen aterioita. Tämä tuote voi auttaa lievittämään ruoansulatushäiriöiden oireita, kuten närästystä ja vatsan raskaus tunnetta. On tärkeää noudattaa valmistajan ohjeita ja neuvotella terveydenhuollon ammattilaisen kanssa ennen hoidon aloittamista.

Koostumus

Forza Vitale Sys.Melisa 50 ml sisältää sitruunamelissaa pääainesosana.

Vaikuttavat aineet

Forza Vitale Sys.Melisa 50 ml:n pääainesosa on sitruunamelissa.