• Forza Vitale Sys.Burdock 50Ml.
-21%

Forza Vitale Sys. Bardana 50 ml.

SKU-koodiFO8023966700090
Forza Vitale Sys.Bardana 50 ml on ruoansulatusjärjestelmään tarkoitettu kasviperäinen valmiste. Se sisältää takiaista, kasvia, joka tunnetaan puhdistavista ja ruoansulatusta edistävistä ominaisuuksistaan. Suositeltava annostus on 20 tippaa laimennettuna veteen kolme kertaa päivässä ennen pääaterioita. Tämä tuote auttaa parantamaan ruoansulatusta, edistää myrkkyjen poistumista ja tukee ruoansulatusjärjestelmän tasapainoa. On tärkeää noudattaa valmistajan ohjeita ja neuvotella terveydenhuollon ammattilaisen kanssa ennen hoidon aloittamista.
Normaalihinta €19,80 39,6 € / 100ml
Alennushinta €19,80 Normaalihinta €25,10
Säästät: -€5,30
39,6 € / 100ml
Forza Vitale Sys.Burdock 50Ml.
Forza Vitale Sys. Bardana 50 ml.
Normaalihinta €19,80 39,6 € / 100ml
Alennushinta €19,80 Normaalihinta €25,10
Säästät: -€5,30
39,6 € / 100ml

 

 

Forza Vitale Sys.Bardana 50 ml on ruoansulatusjärjestelmään tarkoitettu kasvilääke. Se sisältää takiaista, joka tunnetaan puhdistavista ja ruoansulatusta edistävistä ominaisuuksistaan. Suositeltava annostus on 20 tippaa laimennettuna veteen kolme kertaa päivässä ennen pääaterioita. Tämä tuote auttaa parantamaan ruoansulatusta, edistää myrkkyjen poistumista ja tukee ruoansulatuskanavan tasapainoa. On tärkeää noudattaa valmistajan ohjeita ja neuvotella terveydenhuollon ammattilaisen kanssa ennen hoidon aloittamista.

Koostumus

Forza Vitale Sys.Bardana 50 ml sisältää takiaista pääainesosana.

Vaikuttavat aineet

Forza Vitale Sys.Bardana 50 ml:n pääainesosa on takiainen.