• Farmoplex H- Dyn Hepatic 500Ml
-37%

Farmoplex H- Dyn Hepatico 500 ml

SKU-koodiFA5606131610078
FARMOPLEX H-DYN hepatico on 500 ml:n nestemäinen ravintolisä, joka on tarkoitettu maksaterveyden tukemiseen.
Normaalihinta €26,60 5,32 € / 100ml
Alennushinta €26,60 Normaalihinta €42,27
Säästät: -€15,67
5,32 € / 100ml
Loppuunmyyty
Farmoplex H- Dyn Hepatic 500Ml
Farmoplex H- Dyn Hepatico 500 ml
Normaalihinta €26,60 5,32 € / 100ml
Alennushinta €26,60 Normaalihinta €42,27
Säästät: -€15,67
5,32 € / 100ml

 

 

FARMOPLEX H-DYN hepatico on 500 ml:n nestemäinen ravintolisä, joka on tarkoitettu maksan terveyden tukemiseen.

Koostumus

Puhdistettu vesi, täyteaine: glyseroli; makeutusaineet: fruktoosi, sorbitoli; Cynara scolymus (artisokka) -lehdet, Peumus boldus (boldo) -lehdet, Taraxacum officinale (voikukka) -kasvi, Phyllanthus niruri (quebra-pedra) -kasvi, Cochlospermum angolense (borututu) -juuri, Silybum marianum (maarianohdake) kasvi, Marsdenia condurango (condurango) kuori, Fumaria officinalis (fumaria) kasvi, Mentha piperita (piparminttu) maanpäälliset osat; Väriaine: nestemäinen karamelli; Säilöntäaineet: kaliumsorbaatti, natriumbentsoaatti; Happamuudensäätöaine: sitruunahappo.

Käyttöohjeet

FARMOPLEX H-DYN -maksavalmistetta käytetään ravintolisänä eläinten maksan toiminnan tukemiseen. Suositeltu annostus on 1 ml jokaista 10 kg:n ruumiinpainoa kohti, kerran päivässä 10–15 päivän ajan. On kuitenkin tärkeää neuvotella eläinlääkärin kanssa ennen tämän tuotteen käyttöä, sillä kussakin yksittäistapauksessa voi olla erityisiä suosituksia.