• Eye Care Waterproof Jumbo Chamois Eye Shadow, 3.25 g
-27%

Eye Care Jumbo-vesitiivis luomiväri, 3,25 g

SKU-koodiEY3532662007518
Vedenkestävä luomiväri, väri: suede.
Normaalihinta €9,80 301,54 € / 100gr
Alennushinta €9,80 Normaalihinta €13,50
Säästät: -€3,70
301,54 € / 100gr
Eye Care Waterproof Jumbo Chamois Eye Shadow, 3.25 g
Eye Care Jumbo-vesitiivis luomiväri, 3,25 g
Normaalihinta €9,80 301,54 € / 100gr
Alennushinta €9,80 Normaalihinta €13,50
Säästät: -€3,70
301,54 € / 100gr

 

 
Gamuzanvärinen jumbo-silmämeikkikynä tuo silmäluomillesi pehmeän ja lämpimän ruskean sävyn. Sen vedenkestävä ja pitkäkestoinen koostumus sopii täydellisesti luonnolliseen ja hienostuneeseen meikkiin koko päiväksi.

Koostumus

Cyclopentasiloxane, Trimethylsiloxysilicate, Mica, Polyethylene, Isododecane, Synthetic Wax, Cera Microcristallina, polyglyseryl-4-diisostearaatti/polyhydroksistearaatti/sebaatti, CI 77491, CI 77492, CI 77499.

Käyttöohje

Levitä suoraan silmäluomille ja häivytä sormilla tai siveltimellä.