• Eye Care Waterproof Eyeshadow Jumbo Petal, 3.25 g
-22%

Eye Care Jumbo-vesitiivis luomiväri Pétalo, 3,25 g

SKU-koodiEY3532662007549
Vedenkestävä luomiväri, väri: kukan terälehti.
Normaalihinta €8,90 273,85 € / 100gr
Alennushinta €8,90 Normaalihinta €11,47
Säästät: -€2,57
273,85 € / 100gr
Eye Care Waterproof Eyeshadow Jumbo Petal, 3.25 g
Eye Care Jumbo-vesitiivis luomiväri Pétalo, 3,25 g
Normaalihinta €8,90 273,85 € / 100gr
Alennushinta €8,90 Normaalihinta €11,47
Säästät: -€2,57
273,85 € / 100gr

 

 
Pétalo-värinen jumbo-silmämeikkikynä tuo silmäluomillesi pehmeän ja herkän vaaleanpunaisen sävyn. Sen vedenkestävä ja pitkäkestoinen koostumus sopii täydellisesti romanttiseen ja naiselliseen meikkiin, joka kestää koko päivän.

Koostumus

Cyclopentasiloxane, Trimethylsiloxysilicate, Mica, Polyethylene, Isododecane, Synthetic Wax, Cera Microcristallina, polyglyseryl-4-diisostearaatti/polyhydroksistearaatti/sebakaatti, CI 77891, CI 77491, CI 77492, CI 77499.

Käyttöohje

Levitä suoraan silmäluomille ja häivytä sormilla tai siveltimellä.