• Erlingen Fitoaroma 457 55Ml.
-30%

Erlingen Fitoaroma 457 55 ml.

SKU-koodiER8436538162835
Ergonatin Fitoaroma 457 yhdistää valikoituja aromaattisten kasvien uutteita, jotta voit nauttia aromaterapian aistillisesta kokemuksesta.
Normaalihinta €19,93 36,24 € / 100ml
Alennushinta €19,93 Normaalihinta €28,50
Säästät: -€8,57
36,24 € / 100ml
Erlingen Fitoaroma 457 55Ml.
Erlingen Fitoaroma 457 55 ml.
Normaalihinta €19,93 36,24 € / 100ml
Alennushinta €19,93 Normaalihinta €28,50
Säästät: -€8,57
36,24 € / 100ml

 

 
Erlingen Fitoaroma 457 55 ml on fytoterapiatuote, jota käytetään ruoansulatuskanavan hoitoon. Tuotteesta ei kuitenkaan anneta lisätietoja siitä, mikä se tarkalleen ottaen on ja mihin tarkoitukseen sitä käytetään.