• Erlingen Fitoaroma 366 55Ml.
-32%

Erlingen Fitoaroma 366, 55 ml.

SKU-koodiER8436538162781
Ergonatin Fitoaroma 366 -tuote yhdistää valikoituja aromaattisten kasvien uutteita, jotta voit nauttia aromaterapian aistillisesta kokemuksesta.
Normaalihinta €19,36 35,2 € / 100ml
Alennushinta €19,36 Normaalihinta €28,50
Säästät: -€9,14
35,2 € / 100ml
Erlingen Fitoaroma 366 55Ml.
Erlingen Fitoaroma 366, 55 ml.
Normaalihinta €19,36 35,2 € / 100ml
Alennushinta €19,36 Normaalihinta €28,50
Säästät: -€9,14
35,2 € / 100ml

 

 
Erlingen Fitoaroma 366 55 ml on fytoterapiatuote, jota käytetään ruoansulatuskanavan hoitoon. Tuotteesta ei kuitenkaan anneta lisätietoja siitä, mikä se tarkalleen ottaen on ja mihin tarkoitukseen sitä nimenomaan käytetään.

Käyttöohjeet

Erlingen Fitoaroma 366 55 ml -valmistetta käytetään fytoterapiassa ruoansulatuskanavan hoitoon. Tarkempia tietoja tämän tuotteen käytöstä ei kuitenkaan ole annettu.