• Erlingen Fitoaroma 177 55Ml.
-33%

Erlingen Fitoaroma 177, 55 ml.

SKU-koodiER8436538162675
Ergonatin Fitoaroma 177 yhdistää valikoituja aromaattisten kasvien uutteita, jotta voit nauttia aromaterapian aistillisesta kokemuksesta.
Normaalihinta €19,00 34,55 € / 100ml
Alennushinta €19,00 Normaalihinta €28,50
Säästät: -€9,50
34,55 € / 100ml
Erlingen Fitoaroma 177 55Ml.
Erlingen Fitoaroma 177, 55 ml.
Normaalihinta €19,00 34,55 € / 100ml
Alennushinta €19,00 Normaalihinta €28,50
Säästät: -€9,50
34,55 € / 100ml

 

 
Erlingen Fitoaroma 177 55 ml on kasviperäinen valmiste, jota käytetään ruoansulatuskanavan hoitoon. Tuotteesta ei kuitenkaan anneta lisätietoja siitä, mikä se tarkalleen ottaen on ja mihin sitä nimenomaan käytetään.

Käyttöohjeet

Erlingen Fitoaroma 177 55 ml on kasviperäinen valmiste, jota käytetään ruoansulatuskanavan hoitoon. Annettujen tietojen perusteella ei kuitenkaan käy ilmi, miten tätä tuotetta tarkalleen ottaen käytetään. On suositeltavaa tutustua valmistajan ohjeisiin tai etsiä lisätietoja saadakseen tarkempia ohjeita tuotteen oikeasta käytöstä.