• Erborian Pink Primer & Care 45Ml
-25%

Erborian Pink Primer & Care 45 ml

SKU-koodiER8809255785609
Erborian Pink Primer&Care 45 ml on meikkipohja, joka valmistelee, kosteuttaa ja hoitaa ihoa. Diospyros-kaki-uutteiden ja mineraalien ansiosta se tasoittaa ihohuokosia ja parantaa ihon ulkonäköä. Se tarjoaa pitkäkestoista kosteutusta ja ripauksen hehkua, jotta iho säilyy säteilevänä koko päivän. Ihanteellinen käytettäväksi ennen meikkiä.
Normaalihinta €31,30 69,56 € / 100ml
Alennushinta €31,30 Normaalihinta €41,90
Säästät: -€10,60
69,56 € / 100ml
Erborian Pink Primer & Care 45Ml
Erborian Pink Primer & Care 45 ml
Normaalihinta €31,30 69,56 € / 100ml
Alennushinta €31,30 Normaalihinta €41,90
Säästät: -€10,60
69,56 € / 100ml
Lääkityssuositus
 
 
 
2 tuote(et)
€0,00

 

 
Erborian Pink Primer&Care, 45 ml:n pakkauksessa, on meikkipohja, joka ei ainoastaan valmista ihoa meikin tasaiselle ja kestävälle levitykselle, vaan myös hoitaa ja kosteuttaa ihoa. Sen koostumus on rikastettu Diospyros-kaki-uutteilla ja mineraaliuutteilla, jotka auttavat tasoittamaan ihoa, pehmentämään ihohuokosia ja vähentämään niiden näkyvyyttä, jolloin iho näyttää tasaisemmalta ja hienostuneemmalta. Lisäksi tämä pohjuste tarjoaa pitkäkestoista kosteutusta ja pitää ihon raikkaana ja mukavana koko päivän ajan. Sen hehkuva vaikutus lisää säteilevää kiiltoa, jolloin iho näyttää elinvoimaiselta ja terveeltä jopa meikin alla.

Käyttöohjeet

Puhdista ja tonisoi iho ja levitä sitten pieni määrä Erborian Pink Primer&Care -tuotetta kasvoille.
Levitä tuotetta tasaisesti sormilla tai meikkisiveltimellä.
Keskity alueisiin, joilla huokoset ovat näkyvimpiä tai joissa haluat tasoittaa ihon tekstuuria.
Anna pohjavoiteen imeytyä kokonaan ennen meikin levittämistä.
Voit käyttää sitä yksinään luonnollisen ja hehkuvan ilmeen luomiseksi tai meikkipohjana, joka pidentää meikin kestoa ja parantaa sen lopputulosta.
Nauti kosteutetusta, pehmeästä ja säteilevästä ihosta koko päivän ajan.