• Essence Porless Blur -huokosia peittävä meikkipohja [Tyhjä], 30 ml
-29%

Essence Porless Blur -huokosia peittävä meikkipohja [Tyhjä], 30 ml

SKU-koodiES4059729517036
Saa huokosesi katoamaan kuin taikaiskulla essence-merkin huokosia peittävällä BLUR PORELESS -meikkipohjalla! Silkkisen kevyellä tekstuurillaan tämä meikkipohja luo täydellisen pohjan meikillesi. Se levittyy iholle vaivattomasti, peittäen huokoset ja jättäen ihosi pehmeäksi ja hienostuneeksi. 5 %:n pitoisuus niacinamidia tekee tuotteesta hellävaraisen ja ihoa hoitavan, kun taas ripaus kukkainen tuoksu tuo raikkaan vivahteen. Levitä se meikkivoiteen alle, jotta meikki kestää pidempään ja näyttää moitteettomalta koko päivän. Universaali sävy sulautuu iholle täydellisesti, mikä tekee siitä lopullisen pohjan mille tahansa meikille.
Normaalihinta €3,40 11,33 € / 100ml
Alennushinta €3,40 Normaalihinta €4,79
Säästät: -€1,39
11,33 € / 100ml
Essence Porless Blur -huokosia peittävä meikkipohja [Tyhjä], 30 ml
Essence Porless Blur -huokosia peittävä meikkipohja [Tyhjä], 30 ml
Normaalihinta €3,40 11,33 € / 100ml
Alennushinta €3,40 Normaalihinta €4,79
Säästät: -€1,39
11,33 € / 100ml

 

 
Essence Porless Blur -huokosia peittävä meikkipohja [Empty], 30 ml
Saa huokoset katoamaan kuin taikaiskulla essence BLUR PORELESS -huokosia peittävällä meikkipohjalla! Silkkisen kevyellä tekstuurillaan meikkipohja luo täydellisen pohjan meikillesi. Se levittyy iholle vaivattomasti, peittäen huokoset ja jättäen ihosi pehmeäksi ja hienostuneeksi. 5 %:n pitoisuus niacinamidia tekee tuotteesta hellävaraisen ja ihoa hoitavan, kun taas ripaus kukkainen tuoksu tuo raikkaan vivahteen. Levitä se meikkivoiteen alle, jotta meikki kestää pidempään ja näyttää moitteettomalta koko päivän. Universaali sävy sulautuu iholle täydellisesti, mikä tekee siitä lopullisen pohjan mille tahansa meikille.

Ainesosat

AINESOSAT: AQUA (VESI), HORDEUM VULGARE (OHRA) -SIEMENJAUHO, DIETHYLHEXYL CARBONATE, COCO-CAPRYLATE, NIACINAMIDE, POLYGLYCERYL-4 DIISOSTEARATE/POLYHYDROXYSTEARATE/SEBACATE, ORYZA SATIVA (RICE) STARCH, HYDROGENATED CASTOR OIL, MAGNESIUM SULFATE, TOCOPHEROL, OCTYLDODECANOL, DISTEARDIMONIUM HECTORITE, PROPYLENE CARBONATE, PHENOXYETHANOL, BENZOIHAPPO, DEHYDROASETIINIHAPPO, PARFUM (TUOKSU), TETRAMETYYLISET ASETYYLIOKTAHYDRONAFTALEENIT, DIMETYYLIFENETYYLISETASSAATTI, CI 77491 (RAUTAOKSIDIT), CI 77492 (RAUTAOKSIDIT), CI 77499 (RAUTAOKSIDIT).

Ravintoarvo

Nestemäinen meikkipohja, joka pienentää huokosia
Sisältää 5 % niacinamidia ja kukkaisen tuoksun
Luo pehmeän ihon

Apteekkarin neuvo

Ei sovi alle 3-vuotiaille lapsille