• Equisalud Arcoiris Diarrin Kids 250Ml.
-37%

Equisalud Arcoiris Diarrin Kids 250 ml.

SKU-koodiEQ8436003021469
Equisalud Arcoiris Diarrin Kids 250 ml on tuote, joka on kehitetty lasten ruoansulatusjärjestelmää varten. Se auttaa lievittämään ripulin oireita, kuten suoliston ärsytystä ja tulehdusta. Se sisältää luonnollisia ainesosia, jotka edistävät suoliston terveyttä ja auttavat palauttamaan ruoansulatuksen tasapainon. Se on turvallinen ja tehokas kaiken ikäisille lapsille.
Normaalihinta €23,70 9,48 € / 100ml
Alennushinta €23,70 Normaalihinta €37,42
Säästät: -€13,72
9,48 € / 100ml
Loppuunmyyty
Equisalud Arcoiris Diarrin Kids 250Ml.
Equisalud Arcoiris Diarrin Kids 250 ml.
Normaalihinta €23,70 9,48 € / 100ml
Alennushinta €23,70 Normaalihinta €37,42
Säästät: -€13,72
9,48 € / 100ml

 

 
Equisalud Arcoiris Diarrin Kids 250 ml on tuote, joka on kehitetty lasten ruoansulatusjärjestelmää varten. Sitä käytetään ripulin hoitoon, ja se auttaa säätelemään ulostamista ja palauttamaan suoliston tasapainon. Tämä tuote sisältää luonnollisia ainesosia, jotka vaikuttavat hellävaraisesti ja tehokkaasti lievittäen lasten ripulin oireita. On tärkeää noudattaa käyttöohjeita ja neuvotella lääkärin kanssa ennen tuotteen antamista lapsille.

Käyttöohjeet

Equisalud Arcoiris Diarrin Kids 250 ml:n käyttöohje on 5 ml (yksi teelusikallinen) kolme kertaa päivässä, mieluiten ennen aterioita. Tuotteen voi laimentaa veteen tai ottaa suoraan. Tuotetta on tärkeää ravistaa hyvin ennen käyttöä.

Ainesosat

Equisalud Arcoiris Diarrin Kids 250 ml:n pääasiallinen vaikuttava aine on tuntematon.