• Elidyn Agrimony 20Ml.
-18%

Elidyn Agrimony 20 ml.

SKU-koodiEL8436031730098
Tiettyjen traumaattisten tilanteiden edessä, joita olemme saattaneet kokea, saatamme toisinaan teeskennellä tiettyjä käyttäytymismalleja tai asenteita peittääksemme sen, mitä todellisuudessa koemme. Elidyn Agrimony (Agrimonia eupatoria) auttaa sinua käsittelemään tällaisia hyvin henkilökohtaisia tilanteita positiivisemmin.
Normaalihinta €15,60 78,0 € / 100ml
Alennushinta €15,60 Normaalihinta €18,96
Säästät: -€3,36
78,0 € / 100ml
Loppuunmyyty
Elidyn Agrimony 20Ml.
Elidyn Agrimony 20 ml.
Normaalihinta €15,60 78,0 € / 100ml
Alennushinta €15,60 Normaalihinta €18,96
Säästät: -€3,36
78,0 € / 100ml

 

 
Elidyn Agrimony on kasviperäinen lääkevalmiste, jota myydään 20 ml:n pakkauksissa. Sitä käytetään pääasiassa ruoansulatuskanavaan liittyvien ongelmien hoitoon. Tietokannassa ei kuitenkaan ole tarkempaa kuvausta tuotteesta.

Ainesosat

Elidyn Agrimony 20 ml:n pääasiallinen vaikuttava aine on agrimonia.