• El Valle Comoben 200Ml.
-30%

El Valle Comoben 200 ml.

SKU-koodiEL8436018450148
El Valle -yrityksen Comoben on ravintolisä, jota suositellaan ruokahaluttomuuden hoitoon; se vahvistaa immuunijärjestelmää ja auttaa kasvun hidastumisen hoidossa.
Normaalihinta €17,50 8,75 € / 100ml
Alennushinta €17,50 Normaalihinta €25,00
Säästät: -€7,50
8,75 € / 100ml
Loppuunmyyty
El Valle Comoben 200Ml.
El Valle Comoben 200 ml.
Normaalihinta €17,50 8,75 € / 100ml
Alennushinta €17,50 Normaalihinta €25,00
Säästät: -€7,50
8,75 € / 100ml

 

 

Valle Comoben 200 ml on ruoansulatusjärjestelmään tarkoitettu kasviperäinen valmiste. Tietokannasta ei kuitenkaan löydy tarkkoja tietoja tämän tuotteen käytöstä. Suosittelemme tutustumaan valmistajan ohjeisiin tai etsimään lisätietoja luotettavista lähteistä, jotta saat tarkat ohjeet tuotteen käytöstä.

Koostumus

Fruktoosi ... 75 g
Tuore kuninkaatarha ... 15 g
Nestemäinen siitepöly ... 10 g
Vitamiini- ja kivennäisainekompleksi ... 2,8 g (A-, B1-, B6-, B12-, C-, D- ja E-vitamiinit, magnesiumglukonaatti, rautasulfaatti ja kalsiumglyserofosfaatti).
Echinacean kuivauute 4:1 (vastaa 4 g kasvia) ... 1 g
Kiinapuun kuivauute 4:1 (vastaa 2,8 g kasvia) ... 700 mg
Mansikkamehu, vadelma-aromi ja vesi.