• Direct Nutrition Digesdina 500Ml.
-5%

Direct Nutrition Digesdina 500 ml.

SKU-koodiDI8427729520626
Direct Nutrition Digesdina 500 ml on ravintolisä, joka auttaa parantamaan ruoansulatusta. Se sisältää luonnollisia ainesosia, jotka edistävät ruoansulatusentsyymien tuotantoa ja lievittävät ruoansulatushäiriöiden oireita, kuten närästystä ja vatsan raskaus tunnetta. Tämä tuote sopii erinomaisesti niille, jotka haluavat ylläpitää tervettä ruoansulatusjärjestelmää ja parantaa yleistä hyvinvointiaan.
Normaalihinta €19,80 3,96 € / 100ml
Alennushinta €19,80 Normaalihinta €20,90
Säästät: -€1,10
3,96 € / 100ml
Direct Nutrition Digesdina 500Ml.
Direct Nutrition Digesdina 500 ml.
Normaalihinta €19,80 3,96 € / 100ml
Alennushinta €19,80 Normaalihinta €20,90
Säästät: -€1,10
3,96 € / 100ml

 

 
Direct Nutrition Digesdina 500 ml on ravintolisä, joka on kehitetty parantamaan ruoansulatusta ja lievittämään ruoansulatushäiriöiden oireita. Se sisältää yhdistelmän ruoansulatusentsyymejä ja luonnon yrttejä, jotka auttavat hajottamaan ruokaa ja helpottavat sen imeytymistä. Tämä tuote sopii erinomaisesti henkilöille, jotka kärsivät ruoansulatusongelmista, kuten närästyksestä, ilmavaivoista ja raskauden tunteesta aterioiden jälkeen. Sen helposti imeytyvä nestemäinen koostumus takaa nopean ja tehokkaan vaikutuksen. Tuotetta suositellaan aikuisille, ja se voidaan ottaa ennen tai jälkeen aterian parhaiden tulosten saavuttamiseksi.

Käyttöohjeet

Direct Nutrition Digesdina 500 ml:n käyttöohje on ottaa 10 ml tuotetta laimennettuna lasilliseen vettä, mieluiten pääaterioiden jälkeen. Sekoita hyvin ennen käyttöä.

Ainesosat

Aloe E.S. 200: 1 Aloe Vera barbadensis 270 ml Active Aloe > 10 000 polysakkaridia (Acemamano) Kuivauute deglykyrriinisoidusta lakritsista (Glycyrrhiza glabra L.) 120 mg Papaiini (Carica papaya) >6000 USP/mg, 100 mg Kuivauute sitruunamelissasta (Melissa officinalis L) 5:1 / 2,5 % rosmariinihappoa, 75 mg Fenkolin (Foeniculum vulgare Miller) kuivauute 4:1 75 mg Inkiväärin (Zingiber officinale) kuivauute 5 % gingeroleja 75 mg Kuivausuute malva (Althaea officinalis L) 4:1 / 0,5 % polyfenoleja, 75 mg Frukto-oligosakkaridit (Cichorium intybus) 90 % inuliinia, 75 mg Kuivauute rosmariinista (Rosmarinus officinalis) 6 % rosmariinihappoa, 75 mg Merivesikonsentraatti (sisältää hivenaineita) 15 mg