• Cocosolis Choco Suntan & Body Oil , 110 ml
-20%

Cocosolis Choco Suntan & Body Oil, 110 ml

SKU-koodiCO3800500519012
Cocosolis Choco Suntan & Body Oil, 110 ml
Normaalihinta €25,60 23,27 € / 100ml
Alennushinta €25,60 Normaalihinta €32,00
Säästät: -€6,40
23,27 € / 100ml
20%:n alennus.
koko brändissä.
Voimassa 13. lokakuuta asti.
Cocosolis Choco Suntan & Body Oil , 110 ml
Cocosolis Choco Suntan & Body Oil, 110 ml
Normaalihinta €25,60 23,27 € / 100ml
Alennushinta €25,60 Normaalihinta €32,00
Säästät: -€6,40
23,27 € / 100ml

 

 
Cocosolis Choco Suntan & Body Oil, 110 ml

Koostumus

Voimakas rusketus, kosteutus, suklaan tuoksu Luonnollinen öljy, joka auttaa luomaan nopeasti voimakkaan ja kestävän suklaanrusketuksen rannalla ja solariumissa. Sopii myös päivittäiseen käyttöön: ravitsee ja kosteuttaa ihoa tehokkaasti, jättäen sen silkkiseksi, pehmeäksi ja kiinteäksi. Tämä on erityinen sekoitus viidestä raakasta luomuöljystä, jotka on rikastettu E-vitamiinilla. Hienostunut suklaan tuoksu.

Ainesosat

Cocos Nucifera Oil*, Prunus Amygdalus Dulcis Oil*, Theobroma Cacao Seed Butter*, Simmondsia Chi- nensis Seed Oil*, Tocopherol, Persea Gratissima Oil*, Aroma (Coconut Oil*, Sweet Almond Oil*, Cacao siemenvoi*, jojobaöljy*, luonnollinen E-vitamiini, avokadoöljy*, suklaatuoksu).