• Cocosolis Aloha Suntan & Body Oil , 110 ml
-28%

Cocosolis Aloha Suntan & Body Oil, 110 ml

SKU-koodiCO3800500519029
Cocosolis Aloha Suntan & Body Oil, 110 ml
Normaalihinta €22,90 20,82 € / 100ml
Alennushinta €22,90 Normaalihinta €32,00
Säästät: -€9,10
20,82 € / 100ml
20%:n alennus.
koko brändissä.
Voimassa 13. lokakuuta asti.
Cocosolis Aloha Suntan & Body Oil , 110 ml
Cocosolis Aloha Suntan & Body Oil, 110 ml
Normaalihinta €22,90 20,82 € / 100ml
Alennushinta €22,90 Normaalihinta €32,00
Säästät: -€9,10
20,82 € / 100ml

 

 
Cocosolis Aloha Suntan & Body Oil, 110 ml

Koostumus

100 % luonnollinen sekoitus neljästä korkealaatuisesta, kylmäpuristetusta orgaanisesta raakaöljystä, rikastettu E-vitamiinilla, joka auttaa luomaan ja ylläpitämään nopeasti syvän, suklaanruskean rusketuksen, samalla kun se kosteuttaa ja ravitsee ihoa, jättäen sen silkinpehmeäksi. Sopii rannalle ja päivittäiseen käyttöön. Hienostunut kookos tuoksu.

Ainesosat

Cocos Nucifera Oil*, Simmondsia Chinensis Seed Oil*, Prunus Amygdalus Dulcis Oil*, Tocopherol, Per- sea Gratissima Oil* (kookosöljy*, jojobaöljy*, makeamanteliöljy*, luonnollinen E-vitamiini, avokadoöljy*).