• Catrice Melt & Plump Juicy Lip Plumper 050 , 1.8 gr
  • Catrice Melt & Plump Juicy Lip Plumper 050, 1,8 g
  • Catrice Melt & Plump Juicy Lip Plumper 050, 1,8 g
  • Catrice Melt & Plump Juicy Lip Plumper 050, 1,8 g
-22%

Catrice Melt & Plump Juicy Lip Plumper 050, 1,8 g

SKU-koodiCA4059729515537

Catrice Melt & Plump Juicy Lip Plumper 050, 1,8 g

Normaalihinta €3,80 211,11 € / 100gr
Alennushinta €3,80 Normaalihinta €4,88
Säästät: -€1,08
211,11 € / 100gr
Catrice Melt & Plump Juicy Lip Plumper 050 , 1.8 gr
Catrice Melt & Plump Juicy Lip Plumper 050, 1,8 g
Normaalihinta €3,80 211,11 € / 100gr
Alennushinta €3,80 Normaalihinta €4,88
Säästät: -€1,08
211,11 € / 100gr

 

 

Täyteläisyyttä vain muutamalla napsautuksella: Catrice-merkin Melt & Plump Juicy Lip Plumper 050 Tropic Like It’s Hot -huulipuna antaa välittömästi kylmän punaisen sävyn sekä kiiltoa ja täyteläisyyttä. Sen pehmeä koostumus levittyy helposti huulille ja jättää miellyttävän virkistävän tunteen mentolin ansiosta. Maxi-Lip™-aineella rikastettu koostumus kosteuttaa ja antaa huulille volyymia, jolloin saat upean lopputuloksen hetkessä.

Käyttöohjeet

Kätevän pakkauksen ansiosta huulipuhdistimen levittäminen onnistuu nopeasti ja tarkasti vain muutamalla napsautuksella. Säädettävän peittävyyden ansiosta voit luoda täydellisen lopputuloksen, hienovaraisesta sävytyksestä rohkeampaan ilmeeseen, jopa lennossa.

Ainesosat

AINESOSAT: BIS-DIGLYCERYL POLYACYLADIPATE-2, DIISOSTEARYL MALATE, POLYISOBUTENE, OCTYLDODECANOL, RICINUS COMMUNIS (CASTOR) SEED OIL, HYDROGENATED OLIVE OIL, HELIANTHUS ANNUUS (SUNFLOWER) SEED WAX, OLEA EUROPAEA (OLIVE) FRUIT OIL, CALCIUM SODIUM BOROSILICATE, MENTHOL, OLEA EUROPAEA (OLIVE) OIL UNSAPONIFIABLES, TOCOPHEROL, HELIANTHUS ANNUUS (AURINGONKUKKA) -SIEMENÖLJY, SYNTEETTINEN FLUORPHLOGOPIITTI, ETYYLIHEKSYYLIPALMITAATTI, TRIBEHENIINI, SORBITAANI-ISOSTEARAATTI, PALMITOYL-TRIPEPTIDI-1, MAITOHAPPO, BENZALDEHYDI, EUGENOLI, PARFUM (HAJUSTE), VANILLIINI, TINOKSIDI, CI 15850 (RED 6 LAKE), CI 15850 (RED 7 LAKE), CI 77891 (TITANIUMDIOKSIDI).