• Catrice Melt & Plump Juicy Lip Plumper 040 , 1.8 gr
  • Catrice Melt & Plump Juicy Lip Plumper 040, 1,8 g
  • Catrice Melt & Plump Juicy Lip Plumper 040, 1,8 g
  • Catrice Melt & Plump Juicy Lip Plumper 040, 1,8 g
  • Catrice Melt & Plump Juicy Lip Plumper 040, 1,8 g
-24%

Catrice Melt & Plump Juicy Lip Plumper 040, 1,8 g

SKU-koodiCA4059729515513

Catrice Melt & Plump Juicy Lip Plumper 040, 1,8 g

Normaalihinta €3,70 205,56 € / 100gr
Alennushinta €3,70 Normaalihinta €4,88
Säästät: -€1,18
205,56 € / 100gr
Catrice Melt & Plump Juicy Lip Plumper 040 , 1.8 gr
Catrice Melt & Plump Juicy Lip Plumper 040, 1,8 g
Normaalihinta €3,70 205,56 € / 100gr
Alennushinta €3,70 Normaalihinta €4,88
Säästät: -€1,18
205,56 € / 100gr

 

 

Täyteläisyyttä vain muutamalla napsautuksella: Catrice-merkin Melt & Plump Juicy Lip Plumper 040 Call Nine Wine Wine -huulivoide antaa huulille välittömästi vadelmanvärisen sävyn sekä kiiltoa ja täyteläisyyttä. Sen pehmeä koostumus levittyy helposti huulille ja jättää miellyttävän virkistävän tunteen mentolin ansiosta. Maxi-Lip™-ainesosalla rikastettu koostumus kosteuttaa ja lisää huulien volyymia, jolloin saat upean lopputuloksen hetkessä.

Käyttöohjeet

Käytännöllisen pakkauksen ansiosta huulipuhdistusaineen levittäminen onnistuu nopeasti ja tarkasti vain muutamalla napsautuksella. Säädettävän peittävyyden ansiosta voit luoda täydellisen lopputuloksen, olipa kyseessä sitten hienovarainen sävy tai rohkeampi ilme, jopa kiireessä.

Ainesosat

AINESOSAT: DIISOSTEARYYLIMALAATTI, BIS-DIGLYCERYL POLYACYLADIPATE-2, POLYISOBUTENE, OCTYLDODECANOL, RICINUS COMMUNIS (CASTOR) SEED OIL, HYDROGENATED OLIVE OIL, HELIANTHUS ANNUUS (AURINKOKUKKA) -SIEMENVAHAA, OLEA EUROPAEA (OLIIVI) -HEDELMÄÖLJYÄ, MENTOLIA, OLEA EUROPAEA (OLIIVI) -ÖLJYN SAIPPUUNKÄYTTÖKELVOTTOMIA AINEOSIA, TOKOFEROLIA, HELIANTHUS ANNUUS (AURINGONKUKKA) -SIEMENÖLJY, ETYYLIHEKSYYLIPALMITAATTI, TRIBEHENIINI, SORBITAANI-ISOSTEARAATTI, PALMITOYL-TRIPEPTIDI-1, MAITOHAPPO, BENZALDEHYDI, EUGENOLI, PARFUM (HAJUSTE), VANILLIINI, CI 15850 (RED 7 LAKE), CI 77491 (RAUTAOKSIDIT), CI 77499 (RAUTAOKSIDIT), CI 77891 (TITANIUMDIOKSIDI).