• Cat'S Best Smart Pellets 5 Kg / 10L
-28%

Cat'S Best Smart Pellets 5 kg / 10 l

SKU-koodiCA4002973000885
Tiiviit kasviperäiset pellettit, keskikokoiset, mikä helpottaa niiden käsittelyä ja varastointia.
Normaalihinta €12,80 2,56 € / 1kg
Alennushinta €12,80 Normaalihinta €17,77
Säästät: -€4,97
2,56 € / 1kg
Cat'S Best Smart Pellets 5 Kg / 10L
Cat'S Best Smart Pellets 5 kg / 10 l
Normaalihinta €12,80 2,56 € / 1kg
Alennushinta €12,80 Normaalihinta €17,77
Säästät: -€4,97
2,56 € / 1kg

 

 
Hajunhallinta, erittäin imukykyinen, biohajoava.

Koostumus ja ainesosat

Tiivistetyt kasvikuitut