• Audevard Audevard Ekyflex Tendon Evo 900Gr (Ndr)
-10%

Audevard Audevard Ekyflex Tendon Evo 900 g (Ndr)

SKU-koodiAU3515650880881

AUDEVARD EKYFLEX TENDON EVO 900 GR (NDR) on jauhemainen ravintolisä, joka on kehitetty tukemaan jänteiden ja nivelsiteiden terveyttä sekä edistämään hevosen kestävyyttä ja liikkuvuutta.

Normaalihinta €99,50 11,06 € / 100gr
Alennushinta €99,50 Normaalihinta €110,56
Säästät: -€11,06
11,06 € / 100gr
Audevard Audevard Ekyflex Tendon Evo 900Gr (Ndr)
Audevard Audevard Ekyflex Tendon Evo 900 g (Ndr)
Normaalihinta €99,50 11,06 € / 100gr
Alennushinta €99,50 Normaalihinta €110,56
Säästät: -€11,06
11,06 € / 100gr

 

 

AUDEVARD EKYFLEX TENDON EVO 900GR (NDR) on ravintolisä, joka on kehitetty edistämään hevosten jänteiden ja nivelsiteiden ylläpitoa ja suojaamista, erityisesti hevosilla, jotka joutuvat kovaan fyysiseen rasitukseen tai ovat toipumisvaiheessa. Sen edistyksellinen koostumus sisältää erityisiä ainesosia, jotka auttavat vahvistamaan sidekudosten rakennetta, parantamaan niiden joustavuutta ja edistämään niiden kulutuskestävyyttä. Tämä tuote sopii erinomaisesti sekä urheiluhevosille että hevosille, joiden tuki- ja liikuntaelimistö tarvitsee lisätukea. 900 gramman pakkaus on kätevä keskipitkän aikavälin jatkuvaan hoitoon tai yksittäiseen käyttöön. Lisäksi jauhemuoto helpottaa sekoittamista päivittäiseen rehuannokseen, mikä tekee annostelusta helppoa. Säännöllinen käyttö auttaa ylläpitämään jänteiden ja nivelsiteiden eheyttä sekä tukee hevosen hyvinvointia ja suorituskykyä.