Ohita ja siirry sisältöön
Ostoskori
Ostoskorisi on tyhjä
Jatka ostoksia
Onko sinulla tili?

Kirjaudu sisään, jotta voit maksaa kassalla nopeammin.

Ladataan...

Välisumma
€0,00
Toimitustapa
Ilmainen
Ne lasketaan seuraavassa vaiheessa
Yhteensä
€0,00
Tilauksen käsittelyn yhteydessä sovelletaan lisäalennuksia

Ilmainen toimitus yli 100 euron ostoksille

    • Medicines
    • Cosmetics
    • Hygiene
    • Nutrition and dietetics
    • Veterinary Pharmacy
    • Baby and mum
    • Natural Medicine
    • Sexual Health
    • Hair
    • Optics
    • Orthopaedics
    • First Aid Kit
    • Sunscreens and sun creams
    • COVID-19
    Asesoramiento Contacto
    Farmaciasdirect, luotettava verkkokauppa ja apteekki
    Farmaciasdirect.eu
    Kirjaudu sisään
    Kirjaudu tilillesi Nollaa salasanasi
    Suojattu yhteys
    Kirjaudu sisään Rekisteröidy
    Lähetämme sinulle sähköpostiviestin salasanan nollaamiseksi
    Peruuta
    Halutessasi voit kirjautua sisään myös vahvistuskoodilla
    Kirjaudu sisään koodilla
    Unohditko salasanasi?
    Halutessasi voit kirjautua sisään myös vahvistuskoodilla
    Kirjaudu sisään koodilla
    Rekisteröidy ja nauti lisää etuja
    Kerää ja lunasta pisteitä
    Ostohistoria
    Hanki eksklusiivisia alennuksia
    Luo suosikkilistoja
    Ostoskori
    • Luokat
      • Näytä kaikki
      • Medicines
      • Health
      • Sunscreens and sun creams
      • Cosmetics
      • Hygiene
      • Nutrition and dietetics
      • Veterinary Pharmacy
      • Baby and mum
      • Natural Medicine
      • Sexual Health
      • Hair
      • Optics
      • Orthopaedics
      • First Aid Kit
    • Lääkkeet
      • Kylmä ja influenssa
      • Tulehduskipulääkkeet ja kipulääkkeet
      • Suu ja kurkku
      • Gynekologinen
      • Vitamiini- ja kivennäisainelisät
      • Unettomuus ja hermostuneisuus
      • Antihistamiini
      • Huimaus ja pyörrytys
      • Silmät
      • Verenkiertoelimistö
      • Kuultu
      • Iho
      • Ruoansulatusjärjestelmä
      • Urologia
      • Lopeta tupakointi
      • Allergiat
      • Kapillaari
      • Homeopatia
      • Lääketeollisuus
        neuvo
        Consult our pharmacist
        Silvia Del Río
        A pharmacist specializing in dermocosmetics, skin microbiota, and hygiene will advise and help you with the most suitable treatment.
        • LinkedIn
        Ask me
    • Tarjoukset
    • Mahdollisuudet
    • Tuotemerkit
    Tuote lisätty ostoskoriisi
     

    Pysäytä hiustenlähtö

     

    Pysäytä hiustenlähtö

     

    Testi

    Lohkon kuvaus

    Katso lisää  
     

    Testi 2

    Lohkon kuvaus

    Katso lisää  
     

    Suositellut tuotteet

    Testi

    • Omnicondro Prorapid, 60 tablettia

      Omnicondro Prorapid, 60 tablettia

      Omnicondro
      Normaalihinta €56,82 0,95 € / 1ud
      Alennushinta €56,82 Normaalihinta €56,82
      Säästät: -€0,00
      0,95 € / 1ud
      Yksikköhinta /  kohti 
    • Stangest Chondrocare 90 Tablets
      -6%

      Stangest Condrocare 90 tablettia

      Condrocare
      Normaalihinta €57,40 0,64 € / 1ud
      Alennushinta €57,40 Normaalihinta €61,00
      Säästät: -€3,60
      0,64 € / 1ud
      Yksikköhinta /  kohti 
    • Stangest Cronicare, 120 Tablets
      -15%

      Stangest Cronicare, 120 tablettia

      Cronicare
      Normaalihinta €50,99 351,66 € / 1kg
      Alennushinta €50,99 Normaalihinta €60,13
      Säästät: -€9,14
      351,66 € / 1kg
      Yksikköhinta /  kohti 
    • Omnicondro 20 - rustoa suojaava valmiste koirille, 60 tablettia

      Omnicondro 20 - rustoa suojaava valmiste koirille, 60 tablettia

      Omnicondro
      Normaalihinta €52,79 0,88 € / 1ud
      Alennushinta €52,79 Normaalihinta €52,79
      Säästät: -€0,00
      0,88 € / 1ud
      Yksikköhinta /  kohti 
    • Stangest Cronicare Oil, 100 Ml
      -5%

      Stangest Cronicare Oil, 100 ml

      Cronicare
      Normaalihinta €75,60 75,6 € / 100ml
      Alennushinta €75,60 Normaalihinta €79,58
      Säästät: -€3,98
      75,6 € / 100ml
      Yksikköhinta /  kohti 
    • SureFeed Automatic Feeder with Microchip
      -32%

      SureFeed -automaattinen ruokinta-astia, jossa on mikrosiru

      Sure petcare
      Normaalihinta €116,00 116,0 € / 1ud
      Alennushinta €116,00 Normaalihinta €170,00
      Säästät: -€54,00
      116,0 € / 1ud
      Yksikköhinta /  kohti 
    • Stangest Oncovet I, 300 tablettia
      -27%

      Stangest Oncovet I, 300 tablettia

      Oncovet
      Normaalihinta €65,30 187,64 € / 1kg
      Alennushinta €65,30 Normaalihinta €89,12
      Säästät: -€23,82
      187,64 € / 1kg
      Yksikköhinta /  kohti 
    • Frontline Combo Cats & Ferrets Spot On, 6 Pipettes x 0,5 ml
      -24%

      Frontline Combo -kissille ja furettille tarkoitettu Spot On -valmiste, 6 pipettia à 0,5 ml

      Frontline
      Normaalihinta €36,00 1800,0 € / 1kg
      Alennushinta €36,00 Normaalihinta €47,37
      Säästät: -€11,37
      1800,0 € / 1kg
      Yksikköhinta /  kohti 
    • Virbac Prevendog Antiparasitic Collar 60 cm 2 units
      -21%

      Virbac Prevendog -loislääkekahle 60 cm, 2 kpl

      Prevendog
      Normaalihinta €21,20 10,6 € / 1ud
      Alennushinta €21,20 Normaalihinta €26,99
      Säästät: -€5,79
      10,6 € / 1ud
      Yksikköhinta /  kohti 
    • Stangest Oncovet I, 60 Tablets
      -18%

      Stangest Oncovet I, 60 tablettia

      Oncovet
      Normaalihinta €21,50 0,36 € / 1ud
      Alennushinta €21,50 Normaalihinta €26,16
      Säästät: -€4,66
      0,36 € / 1ud
      Yksikköhinta /  kohti 
    • Omnicondro 20 mg, 300 tablettia

      Omnicondro 20 mg, 300 tablettia

      Omnicondro
      Normaalihinta €252,54 0,84 € / 1ud
      Alennushinta €252,54 Normaalihinta €252,54
      Säästät: -€0,00
      0,84 € / 1ud
      Yksikköhinta /  kohti 
    • Omnicardio Plus 60 Tablets
      -9%

      Omnicardio Plus 60 tablettia

      Omnicardio
      Normaalihinta €33,80 0,56 € / 1ud
      Alennushinta €33,80 Normaalihinta €37,19
      Säästät: -€3,39
      0,56 € / 1ud
      Yksikköhinta /  kohti 
    • Stangest Cronicare Oil, 30 Ml
      -18%

      Stangest Cronicare Oil, 30 ml

      Cronicare
      Normaalihinta €23,80 79,33 € / 100ml
      Alennushinta €23,80 Normaalihinta €29,00
      Säästät: -€5,20
      79,33 € / 100ml
      Yksikköhinta /  kohti 
    • Heel Veterinaria Mobeel 50 sachets 4 g
      -6%

      Heel Veterinaria Mobeel 50 pussia à 4 g

      Heel
      Normaalihinta €25,20
      Alennushinta €25,20 Normaalihinta €26,95
      Säästät: -€1,75
      Yksikköhinta /  kohti 
    • Stangest Cronicare, 60 Tablets
      -10%

      Stangest Cronicare, 60 tablettia

      Cronicare
      Normaalihinta €26,90 0,45 € / 1ud
      Alennushinta €26,90 Normaalihinta €29,94
      Säästät: -€3,04
      0,45 € / 1ud
      Yksikköhinta /  kohti 
    • Stangest Neurovet 300 tablettia
      -7%

      Stangest Neurovet 300 tablettia

      Neurovet
      Normaalihinta €73,70 0,25 € / 1ud
      Alennushinta €73,70 Normaalihinta €79,60
      Säästät: -€5,90
      0,25 € / 1ud
      Yksikköhinta /  kohti 
    • Stangest Neurovet 60 tablettia
      -25%

      Stangest Neurovet 60 tablettia

      Neurovet
      Normaalihinta €17,70 0,3 € / 1ud
      Alennushinta €17,70 Normaalihinta €23,45
      Säästät: -€5,75
      0,3 € / 1ud
      Yksikköhinta /  kohti 
    • Advantix-loislääkepipetit koirille, paino 4–10 kg, 4 kpl × 1 ml
      -21%

      Advantix-loislääkepipetit koirille, paino 4–10 kg, 4 kpl × 1 ml

      Advantix
      Normaalihinta €26,40 2640,0 € / 100ml
      Alennushinta €26,40 Normaalihinta €33,37
      Säästät: -€6,97
      2640,0 € / 100ml
      Yksikköhinta /  kohti 
    • Aktivait Large Breed Dog Blister, 60 Tablets
      -17%

      Aktivait koirille (suuret rodut), läpipainopakkaus, 60 tablettia

      Aktivait
      Normaalihinta €51,40 856,67 € / 1kg
      Alennushinta €51,40 Normaalihinta €62,10
      Säästät: -€10,70
      856,67 € / 1kg
      Yksikköhinta /  kohti 
    • Effipro 50 Mg Spot-On Cats, 24 Pipettes
      -5%

      Effipro 50 mg Spot-On kissoille, 24 pipettia

      Effipro
      Normaalihinta €73,60 454,32 € / 1kg
      Alennushinta €73,60 Normaalihinta €77,47
      Säästät: -€3,87
      454,32 € / 1kg
      Yksikköhinta /  kohti 
    • Condrovet Force Ha 120Cpd
      -5%

      Condrovet Force HA 120 tablettia

      Condrovet
      Normaalihinta €60,00 176,47 € / 1kg
      Alennushinta €60,00 Normaalihinta €63,16
      Säästät: -€3,16
      176,47 € / 1kg
      Yksikköhinta /  kohti 
    • Omniomega 120 Capsules
      -7%

      Omniomega 120 kapselia

      Omniomega
      Normaalihinta €43,50 0,36 € / 1ud
      Alennushinta €43,50 Normaalihinta €46,60
      Säästät: -€3,10
      0,36 € / 1ud
      Yksikköhinta /  kohti 
    • Stangest Ocuhealth 300 Tablets
      -12%

      Stangest Ocuhealth 300 tablettia

      Ocuhealth
      Normaalihinta €64,30 0,21 € / 1ud
      Alennushinta €64,30 Normaalihinta €72,74
      Säästät: -€8,44
      0,21 € / 1ud
      Yksikköhinta /  kohti 
    • Stangest Zen, 30 Tablets
      -5%

      Stangest Zen, 30 tablettia

      Zen
      Normaalihinta €14,60 153,68 € / 1kg
      Alennushinta €14,60 Normaalihinta €15,37
      Säästät: -€0,77
      153,68 € / 1kg
      Yksikköhinta /  kohti 
    • Vectra 3D Dog 25-40 kg, 3 Pipettes
      -11%

      Vectra 3D Koira 25–40 kg, 3 pipettia

      Vectra
      Normaalihinta €32,60 652,0 € / 1kg
      Alennushinta €32,60 Normaalihinta €36,63
      Säästät: -€4,03
      652,0 € / 1kg
      Yksikköhinta /  kohti 
    •  
    •  
    •  
    •  
    •  
    •  

    Muita suosittuja tuotteita

    Discover the extensive catalogue of our online pharmacy with the best sunscreens and sun creams.

    • SVR Sun Secure Blur SPF50+ 50 ml
      -23%

      SVR Sun Secure Blur SPF50+ 50 ml

      Svr
      Normaalihinta €16,80 33,6 € / 100ml
      Alennushinta €16,80 Normaalihinta €21,90
      Säästät: -€5,10
      33,6 € / 100ml
      Yksikköhinta /  kohti 
    • Vichy Capital Soleil Uv-Age Daily SPF50 40 ml
      -32%

      Vichy Capital Soleil Uv-Age Daily SPF50 40 ml

      Vichy
      Normaalihinta €21,49 53,73 € / 100ml
      Alennushinta €21,49 Normaalihinta €31,60
      Säästät: -€10,11
      53,73 € / 100ml
      Yksikköhinta /  kohti 
    • Heliocare 360º 30 Capsules
      -24%

      Heliocare 360º 30 kapselia

      Heliocare
      Normaalihinta €31,00 1,03 € / 1ud
      Alennushinta €31,00 Normaalihinta €40,68
      Säästät: -€9,68
      1,03 € / 1ud
      Yksikköhinta /  kohti 
    • Heliocare Ultra-D 30 kapselia
      -27%

      Heliocare Ultra-D 30 kapselia

      Heliocare
      Normaalihinta €25,49 0,85 € / 1ud
      Alennushinta €25,49 Normaalihinta €35,06
      Säästät: -€9,57
      0,85 € / 1ud
      Yksikköhinta /  kohti 
    • Avène Anti-Ageing Colour Sun Pack + Vitamin C Mini Serum 10 Ml
      -29%

      Avène Anti-Aging-aurinkosuoja + mini-C-vitamiiniseerumi 10 ml

      Avene
      Normaalihinta €20,00 200,0 € / 100ml
      Alennushinta €20,00 Normaalihinta €28,30
      Säästät: -€8,30
      200,0 € / 100ml
      Yksikköhinta /  kohti 
    • Martiderm Sun Care Sun Care, 60 Capsules
      -31%

      Martiderm Sun Care, 60 kapselia

      Martiderm
      Normaalihinta €22,19 0,37 € / 1ud
      Alennushinta €22,19 Normaalihinta €32,35
      Säästät: -€10,16
      0,37 € / 1ud
      Yksikköhinta /  kohti 
    • Heliocare Oral Bronze 60 kapselia
      -30%

      Heliocare Oral Bronze 60 kapselia

      Heliocare
      Normaalihinta €32,00 0,53 € / 1ud
      Alennushinta €32,00 Normaalihinta €45,47
      Säästät: -€13,47
      0,53 € / 1ud
      Yksikköhinta /  kohti 
    • Avène Sunscreen Milk SPF50+ 250 ml
      -20%

      Avène Aurinkovoide SPF50+ 250 ml

      Avene
      Normaalihinta €23,60 9,44 € / 100ml
      Alennushinta €23,60 Normaalihinta €29,50
      Säästät: -€5,90
      9,44 € / 100ml
      Yksikköhinta /  kohti 
    • La Roche-Posay Anthelios UVMune 400 Invisible Fluid SPF50+, Duplo 2x50 ml
      -43%

      La Roche-Posay Anthelios UVMune 400 Näkymätön nestemäinen aurinkovoide SPF50+, kaksoispakkaus 2x50 ml

      La roche posay
      Normaalihinta €33,90 33,9 € / 100ml
      Alennushinta €33,90 Normaalihinta €59,00
      Säästät: -€25,10
      33,9 € / 100ml
      Yksikköhinta /  kohti 
    • Heliocare 360º Body Glow, 100 Ml
      -15%

      Heliocare 360º Body Glow, 100 ml

      Heliocare
      Normaalihinta €21,30 21,3 € / 100ml
      Alennushinta €21,30 Normaalihinta €25,02
      Säästät: -€3,72
      21,3 € / 100ml
      Yksikköhinta /  kohti 
    • Avène Cleanance Solar SPF 50+, oily skin, 50 ml
      -46%

      Avène Cleanance Solar SPF 50+, rasvaiselle iholle, 50 ml

      Avene
      Normaalihinta €12,80 25,6 € / 100ml
      Alennushinta €12,80 Normaalihinta €23,80
      Säästät: -€11,00
      25,6 € / 100ml
      Yksikköhinta /  kohti 
    • Eucerin Duplo Solar Face Hydro Protect Fluid Spf50+, 2 x 50 Ml
      -31%

      Eucerin Duplo Solar Face Hydro Protect -voide SPF 50+, 2 x 50 ml

      Eucerin
      Normaalihinta €34,00 34,0 € / 100ml
      Alennushinta €34,00 Normaalihinta €49,60
      Säästät: -€15,60
      34,0 € / 100ml
      Yksikköhinta /  kohti 
    • Avène Children's Sunscreen Milk SPF 50 + 250 ml
      -32%

      Avène Solar Vauvojen aurinkovoide SPF 50+ 250 ml

      Avene
      Normaalihinta €20,20 8,08 € / 100ml
      Alennushinta €20,20 Normaalihinta €29,50
      Säästät: -€9,30
      8,08 € / 100ml
      Yksikköhinta /  kohti 
    • Eucerin Oil Control Dry Touch Sun Gel SPF 50+, 50 ml
      -22%

      Eucerin Oil Control Dry Touch Solar Gel SPF 50+, 50 ml

      Eucerin
      Normaalihinta €19,00 38,0 € / 100ml
      Alennushinta €19,00 Normaalihinta €24,30
      Säästät: -€5,30
      38,0 € / 100ml
      Yksikköhinta /  kohti 
    • Vichy Capital Soleil UV Age Daily Water Fluid Light Colour SPF50, 40ml
      -33%

      Vichy Capital Soleil UV Age Daily Water Fluid, vaalea sävy, SPF50, 40 ml

      Vichy
      Normaalihinta €21,29 53,23 € / 100ml
      Alennushinta €21,29 Normaalihinta €31,60
      Säästät: -€10,31
      53,23 € / 100ml
      Yksikköhinta /  kohti 
    • Heliocare 360° D Plus, 30 Capsules
      -27%

      Heliocare 360° D Plus, 30 kapselia

      Heliocare
      Normaalihinta €30,50 1,02 € / 1ud
      Alennushinta €30,50 Normaalihinta €41,61
      Säästät: -€11,11
      1,02 € / 1ud
      Yksikköhinta /  kohti 
    • La Roche-Posay Anthelios Uv-Mune 400 Invisible Fluid SPF50+ 50 ml
      -42%

      La Roche-Posay Anthelios UVMune 400 näkymätön aurinkovoide kasvoille SPF50+, 50 ml

      La roche posay
      Normaalihinta €17,20 34,4 € / 100ml
      Alennushinta €17,20 Normaalihinta €29,50
      Säästät: -€12,30
      34,4 € / 100ml
      Yksikköhinta /  kohti 
    • Piz Buin Allergy vartalon aurinkovoide SPF50, 400 ml
      -37%

      Piz Buin Allergy vartalon aurinkovoide SPF50, 400 ml

      Piz buin
      Normaalihinta €14,70 3,68 € / 100ml
      Alennushinta €14,70 Normaalihinta €23,36
      Säästät: -€8,66
      3,68 € / 100ml
      Yksikköhinta /  kohti 
    • La Roche Posay Anthelios Age Correct SPF50 Gel-Cream, 50 ml
      -44%

      La Roche-Posay Anthelios Age Correct aurinkovoide kasvoille, 50 ml

      La roche posay
      Normaalihinta €21,99 43,98 € / 100ml
      Alennushinta €21,99 Normaalihinta €39,30
      Säästät: -€17,31
      43,98 € / 100ml
      Yksikköhinta /  kohti 
    • Avène Sensitive Skin Sunscreen SPF 50+ Colour 50 ml
      -36%

      Avène Aurinkovoide herkälle iholle SPF 50+, sävytetty, 50 ml

      Avene
      Normaalihinta €15,20 30,4 € / 100ml
      Alennushinta €15,20 Normaalihinta €23,80
      Säästät: -€8,60
      30,4 € / 100ml
      Yksikköhinta /  kohti 
    • Isdin Fotoprotector Fusion Water Magic By Alcaraz SPF 50, 50 Ml
      -21%

      Isdin Fusion Water Magic By Alcaraz -aurinkovoide SPF 50, 50 ml

      Isdin fotoprotector
      Normaalihinta €22,00 44,0 € / 100ml
      Alennushinta €22,00 Normaalihinta €27,95
      Säästät: -€5,95
      44,0 € / 100ml
      Yksikköhinta /  kohti 
    • BABÉ Fotoprotector Pediatric Transparent Wet Skin SPF 50, 200 ml
      -25%

      BABÉ Läpinäkyvä lasten aurinkovoide Wet Skin SPF 50, 200 ml

      Babé
      Normaalihinta €19,15 9,58 € / 100ml
      Alennushinta €19,15 Normaalihinta €25,50
      Säästät: -€6,35
      9,58 € / 100ml
      Yksikköhinta /  kohti 
    • Isdin Fotoprotector Fusion Water SPF 50, 50 Ml
      -26%

      Isdin Fusion Water Solar -aurinkovoide kasvoille, SPF 50, 50 ml

      Isdin fotoprotector
      Normaalihinta €19,95 39,9 € / 100ml
      Alennushinta €19,95 Normaalihinta €26,95
      Säästät: -€7,00
      39,9 € / 100ml
      Yksikköhinta /  kohti 
    • Heliocare Oral 90 kapselia
      -24%

      Heliocare Oral 90 kapselia

      Heliocare
      Normaalihinta €31,80 0,35 € / 1ud
      Alennushinta €31,80 Normaalihinta €41,72
      Säästät: -€9,92
      0,35 € / 1ud
      Yksikköhinta /  kohti 
    • Nuxe Sun Oil-Capillary Milk 100 ml
      -6%

      Nuxe Sun hiusöljy-maito 100 ml

      Nuxe
      Normaalihinta €16,80 16,8 € / 100ml
      Alennushinta €16,80 Normaalihinta €17,90
      Säästät: -€1,10
      16,8 € / 100ml
      Yksikköhinta /  kohti 
    •  
    •  
    •  
    •  
    •  
    •  

    Apteekkibrändit

    •  
    •  
    •  
    •  
    •  
    •  
    •  
    Tilaa uutiskirjeemme
    • Erikoistarjoukset
    • Yksilölliset suositukset
    • Uutisilmoitukset
    Sitoutumisemme
    • Lääkehoito
    • Lääkkeiden turvallinen myynti
    • Ilmainen toimitus yli 100 €:n tilauksille
    Lataa sovelluksemme
    • Erikoistarjoukset
    • Ostettavat lahjat ja arpajaiset
    • Uutisilmoitukset
    • Meistä
      • Käyttäytymissäännöt
      • Farmacoins
    • Yhteystiedot
      • Lääkealan neuvonantaja
      • Asiakaspalvelu
      • Usein kysyttyjä kysymyksiä
    • Tarjoukset
    • Käytännöt ja ehdot
      • Ostoehdot
      • Tietosuojakäytäntö
      • Maksutavat
      • Toimitusehdot
      • Palautus- ja hyvityskäytäntö
      • Alennusehdot
      • Verkkosivuston saavutettavuusperiaatteet
    Seuraa meitä
    • Facebook
    • Twitter
    • YouTube
    • Instagram
    • TikTok
    • Pinterest
    100 % turvallinen maksu
    Toimitus 4–10 päivässä
    Olemme täällä auttamassa sinua
    Yhteystiedot

    Lääkkeitä valvova viranomainen
    Sevillan terveys- ja perheasiain virasto. Av. de la Innovación s/n.
    Edificio Arena 1. 41020, Sevilla.

    Eläinlääkkeiden toimivaltainen viranomainen
    Sevillan maatalouden, kalastuksen ja maaseudun kehittämisen aluevirasto. Av. de Grecia s/n.
    Los Bermejalesin hallintorakennus. 41020, Sevilla.

    Oikeudellinen ilmoitus | Evästeiden käyttö | Tietosuojakäytäntö
    © 2026 Farmaciasdirect.eu - Kaikki oikeudet pidätetään.
    • Vaihtoehdon valinta päivittää koko sivun.
    • Avaa uuden ikkunan.
    Evästeasetukset

    Käytämme omia ja kolmansien osapuolten evästeitä puhtaasti toiminnallisiin tarkoituksiin, jotta verkkosivustolla voi navigoida, sekä analyyttisiin tarkoituksiin, jotta voimme näyttää sinulle mainoksia (sekä yleisiä että henkilökohtaisia) selailutottumuksistasi (esim. vieraillut sivut) laaditun profiilin perusteella, optimoida verkkosivustoa ja arvioida käyttäjien ostamien tuotteiden arvioita. Voit hallita tai poistaa nämä evästeet käytöstä napsauttamalla Evästeasetukset. Lisätietoja löydät evästekäytännöstämme.

     
    Tietosuojasi

    Käytämme evästeitä ja/tai vastaavia tekniikoita, jotka tallentavat ja hakevat tietoja, kun teet haun. Nämä evästeet voivat koskea sinua, mieltymyksiäsi tai laitettasi. Niitä käytetään pääasiassa verkkosivujen moitteettoman toiminnan varmistamiseen; yleensä nämä tiedot eivät tunnista sinua suoraan, mutta ne voivat tarjota sinulle entistä henkilökohtaisemman verkkokokemuksen. Kaikki tämän verkkosivuston evästeet ovat oletusarvoisesti pois käytöstä, lukuun ottamatta teknisiä evästeitä, jotka – kuten vastaavassa osiossa mainitsemme – ovat välttämättömiä eikä niitä voi poistaa käytöstä järjestelmissämme. Käyttäjä voi määrittää evästeitä koskevat asetuksensa klikkaamalla kunkin luokan eri otsikoita sekä saada lisätietoja kustakin evästeluokasta. Jos et salli tiettyjen evästetyyppien tallentamista, huomaa, että tämä voi vaikuttaa selauskokemukseesi verkkosivustolla ja myös palveluihin, joita voimme tarjota sinulle verkkosivuston kautta.

    Välttämätön
    Aina aktiivinen

    Nämä evästeet ovat välttämättömiä verkkosivuston toiminnalle, eikä niitä voi poistaa käytöstä järjestelmissämme. Ne asetetaan yleensä vastaamaan toimiin, joita teet palvelujen saamiseksi, kuten tietosuoja-asetusten muokkaamiseen, sivustolle kirjautumiseen tai lomakkeiden täyttämiseen. Voit asettaa selaimesi estämään nämä evästeet tai ilmoittamaan niiden olemassaolosta, mutta tällöin jotkin verkkosivuston osat eivät toimi. Nämä evästeet eivät tallenna mitään henkilöön yhdistettävissä olevia tietoja.

    Nombre Host Duración Tipo Descripción
    Analytiikkaevästeet

    Nämä evästeet on tarkoitettu tilastointitarkoituksiin, ja niiden avulla voimme seurata käyttäytymistäsi verkkosivustollamme.

    Nombre Host Duración Tipo Descripción
    Mainosevästeet

    Niiden avulla voidaan hallinnoida mahdollisimman tehokkaasti mainostiloja, joita julkaisija on tarvittaessa sisällyttänyt verkkosivulle, sovellukseen tai alustalle, jonka kautta se tarjoaa pyydettyä palvelua, perustuen esimerkiksi julkaistuun sisältöön tai mainosten näyttötiheyteen.

    Nombre Host Duración Tipo Descripción
    534689876 0.0 0