Kokoelma:

Gels

  • Dietmed Propolis 500Mg. 45Cap.
    -10%

    Dietmed Propolis 500 mg, 45 kapselia.

    Normaalihinta €10,60 0,24 € / 1ud
    Alennushinta €10,60 Normaalihinta €11,83
    Säästät: -€1,23
    0,24 € / 1ud
  • Dietmed Garlic 1000Mg. 30Pearls
    -10%

    Dietmed Valkosipuli 1000 mg, 30 kapselia

    Normaalihinta €7,66 0,26 € / 1ud
    Alennushinta €7,66 Normaalihinta €8,49
    Säästät: -€0,83
    0,26 € / 1ud
  • Dietmed Milk Thistle 500Mg. 90Comp.
    -15%

    Dietmed Mariantähkä 500 mg, 90 tablettia.

    Normaalihinta €10,20 10,2 € / 1ud
    Alennushinta €10,20 Normaalihinta €11,97
    Säästät: -€1,77
    10,2 € / 1ud
  • Dietmed Omega 3-6-9 60Pearls
    -10%

    Dietmed Omega 3-6-9 60 kapselia

    Normaalihinta €14,37 0,24 € / 1ud
    Alennushinta €14,37 Normaalihinta €15,97
    Säästät: -€1,60
    0,24 € / 1ud
  • Dietmed Graviola (Anona) 1000Mg. 45Cap.
    -13%

    Dietmed Graviola (Anona) 1000 mg, 45 kapselia.

    Normaalihinta €17,40 0,39 € / 1ud
    Alennushinta €17,40 Normaalihinta €19,93
    Säästät: -€2,53
    0,39 € / 1ud
  • Dietmed Hawthorn 300Mg. 90Pearls
    -10%

    Dietmed Valkoinen orapihlaja 300 mg, 90 kapselia

    Normaalihinta €8,91 0,1 € / 1ud
    Alennushinta €8,91 Normaalihinta €9,90
    Säästät: -€0,99
    0,1 € / 1ud
  • Dietmed Omega 3 500Mg. 18/12 120Pearls
    -6%

    Dietmed Omega 3 500 mg. 18/12 120 kapselia

    Normaalihinta €12,20 0,1 € / 1ud
    Alennushinta €12,20 Normaalihinta €12,93
    Säästät: -€0,73
    0,1 € / 1ud
  • Dietmed Resveratrol Complex 60Cap.
    -19%

    Dietmed Resveratrol Complex 60 kapselia.

    Normaalihinta €22,00 0,37 € / 1ud
    Alennushinta €22,00 Normaalihinta €27,04
    Säästät: -€5,04
    0,37 € / 1ud
  • Dietmed Cynafort 60Comp.
    -10%

    Dietmed Cynafort 60 tablettia

    Normaalihinta €24,18 24,18 € / 1ud
    Alennushinta €24,18 Normaalihinta €26,87
    Säästät: -€2,69
    24,18 € / 1ud
  • Dietmed Red Vine 350Mg. 60Comp.
    -10%

    Dietmed Vid Roja 350 mg, 60 tablettia.

    Normaalihinta €7,80 7,8 € / 1ud
    Alennushinta €7,80 Normaalihinta €8,65
    Säästät: -€0,85
    7,8 € / 1ud
  • Dietmed Omegamais Omega 3 60Pearls.
    -10%

    Dietmed Omegamais Omega 3, 60 kapselia.

    Normaalihinta €27,70 0,46 € / 1ud
    Alennushinta €27,70 Normaalihinta €30,73
    Säästät: -€3,03
    0,46 € / 1ud
  • Dietmed Wheat Germ 1000Mg. 30Pearls
    -5%

    Dietmed Vehnänalkio 1000 mg, 30 kapselia

    Normaalihinta €6,80 0,23 € / 1ud
    Alennushinta €6,80 Normaalihinta €7,16
    Säästät: -€0,36
    0,23 € / 1ud
  • Dietmed Ginkgo Biloba Forte 1500Mg. 20Amp.
    -10%

    Dietmed Ginkgo Biloba Forte 1500 mg, 20 ampullia.

    Normaalihinta €21,34 21,34 € / 1ud
    Alennushinta €21,34 Normaalihinta €23,71
    Säästät: -€2,37
    21,34 € / 1ud
  • Dietmed Legflon 60Comp.
    -37%

    Dietmed Legflon 60 tablettia

    Normaalihinta €15,30 15,3 € / 1ud
    Alennushinta €15,30 Normaalihinta €24,21
    Säästät: -€8,91
    15,3 € / 1ud
  • Dietmed Coriegus 60Cap.
    -37%

    Dietmed Coriegus 60 kapselia.

    Normaalihinta €17,10 0,29 € / 1ud
    Alennushinta €17,10 Normaalihinta €27,11
    Säästät: -€10,01
    0,29 € / 1ud
  • Dietmed Venactiv 250Ml.
    -39%

    Dietmed Venactiv 250 ml.

    Normaalihinta €17,30 6,92 € / 100ml
    Alennushinta €17,30 Normaalihinta €28,46
    Säästät: -€11,16
    6,92 € / 100ml
  • Dietmed Memorium Energy 30Amp.
    -40%

    Dietmed Memorium Energy 30Amp.

    Normaalihinta €33,70 33,7 € / 1ud
    Alennushinta €33,70 Normaalihinta €55,89
    Säästät: -€22,19
    33,7 € / 1ud
  • Dietmed Salmon 1000Mg. 45Pearls
    -7%

    Dietmed Salmon 1000 mg, 45 kapselia

    Normaalihinta €10,60 0,24 € / 1ud
    Alennushinta €10,60 Normaalihinta €11,41
    Säästät: -€0,81
    0,24 € / 1ud
  • Dietmed Cynasine Drops 50Ml.
    -38%

    Dietmed Cynasine -tipat 50 ml.

    Normaalihinta €12,29 24,58 € / 100ml
    Alennushinta €12,29 Normaalihinta €19,86
    Säästät: -€7,57
    24,58 € / 100ml
  • Dietmed Garlic 500Mg. 240Pearls
    -17%

    Dietmed Valkosipuli 500 mg. 240 kapselia

    Normaalihinta €22,60 0,09 € / 1ud
    Alennushinta €22,60 Normaalihinta €27,39
    Säästät: -€4,79
    0,09 € / 1ud
  • Dietmed Garlic 500Mg. 120Pearls
    -16%

    Dietmed Valkosipuli 500 mg, 120 kapselia

    Normaalihinta €13,21 0,11 € / 1ud
    Alennushinta €13,21 Normaalihinta €15,66
    Säästät: -€2,45
    0,11 € / 1ud
  • Vitalart Omega 3 Epa+Dha 30Cap+30Pearls.
    -35%

    Vitalart Omega 3 EPA+DHA 30 kapselia + 30 kapselia.

    Normaalihinta €27,90 0,93 € / 1ud
    Alennushinta €27,90 Normaalihinta €42,64
    Säästät: -€14,74
    0,93 € / 1ud
  • Celavista Gincetine D 30Cap.
    -5%

    Celavista Gincetine D, 30 kapselia.

    Loppuunmyyty
    Kerro minulle
  • Salus valkoisen orapihlajan mehu 200 ml. Schoenenberger
    -34%

    Salus valkoisen orapihlajan mehu 200 ml. Schoenenberger

    Normaalihinta €11,10 5,55 € / 100ml
    Alennushinta €11,10 Normaalihinta €16,79
    Säästät: -€5,69
    5,55 € / 100ml
  • Salus Red Beetroot Bio 200Gr.
    -31%

    Salus Luomupunajuuri 200 g

    Normaalihinta €29,60 14,8 € / 100gr
    Alennushinta €29,60 Normaalihinta €43,12
    Säästät: -€13,52
    14,8 € / 100gr
  • Salus Protecor 30Cap.
    -33%

    Salus Protecor 30 kapselia.

    Loppuunmyyty
    Kerro minulle
  • Salengei Active Homocystrol+Tmg 60Cap.
    -29%

    Salengei Active Homocystrol+Tmg 60 kapselia.

    Normaalihinta €26,30 0,44 € / 1ud
    Alennushinta €26,30 Normaalihinta €37,14
    Säästät: -€10,84
    0,44 € / 1ud
  • Salengei Omegamatrix 180Cap.
    -25%

    Salengei Omegamatrix 180 kapselia.

    Normaalihinta €48,10 0,27 € / 1ud
    Alennushinta €48,10 Normaalihinta €64,13
    Säästät: -€16,03
    0,27 € / 1ud
  • Labo Sante Silice Silacaps Polyphenols Vascular 120Caps.
    -10%

    Labo Sante Silice Silacaps Vascular Polyphenols 120 kapselia.

    Normaalihinta €33,79 0,28 € / 1ud
    Alennushinta €33,79 Normaalihinta €37,54
    Säästät: -€3,75
    0,28 € / 1ud
  • Ergonat Hawthorn Ergosphere 45 Capsules
    -26%

    Ergonat Espino Blanco Ergosphere 45 kapselia

    Loppuunmyyty
    Kerro minulle