• Dietmed Venactiv 250Ml.
-39%

Dietmed Venactiv 250 ml.

SKU-koodiDI5605481102219
Dietmed Venactiv 250 ml on tuote, joka auttaa parantamaan verenkiertoa ja lievittämään väsyneiden jalkojen oloa. Se sisältää luonnollisia ainesosia, kuten hevoskastanjaa ja punaviiniköynnöstä, jotka tunnetaan verisuonten terveyttä edistävistä ominaisuuksistaan. Tätä tuotetta voidaan käyttää täydentävänä hoitona verenkierto-ongelmiin tai yksinkertaisesti terveiden ja elinvoimaisten jalkojen ylläpitämiseen.
Normaalihinta €17,30 6,92 € / 100ml
Alennushinta €17,30 Normaalihinta €28,46
Säästät: -€11,16
6,92 € / 100ml
Dietmed Venactiv 250Ml.
Dietmed Venactiv 250 ml.
Normaalihinta €17,30 6,92 € / 100ml
Alennushinta €17,30 Normaalihinta €28,46
Säästät: -€11,16
6,92 € / 100ml

 

 
Dietmed Venactiv 250 ml on tuote, jota käytetään verenkierron parantamiseen sekä väsyneiden ja raskaiden jalkojen oireiden lievittämiseen. Se sisältää luonnollisia ainesosia, kuten hevoskastanjaa ja punaviiniköynnöstä, jotka auttavat vahvistamaan laskimoita ja vähentämään turvotusta. Tätä tuotetta käytetään ravintolisänä verisuonten terveyden edistämiseen ja huonosta verenkierrosta johtuvien ongelmien lievittämiseen.

Käyttöohjeet

Dietmed Venactiv 250 ml:n käyttöohje on ottaa 10 ml päivittäin, mieluiten ennen ateriaa. Se voidaan laimentaa veteen tai ottaa suoraan. Tuotetta on tärkeää ravistaa hyvin ennen käyttöä.

Ainesosat

Hevoskastanja (vähintään 20 % aeskinaa) 400 mg, Gotu Kola (vähintään 20 % asiatikosidia) 200 mg, Ruscus (vähintään 20 % ruscogeniinia) 50 mg, punaviiniköynnös (vähintään 95 % leukoantosyanidiineja) 200 mg, magnesium 187,5 mg (50 % VRN *), C-vitamiini 80 mg (100 % VRN *).