Kokoelma:

VINCOBIOSIS

  • Vincobiosis Dermo-balancing Cleansing Mousse , 150 ml
    -26%

    Vincobiosis Dermoequilibrante -puhdistusvaahto, 150 ml

    Normaalihinta €13,49 8,99 € / 100ml
    Alennushinta €13,49 Normaalihinta €18,15
    Säästät: -€4,66
    8,99 € / 100ml
  • Vincobiosis Dermo-balancing Facial Cremigel , 50 ml
    -25%

    Vincobiosis Cremigel kasvojen ihon tasapainottava voide, 50 ml

    Normaalihinta €18,90 37,8 € / 100ml
    Alennushinta €18,90 Normaalihinta €25,34
    Säästät: -€6,44
    37,8 € / 100ml
  • Vincobiosis Cremigel+ Mousse 25 %, 150 + 50 ml
    -10%

    Vincobiosis Cremigel+ Mousse 25 %, 150 + 50 ml

    Normaalihinta €29,90
    Alennushinta €29,90 Normaalihinta €33,22
    Säästät: -€3,32
  • Vincobiosis Dermo-balancing Body Lotion Spray , 125 ml
    -31%

    Vincobiosis Dermoequilibrante -vartalovoide suihkeena, 125 ml

    Normaalihinta €19,20 15,36 € / 100ml
    Alennushinta €19,20 Normaalihinta €28,02
    Säästät: -€8,82
    15,36 € / 100ml