Kokoelma:

Probes

  • Fortune Foley Probe 2-Way Balloon 5 ml Size Ch12
    -20%

    Fortune Foley-katetri, 2-tie, 5 ml:n pallokoko, koko Ch12

    Normaalihinta €8,30 166,0 € / 100ml
    Alennushinta €8,30 Normaalihinta €10,33
    Säästät: -€2,03
    166,0 € / 100ml
  • FORTUNE Foley probe 2 way 5 ml balloon size ch14
    -28%

    FORTUNE 2-tie-Foley-katetri, 5 ml:n pallokoko, koko CH14

    Normaalihinta €7,90 158,0 € / 100ml
    Alennushinta €7,90 Normaalihinta €10,96
    Säästät: -€3,06
    158,0 € / 100ml
  • Fortune Foley Probe 2-Way Balloon 5 ml Size Ch16
    -27%

    Fortune Foley-katetri, 2-tie, pallokoko 5 ml, koko Ch16

    Normaalihinta €8,80 176,0 € / 100ml
    Alennushinta €8,80 Normaalihinta €12,01
    Säästät: -€3,21
    176,0 € / 100ml
  • Fortune Foley Probe 2-Way Balloon 5 ml Size Ch18
    -34%

    Fortune Foley-katetri, 2-tie, pallokoko 5 ml, koko Ch18

    Normaalihinta €7,90 158,0 € / 100ml
    Alennushinta €7,90 Normaalihinta €12,01
    Säästät: -€4,11
    158,0 € / 100ml
  • Fortune Foley Probe 2-Way Balloon 5 ml Size Ch20
    -27%

    Fortune Foley-katetri, 2-tie, pallokoko 5 ml, koko Ch20

    Normaalihinta €8,80 176,0 € / 100ml
    Alennushinta €8,80 Normaalihinta €12,01
    Säästät: -€3,21
    176,0 € / 100ml
  • Fortune Foley Probe 2-Way Balloon 5 ml Size Ch22
    -15%

    Fortune Foley-katetri, 2-tie, pallokoko 5 ml, koko Ch22

    Normaalihinta €9,30 186,0 € / 100ml
    Alennushinta €9,30 Normaalihinta €10,96
    Säästät: -€1,66
    186,0 € / 100ml
  • Rüsch Brillant Silicone Probe Ch-12
    -20%

    Rüsch Sonda Brillant -silikonitutka Ch-12

    Normaalihinta €10,40 10,4 € / 1ud
    Alennushinta €10,40 Normaalihinta €12,98
    Säästät: -€2,58
    10,4 € / 1ud
  • Rüsch Brillant Silicone Probe Ch-14
    -15%

    Rüsch Sonda Brillant -silikoni Ch-14

    Normaalihinta €11,00 11,0 € / 1ud
    Alennushinta €11,00 Normaalihinta €12,98
    Säästät: -€1,98
    11,0 € / 1ud
  • Rüsch Brillant Silicone Probe Ch-16
    -29%

    Rüsch Sonda Brillant -silikoniputki Ch-16

    Normaalihinta €9,20 9,2 € / 1ud
    Alennushinta €9,20 Normaalihinta €12,98
    Säästät: -€3,78
    9,2 € / 1ud
  • Rüsch Brillant Silicone Probe Ch-18
    -16%

    Rüsch Sonda Brillant -silikoniputki Ch-18

    Normaalihinta €9,20 9,2 € / 1ud
    Alennushinta €9,20 Normaalihinta €10,93
    Säästät: -€1,73
    9,2 € / 1ud
  • Rüsch Brillant Silicone Probe Ch-20
    -28%

    Rüsch Sonda Brillant -silikonitutka Ch-20

    Normaalihinta €9,40 9,4 € / 1ud
    Alennushinta €9,40 Normaalihinta €12,98
    Säästät: -€3,58
    9,4 € / 1ud
  • Rüsch Brillant Silicone Probe Ch-22
    -20%

    Rüsch Sonda Brillant -silikonitutka Ch-22

    Normaalihinta €10,40 10,4 € / 1ud
    Alennushinta €10,40 Normaalihinta €12,98
    Säästät: -€2,58
    10,4 € / 1ud
  • Rüsch Brillant Silicone Probe Ch-24
    -24%

    Rüsch Sonda Brillant -silikoniputki Ch-24

    Normaalihinta €9,80 9,8 € / 1ud
    Alennushinta €9,80 Normaalihinta €12,98
    Säästät: -€3,18
    9,8 € / 1ud
  • Fortune Foley Probe 2-Way Balloon 5 ml Size Ch24
    -20%

    Fortune Foley-katetri, 2-tie, pallokoko 5 ml, koko Ch24

    Normaalihinta €8,30 166,0 € / 100ml
    Alennushinta €8,30 Normaalihinta €10,33
    Säästät: -€2,03
    166,0 € / 100ml