Kokoelma:

Nail treatments

  • Neutrogena Hand & Nail Cream, Repair & Strengthen, 75 ml
    -20%

    Neutrogena Käsien ja kynsien hoitovoide, korjaava ja vahvistava, 75 ml

    Normaalihinta €6,00 8,0 € / 100ml
    Alennushinta €6,00 Normaalihinta €7,50
    Säästät: -€1,50
    8,0 € / 100ml
  • Nail Emollient 15 ml
    -27%

    Kynsien pehmentäjä 15 ml

    Normaalihinta €6,40 0,43 € / 1ud
    Alennushinta €6,40 Normaalihinta €8,79
    Säästät: -€2,39
    0,43 € / 1ud
  • Mavala 002 Protective Nail Base Coat, 10 ml
    -25%

    Mavala 002 Kynsien suojapohja, 10 ml

    Normaalihinta €11,30 113,0 € / 100ml
    Alennushinta €11,30 Normaalihinta €15,00
    Säästät: -€3,70
    113,0 € / 100ml
  • Mavala kynsilakan kuivausöljy ja kynsinauhojen hoitoaine
    -22%

    Mavala kynsilakan kuivausöljy ja kynsinauhojen hoitoaine

    Normaalihinta €14,10 14,1 € / 1ud
    Alennushinta €14,10 Normaalihinta €18,00
    Säästät: -€3,90
    14,1 € / 1ud
  • Mia Nail Hardener Triple Treatment 5 11 ml
    -32%

    Mia Kynsien kovettaja, kolminkertainen hoito 5 11 ml

    Normaalihinta €11,50 104,55 € / 100ml
    Alennushinta €11,50 Normaalihinta €16,96
    Säästät: -€5,46
    104,55 € / 100ml
  • Mia Bright Look 2 In 1 Treatment Nail Polish 11 ml
    -18%

    Mia Pintauñas 2-in-1 Bright Look -hoito 11 ml

    Normaalihinta €9,99 90,82 € / 100ml
    Alennushinta €9,99 Normaalihinta €12,14
    Säästät: -€2,15
    90,82 € / 100ml
  • Mia Nail Polish Calcium Milk Enamel Treatment 11 ml
    -45%

    Mia Pintauñas Calcium Milk Enamel -hoito 11 ml

    Normaalihinta €7,40 67,27 € / 100ml
    Alennushinta €7,40 Normaalihinta €13,46
    Säästät: -€6,06
    67,27 € / 100ml
  • Mia Nail Polish Hydra Shaker Treatment 11 ml
    -41%

    Mia Pintauñas Hydra Shaker -hoito 11 ml

    Normaalihinta €7,56 68,73 € / 100ml
    Alennushinta €7,56 Normaalihinta €12,78
    Säästät: -€5,22
    68,73 € / 100ml
  • Mia Nail Polish Treatment Fermented Gel 11 ml
    -36%

    Mia Pintauñas Fermented Gel -hoito 11 ml

    Normaalihinta €8,64 78,55 € / 100ml
    Alennushinta €8,64 Normaalihinta €13,46
    Säästät: -€4,82
    78,55 € / 100ml
  • Mia Nail Polish No Bite Treatment 11 ml
    -41%

    Mia Pintauñas No Bite -hoito 11 ml

    Normaalihinta €7,99 72,64 € / 100ml
    Alennushinta €7,99 Normaalihinta €13,46
    Säästät: -€5,47
    72,64 € / 100ml
  • Mavala Mava-White kynsien valkaisuaine
    -21%

    Mavala Mava-White kynsien valkaisuaine

    Normaalihinta €11,70 11,7 € / 1ud
    Alennushinta €11,70 Normaalihinta €14,80
    Säästät: -€3,10
    11,7 € / 1ud
  • Mavala Mavaderma 10 ml
    -23%

    Mavala Mavaderma 10 ml

    Normaalihinta €17,90 179,0 € / 100ml
    Alennushinta €17,90 Normaalihinta €23,21
    Säästät: -€5,31
    179,0 € / 100ml
  • Mavala Nailactan, 15 ml
    -23%

    Mavala Nailactan, 15 ml

    Normaalihinta €19,80 1,32 € / 1ud
    Alennushinta €19,80 Normaalihinta €25,57
    Säästät: -€5,77
    1,32 € / 1ud
  • Mavala kynsinauhojen poistaja 10 ml
    -28%

    Mavala kynsinauhojen poistaja 10 ml

    Normaalihinta €10,80 108,0 € / 100ml
    Alennushinta €10,80 Normaalihinta €14,93
    Säästät: -€4,13
    108,0 € / 100ml
  • Mavala Top Coat, geelivaikutus, 10 ml
    -28%

    Mavala Top Coat, geelivaikutus, 10 ml

    Normaalihinta €10,80 108,0 € / 100ml
    Alennushinta €10,80 Normaalihinta €14,97
    Säästät: -€4,17
    108,0 € / 100ml
  • Mavala Mava-Flex -seerumi kuiville ja koville kynsille
    -23%

    Mavala Mava-Flex -seerumi kuiville ja koville kynsille

    Normaalihinta €14,80 14,8 € / 1ud
    Alennushinta €14,80 Normaalihinta €19,16
    Säästät: -€4,36
    14,8 € / 1ud
  • Betalfatrus Nail Lacquer, 3.3 ml
    -16%

    Betalfatrus kynsilakka, 3,3 ml

    Normaalihinta €19,60
    Alennushinta €19,60 Normaalihinta €23,26
    Säästät: -€3,66
  • Peusek Peusek Pensek Nail Repair Gel Pen 2Ml.
    -26%

    Peusek Peusek Pensek kynsien korjausgeelikynä 2 ml.

    Normaalihinta €12,70 635,0 € / 100ml
    Alennushinta €12,70 Normaalihinta €17,25
    Säästät: -€4,55
    635,0 € / 100ml
  • Regenail Nail Varnish , 3,3 ml
    -42%

    Regenail kynsilakka, 3,3 ml

    Normaalihinta €18,50 560,61 € / 100ml
    Alennushinta €18,50 Normaalihinta €31,86
    Säästät: -€13,36
    560,61 € / 100ml
  • Scholl Anti-Fungal Nail Treatment
    -24%

    Schollin kynsien sieni-infektioiden hoito

    Normaalihinta €23,10
    Alennushinta €23,10 Normaalihinta €30,21
    Säästät: -€7,11
  • Excilor Ultra Nail Enamel Mycosis Treatment, 30 ml
    -26%

    Excilor Ultra -kynsilakka kynsien sieni-infektion hoitoon, 30 ml

    Normaalihinta €21,80 72,67 € / 100ml
    Alennushinta €21,80 Normaalihinta €29,58
    Säästät: -€7,78
    72,67 € / 100ml
  • Actafarma Ungesil Enamel 3,5 ml
    -31%

    Actafarma Ungesil -kynsilakka 3,5 ml

    Normaalihinta €12,90 368,57 € / 100ml
    Alennushinta €12,90 Normaalihinta €18,63
    Säästät: -€5,73
    368,57 € / 100ml
  • Boderm Nail Lacquer, 12 ml
    -7%

    Boderm-kynsilakka, 12 ml

    Normaalihinta €24,60 205,0 € / 100ml
    Alennushinta €24,60 Normaalihinta €26,53
    Säästät: -€1,93
    205,0 € / 100ml
  • Farmalastic Fungal Nail Brush, 4 ml
    -21%

    Farmalastic kynsien sienilääke, 4 ml

    Normaalihinta €17,80 445,0 € / 100ml
    Alennushinta €17,80 Normaalihinta €22,60
    Säästät: -€4,80
    445,0 € / 100ml
  • Farmafeet Mycosis Brush, 4 ml
    -6%

    Farmafeet-sienihoito, 4 ml

    Normaalihinta €22,70 567,5 € / 100ml
    Alennushinta €22,70 Normaalihinta €24,11
    Säästät: -€1,41
    567,5 € / 100ml
  • Urgo - Anti-fungal Treat & Colour Filmogel - 4 ml bottle
    -16%

    Urgo – Treat & Color Filmogel -sienilääke – 4 ml:n pullo

    Normaalihinta €15,10 377,5 € / 100ml
    Alennushinta €15,10 Normaalihinta €18,06
    Säästät: -€2,96
    377,5 € / 100ml
  • Nailner 2 In 1 Fungus Pencil, 4 ml
    -38%

    Nailner 2-in-1-sienilääkekynä, 4 ml

    Normaalihinta €21,80 545,0 € / 100ml
    Alennushinta €21,80 Normaalihinta €35,30
    Säästät: -€13,50
    545,0 € / 100ml
  • Nail Fungus Treatment, 2 x 4Ml
    -18%

    Kynsien sienitaudin hoito, 2 x 4 ml

    Normaalihinta €29,70 371,25 € / 100ml
    Alennushinta €29,70 Normaalihinta €36,12
    Säästät: -€6,42
    371,25 € / 100ml
  • Eye Care Anti-Fold Care Enamel, 8 ml
    -23%

    Eye Care -kynsilakka, joka estää kynsien kaksinkertaistumisen, 8 ml

    Normaalihinta €8,30 103,75 € / 100ml
    Alennushinta €8,30 Normaalihinta €10,84
    Säästät: -€2,54
    103,75 € / 100ml
  • Eye Care Nail & Cuticle Strengthening Oil, 5 ml
    -27%

    Eye Care -vahvistava öljy kynsille ja kynsinauhoille, 5 ml

    Normaalihinta €12,00 240,0 € / 100ml
    Alennushinta €12,00 Normaalihinta €16,50
    Säästät: -€4,50
    240,0 € / 100ml

Nail Treatments is a specialised section with items that combine technology, professional expertise and convenience to fit into your routine with visible results.

What are nail care products for?

These products are aimed at improving your quality of life, helping to resolve specific discomforts, prevent complications or support your daily wellbeing with specialised and trusted options.

Key benefits for your well-being

In this category you can find items with safe formulas, pleasant textures, easy application and the backing of leading brands. Many are suitable for everyday use and recommended by healthcare professionals.

Buy with security and guarantee

At Farmaciasdirect you can buy nail treatments with the peace of mind of doing so in an authorised online pharmacy, with fast service and personalised attention.

Explore and choose your ideal nail treatments

Order now and take advantage of the benefits of buying products with proven efficacy and excellent ratings. Take care of your health with the guarantee of a professional and close service.