• Equivent Nd 1L
-5%
Trm

Equivent Nd 1 l

SKU-koodiTR5391504340187

Hevosille tarkoitettu lisäravinto, joka auttaa ylläpitämään normaalia hengitystä.

Normaalihinta €45,59 4,56 € / 100ml
Alennushinta €45,59 Normaalihinta €47,99
Säästät: -€2,40
4,56 € / 100ml
Equivent Nd 1L
Equivent Nd 1 l
Normaalihinta €45,59 4,56 € / 100ml
Alennushinta €45,59 Normaalihinta €47,99
Säästät: -€2,40
4,56 € / 100ml

 

 

Viiden eteerisen öljyn yhdistelmä, joka voi auttaa hengityksen ylläpitämisessä, sekä lakritsijuuren uute, jolla on rauhoittavia ominaisuuksia ja joka auttaa ylläpitämään limakalvojen normaalia tilaa.