Kokoelma:

Digestion supplements

  • Plantis Hepur Eco Detox 20 ampoules x 10 ml
    -22%

    Plantis Hepur Eco Detox 20 ampullia à 10 ml

    Normaalihinta €12,70
    Alennushinta €12,70 Normaalihinta €16,20
    Säästät: -€3,50
  • Plantis Colon Net 30 capsules
    -32%

    Plantis Colon Net 30 kapselia

    Normaalihinta €9,00
    Alennushinta €9,00 Normaalihinta €13,20
    Säästät: -€4,20
  • Pharma Otc Alpha Aloe Vera System , 20 ampoules x 5 grams
    -34%

    Pharma Otc Alfa Aloe Vera -järjestelmä, 20 ampullia à 5 g

    Normaalihinta €15,00 300,0 € / 100gr
    Alennushinta €15,00 Normaalihinta €22,86
    Säästät: -€7,86
    300,0 € / 100gr
  • Obire Acidofilus 400 Mg , 90 capsules
    -19%

    Obire Acidophilus 400 mg, 90 kapselia

    Normaalihinta €10,00 0,11 € / 1ud
    Alennushinta €10,00 Normaalihinta €12,32
    Säästät: -€2,32
    0,11 € / 1ud
  • Nutira 28 tablets
    -18%

    Nutira 28 tablettia

    Normaalihinta €11,20
    Alennushinta €11,20 Normaalihinta €13,66
    Säästät: -€2,46
  • Nutergia Ergyprotect Conf , 60 capsules
    -20%

    Nutergia Ergyprotect Conf, 60 kapselia

    Normaalihinta €17,50 0,29 € / 1ud
    Alennushinta €17,50 Normaalihinta €21,94
    Säästät: -€4,44
    0,29 € / 1ud
  • Ns Digestconfort Gases 60 tablets
    -18%

    Ns Digestconfort Gases 60 tablettia

    Normaalihinta €9,80 0,16 € / 1ud
    Alennushinta €9,80 Normaalihinta €12,00
    Säästät: -€2,20
    0,16 € / 1ud
  • Novadiet Pilogastril, 30 Tablets
    -18%

    Novadiet Pilogastril, 30 tablettia

    Normaalihinta €15,10 0,5 € / 1ud
    Alennushinta €15,10 Normaalihinta €18,36
    Säästät: -€3,26
    0,5 € / 1ud
  • Novadiet Novaloe Aloe Vera Juice, 1 Litre
    -20%

    Novadiet Novaloe Aloe Vera -mehu, 1 litra

    Normaalihinta €20,50 2,05 € / 100ml
    Alennushinta €20,50 Normaalihinta €25,68
    Säästät: -€5,18
    2,05 € / 100ml
  • Novadiet Gastrilan Plus, 20 Sachets
    -17%

    Novadiet Gastrilan Plus, 20 annospussia

    Normaalihinta €12,30 0,62 € / 1ud
    Alennushinta €12,30 Normaalihinta €14,90
    Säästät: -€2,60
    0,62 € / 1ud
  • Novadiet Denzimax, 30 Capsules
    -32%

    Novadiet Denzimax, 30 kapselia

    Normaalihinta €14,70 0,49 € / 1ud
    Alennushinta €14,70 Normaalihinta €21,76
    Säästät: -€7,06
    0,49 € / 1ud
  • Noefar Rapidgas Plus, 50 Capsules
    -11%

    Noefar Rapidgas Plus, 50 kapselia

    Normaalihinta €12,60 0,25 € / 1ud
    Alennushinta €12,60 Normaalihinta €14,11
    Säästät: -€1,51
    0,25 € / 1ud
  • Naturlider Active Vegetable Carbon , 90 capsules
    -7%

    Naturlider Kasvipohjainen aktiivihiili, 90 kapselia

    Normaalihinta €17,90 0,2 € / 1ud
    Alennushinta €17,90 Normaalihinta €19,26
    Säästät: -€1,36
    0,2 € / 1ud
  • Nature Essential Dig-Max® , 50 capsules
    -17%

    Nature Essential Dig-Max® , 50 kapselia

    Normaalihinta €5,10 0,1 € / 1ud
    Alennushinta €5,10 Normaalihinta €6,18
    Säästät: -€1,08
    0,1 € / 1ud
  • Nature Essential Blister Pack Milk Thistle Complex , 60 vegetarian capsules
    -44%

    Nature Essential Blister Cardo Mariano Complex, 60 kasvikapselia

    Normaalihinta €9,70 0,16 € / 1ud
    Alennushinta €9,70 Normaalihinta €17,31
    Säästät: -€7,61
    0,16 € / 1ud
  • Natura Premium Organic Ginger Powder , 500 gr
    -17%

    Natura Premium Luomupippurijauhe, 500 g

    Normaalihinta €15,10 3,02 € / 100gr
    Alennushinta €15,10 Normaalihinta €18,14
    Säästät: -€3,04
    3,02 € / 100gr
  • Natura Premium Ginger Powder Bio , 125 gr
    -15%

    Natura Premium Luomujinkgerijauhe, 125 g

    Normaalihinta €3,70 2,96 € / 100gr
    Alennushinta €3,70 Normaalihinta €4,36
    Säästät: -€0,66
    2,96 € / 100gr
  • Natura Premium Ginger Capsules , 100 units
    -12%

    Natura Premium -inkivääri-kapselit, 100 kpl

    Normaalihinta €10,60 0,11 € / 1ud
    Alennushinta €10,60 Normaalihinta €12,01
    Säästät: -€1,41
    0,11 € / 1ud
  • Mundo Natu Gastroplus , 20 ampoules
    -29%

    Mundo Natu Gastroplus, 20 ampullia

    Normaalihinta €16,70 0,84 € / 1ud
    Alennushinta €16,70 Normaalihinta €23,40
    Säästät: -€6,70
    0,84 € / 1ud
  • Microviver Carbon-V Active, 140 Gr
    -20%

    Microviver Carbon-V Activo, 140 g

    Normaalihinta €19,50 13,93 € / 100gr
    Alennushinta €19,50 Normaalihinta €24,42
    Säästät: -€4,92
    13,93 € / 100gr
  • Marnys Oregano Oil Bio , 30 capsules
    -9%

    Marnys Luomu-oregaaniöljy, 30 kapselia

    Normaalihinta €14,50 0,48 € / 1ud
    Alennushinta €14,50 Normaalihinta €16,02
    Säästät: -€1,52
    0,48 € / 1ud
  • Margan Synerga,
    -21%

    Margan Synerga,

    Normaalihinta €51,40 51,4 € / 1ud
    Alennushinta €51,40 Normaalihinta €64,84
    Säästät: -€13,44
    51,4 € / 1ud
  • Margan Colibiogen Kinder , 50 ml
    -15%

    Margan Colibiogen Kinder, 50 ml

    Normaalihinta €26,60 53,2 € / 100ml
    Alennushinta €26,60 Normaalihinta €31,26
    Säästät: -€4,66
    53,2 € / 100ml
  • Margan Alkala N , 150 gr
    -20%

    Margan Alkala N, 150 g

    Normaalihinta €16,70 11,13 € / 100gr
    Alennushinta €16,70 Normaalihinta €20,75
    Säästät: -€4,05
    11,13 € / 100gr
  • Lavigor Gastrigor , 40 capsules
    -16%

    Lavigor Gastrigor, 40 kapselia

    Normaalihinta €9,20 0,23 € / 1ud
    Alennushinta €9,20 Normaalihinta €10,95
    Säästät: -€1,75
    0,23 € / 1ud
  • Lamberts Fos , 500 gr
    -25%

    Lamberts Fos, 500 g

    Normaalihinta €26,90 5,38 € / 100gr
    Alennushinta €26,90 Normaalihinta €35,90
    Säästät: -€9,00
    5,38 € / 100gr
  • Lamberts Candaway , 60 tablets
    -27%

    Lamberts Candaway, 60 tablettia

    Normaalihinta €28,40 28,4 € / 1ud
    Alennushinta €28,40 Normaalihinta €38,80
    Säästät: -€10,40
    28,4 € / 1ud
  • Kal Super Enzymes 60 Prolonged Action Tablets, 60 Tablets
    -31%

    Kal Super Enzymes 60, pitkävaikutteinen, 60 tablettia

    Normaalihinta €26,80 0,45 € / 1ud
    Alennushinta €26,80 Normaalihinta €38,77
    Säästät: -€11,97
    0,45 € / 1ud
  • Jellybell Megaleon C, 60 Capsules
    -10%

    Jellybell Megaleon C, 60 kapselia

    Normaalihinta €35,90 0,6 € / 1ud
    Alennushinta €35,90 Normaalihinta €39,93
    Säästät: -€4,03
    0,6 € / 1ud
  • Izalo Oxizal , 30 sachets
    -20%

    Izalo Oxizal, 30 annospussia

    Normaalihinta €18,40 0,61 € / 1ud
    Alennushinta €18,40 Normaalihinta €23,01
    Säästät: -€4,61
    0,61 € / 1ud