Kokoelma:

Supplements

  • Jellybell Collagen Magnesium 600 Mg, 120 Tablets
    -8%

    Jellybell Kollageeni ja magnesium 600 mg, 120 tablettia

    Normaalihinta €14,40 0,12 € / 1ud
    Alennushinta €14,40 Normaalihinta €15,58
    Säästät: -€1,18
    0,12 € / 1ud
  • Intersa Marine Collagen + Silicon , 120 capsules
    -23%

    Intersa Merikollageeni + Pii, 120 kapselia

    Normaalihinta €25,90 0,22 € / 1ud
    Alennushinta €25,90 Normaalihinta €33,59
    Säästät: -€7,69
    0,22 € / 1ud
  • Juanola yskäsumute 20 ml
    -47%

    Juanola yskäsumute 20 ml

    Normaalihinta €6,30 31,5 € / 100ml
    Alennushinta €6,30 Normaalihinta €11,86
    Säästät: -€5,56
    31,5 € / 100ml
  • Jellybell Sal Salys Kp N5 , 90 tablets
    -21%

    Jellybell Sal Salys Kp N5, 90 tablettia

    Normaalihinta €19,10 0,21 € / 1ud
    Alennushinta €19,10 Normaalihinta €24,11
    Säästät: -€5,01
    0,21 € / 1ud
  • Jellybell Osteo Atrion , 30 sticks
    -16%

    Jellybell Osteo Atrion, 30 pussia

    Normaalihinta €23,20 0,77 € / 1ud
    Alennushinta €23,20 Normaalihinta €27,77
    Säästät: -€4,57
    0,77 € / 1ud
  • Jellybell Megamyelin Plus, 30 Sticks Of 4.5 Gr
    -8%

    Jellybell Megamielina Plus, 30 annospussia à 4,5 g

    Normaalihinta €24,10 535,56 € / 100gr
    Alennushinta €24,10 Normaalihinta €26,11
    Säästät: -€2,01
    535,56 € / 100gr
  • Jellybell Megacordiceps-C , 60 capsules
    -12%

    Jellybell Megacordiceps-C, 60 kapselia

    Normaalihinta €34,85 0,58 € / 1ud
    Alennushinta €34,85 Normaalihinta €39,77
    Säästät: -€4,92
    0,58 € / 1ud
  • Izalo Artrizal , 30 sachets
    -19%

    Izalo Artrizal, 30 annospussia

    Normaalihinta €22,60 0,75 € / 1ud
    Alennushinta €22,60 Normaalihinta €27,83
    Säästät: -€5,23
    0,75 € / 1ud
  • Isola Bio Organic Millet Drink , 1 l
    -30%

    Isola Bio Luomumilletä, 1 l

    Normaalihinta €3,20 0,32 € / 100ml
    Alennushinta €3,20 Normaalihinta €4,57
    Säästät: -€1,37
    0,32 € / 100ml
  • IntestVita Kids 30 tablets – With probiotics
    -20%

    IntestVita Kids 30 tablettia – sisältää probiootteja

    Normaalihinta €13,60 0,45 € / 1ud
    Alennushinta €13,60 Normaalihinta €16,95
    Säästät: -€3,35
    0,45 € / 1ud
  • Intersa Menocycle Sofoc , 30 pearls
    -13%

    Intersa Menocycle Sofoc, 30 kapselia

    Normaalihinta €12,40 0,41 € / 1ud
    Alennushinta €12,40 Normaalihinta €14,21
    Säästät: -€1,81
    0,41 € / 1ud
  • Intersa Memostar Infinite , 60 capsules
    -9%

    Intersa Memostar Infinite, 60 kapselia

    Normaalihinta €33,40 0,56 € / 1ud
    Alennushinta €33,40 Normaalihinta €36,67
    Säästät: -€3,27
    0,56 € / 1ud
  • Intersa Memostar Focus, 30 Envelopes
    -17%

    Intersa Memostar Focus, 30 pussia

    Normaalihinta €27,90 0,93 € / 1ud
    Alennushinta €27,90 Normaalihinta €33,75
    Säästät: -€5,85
    0,93 € / 1ud
  • Intersa Ferrocaps Q10, 60 Capsules
    -14%

    Intersa Ferrocaps Q10, 60 kapselia

    Normaalihinta €18,00 0,3 € / 1ud
    Alennushinta €18,00 Normaalihinta €20,85
    Säästät: -€2,85
    0,3 € / 1ud
  • Intersa D3 K2 Oloform, 180 Capsules
    -17%

    Intersa D3 K2 Oloform, 180 kapselia

    Normaalihinta €18,80 0,1 € / 1ud
    Alennushinta €18,80 Normaalihinta €22,72
    Säästät: -€3,92
    0,1 € / 1ud
  • Integralia Soluble Collagen Plus Neutral, 300g
    -20%

    Integralia Liukoinen kollageeni Plus, neutraali, 300 g

    Normaalihinta €18,40 6,13 € / 100gr
    Alennushinta €18,40 Normaalihinta €23,14
    Säästät: -€4,74
    6,13 € / 100gr
  • Intersa Bipole Royal Jelly Forte 2000 , 20 ampoules
    -11%

    Intersa Bipole Jalea Real Forte 2000, 20 ampullia

    Normaalihinta €23,70 1,19 € / 1ud
    Alennushinta €23,70 Normaalihinta €26,58
    Säästät: -€2,88
    1,19 € / 1ud
  • Intersa Bicartilac , 100 capsules
    -22%

    Intersa Bicartilac, 100 kapselia

    Normaalihinta €24,40 0,24 € / 1ud
    Alennushinta €24,40 Normaalihinta €31,21
    Säästät: -€6,81
    0,24 € / 1ud
  • Intersa Arti Protect Plus, 2 X 45 Pearls
    -16%

    Intersa Arti Protect Plus, 2 x 45 kapselia

    Normaalihinta €38,10 0,42 € / 1ud
    Alennushinta €38,10 Normaalihinta €45,34
    Säästät: -€7,24
    0,42 € / 1ud
  • Internatur Interseda 30 , 30 ml
    -16%

    Internatur Interseda 30, 30 ml

    Normaalihinta €13,20 44,0 € / 100ml
    Alennushinta €13,20 Normaalihinta €15,79
    Säästät: -€2,59
    44,0 € / 100ml
  • Integralia Nutritional Supplement Senior, 340 Gr
    -22%

    Integralia Senior -ravintolisä, 340 g

    Normaalihinta €18,90 5,56 € / 100gr
    Alennushinta €18,90 Normaalihinta €24,15
    Säästät: -€5,25
    5,56 € / 100gr
  • Integralia Soluble Collagen Forte Skin Care Vanilla, 360 g
    -15%

    Integralia Liukoinen kollageeni Forte Skin Care Vanilja, 360 g

    Normaalihinta €20,10 5,58 € / 100gr
    Alennushinta €20,10 Normaalihinta €23,60
    Säästät: -€3,50
    5,58 € / 100gr
  • Integralia Soluble Collagen Forte Flex Powder, 300g
    -25%

    Integralia Liukoinen kollageeni Forte Flex -jauhe, 300 g

    Normaalihinta €20,90 6,97 € / 100gr
    Alennushinta €20,90 Normaalihinta €27,78
    Säästät: -€6,88
    6,97 € / 100gr
  • Herbovita Coxan , 60 capsules
    -7%

    Herbovita Coxan, 60 kapselia

    Normaalihinta €31,00 0,52 € / 1ud
    Alennushinta €31,00 Normaalihinta €33,47
    Säästät: -€2,47
    0,52 € / 1ud
  • Integralia Arginine Plus, 60 Capsules
    -14%

    Integralia Arginina Plus, 60 kapselia

    Normaalihinta €16,80 0,28 € / 1ud
    Alennushinta €16,80 Normaalihinta €19,60
    Säästät: -€2,80
    0,28 € / 1ud
  • Inovance Serotone Food Supplement 30 capsules
    -21%

    Inovance Serotone Ravintolisä 30 kapselia

    Normaalihinta €11,20 0,37 € / 1ud
    Alennushinta €11,20 Normaalihinta €14,25
    Säästät: -€3,05
    0,37 € / 1ud
  • Ifigen Iodine Oligopharm, 150 Ml
    -12%

    Ifigen Yodo Oligopharm, 150 ml

    Normaalihinta €16,80 11,2 € / 100ml
    Alennushinta €16,80 Normaalihinta €19,17
    Säästät: -€2,37
    11,2 € / 100ml
  • Ifigen Oligen Peques Dha 80%, 30 Ml
    -18%

    Ifigen Oligen Peques DHA 80 %, 30 ml

    Normaalihinta €17,80 59,33 € / 100ml
    Alennushinta €17,80 Normaalihinta €21,74
    Säästät: -€3,94
    59,33 € / 100ml
  • Ifigen Na Orange Amargaphyt Herb , 90 capsules
    -59%

    Ifigen Na Naranja Amargaphyt Herb, 90 kapselia

    Normaalihinta €27,20 0,3 € / 1ud
    Alennushinta €27,20 Normaalihinta €66,55
    Säästät: -€39,35
    0,3 € / 1ud
  • Ifigen Magnesium Oligopharm, 150 Ml
    -8%

    Ifigen Magnesio Oligopharm, 150 ml

    Normaalihinta €17,20 11,47 € / 100ml
    Alennushinta €17,20 Normaalihinta €18,63
    Säästät: -€1,43
    11,47 € / 100ml