Kokoelma:

Supplements

  • Amedial Plus Pack, 3 x 20 sachets
    -37%

    Amedial Plus -pakkaus, 3 x 20 pussia

    Normaalihinta €50,90 0,85 € / 1ud
    Alennushinta €50,90 Normaalihinta €81,00
    Säästät: -€30,10
    0,85 € / 1ud
  • Fisiopharma Hmb Flex, 20 sachets
    -19%

    Fisiopharma HMB Flex, 20 annospussia

    Normaalihinta €30,50 1,53 € / 1ud
    Alennushinta €30,50 Normaalihinta €37,88
    Säästät: -€7,38
    1,53 € / 1ud
  • APIVITA Lozenges with Eucalyptus & Propolis
    -31%

    APIVITA Eukalypto- ja propolis-pastillit

    Normaalihinta €4,30
    Alennushinta €4,30 Normaalihinta €6,20
    Säästät: -€1,90
  • Juanola Punaista pastillia, 2 x 27 g:n pakkaus
    -17%

    Juanola Punaista pastillia, 2 x 27 g:n pakkaus

    Normaalihinta €10,20 18,89 € / 100gr
    Alennushinta €10,20 Normaalihinta €12,28
    Säästät: -€2,08
    18,89 € / 100gr
  • Ricola Blueberry Saz Bag , 70 grams
    -46%

    Ricola Saz-pussi, mustikka, 70 grammaa

    Normaalihinta €2,10 3,0 € / 100gr
    Alennushinta €2,10 Normaalihinta €3,90
    Säästät: -€1,80
    3,0 € / 100gr
  • Venok 450 mg 30 capsules
    -9%

    Venok 450 mg, 30 kapselia

    Normaalihinta €22,70 0,76 € / 1ud
    Alennushinta €22,70 Normaalihinta €24,89
    Säästät: -€2,19
    0,76 € / 1ud
  • Sotya Horsetail, 100 Tablets
    -33%

    Sotya Cola Caballo, 100 tablettia

    Normaalihinta €2,40 2,4 € / 1ud
    Alennushinta €2,40 Normaalihinta €3,58
    Säästät: -€1,18
    2,4 € / 1ud
  • Cysticlean Prob-D Mannose 240 Mg Pac, Pack 4 x 30 sachets
    -22%

    Cysticlean Prob-D Manosa 240 mg, pakkaus 4 x 30 annospussia

    Normaalihinta €115,20 0,96 € / 1ud
    Alennushinta €115,20 Normaalihinta €146,96
    Säästät: -€31,76
    0,96 € / 1ud
  • Dorminatur, 50 Gummies
    -5%

    Dorminatur, 50 purukumia

    Normaalihinta €15,10 0,3 € / 1ud
    Alennushinta €15,10 Normaalihinta €15,89
    Säästät: -€0,79
    0,3 € / 1ud
  • Orthomol Orthomol Mental , 30 sachets
    -32%

    Orthomol Mental, 30 annospussia

    Normaalihinta €63,30 2,11 € / 1ud
    Alennushinta €63,30 Normaalihinta €93,30
    Säästät: -€30,00
    2,11 € / 1ud
  • Libicare Meno 60 Capsules, day & night
    -5%

    Libicare Meno 60 kapselia, päivä ja yö

    Normaalihinta €34,20 0,57 € / 1ud
    Alennushinta €34,20 Normaalihinta €36,00
    Säästät: -€1,80
    0,57 € / 1ud
  • Estromineral Serena Plus, Pack 4 x 30 Tablets
    -26%

    Estromineral Serena Plus, 4 x 30 tablettia sisältävä pakkaus

    Normaalihinta €77,20 0,64 € / 1ud
    Alennushinta €77,20 Normaalihinta €104,12
    Säästät: -€26,92
    0,64 € / 1ud
  • Levedol, Pack 3x60 Capsules
    -27%

    Levedol, 3 x 60 kapselin pakkaus

    Normaalihinta €69,60 0,39 € / 1ud
    Alennushinta €69,60 Normaalihinta €95,73
    Säästät: -€26,13
    0,39 € / 1ud
  • Solgar Hyaluronihappokompleksi ja kollageeni, 2 x 30 tablettia
    -35%

    Solgar Hyaluronihappokompleksi ja kollageeni, 2 x 30 tablettia

    Normaalihinta €89,00 1,48 € / 1ud
    Alennushinta €89,00 Normaalihinta €135,90
    Säästät: -€46,90
    1,48 € / 1ud
  • Probiotic i3.1 30 Capsules
    -23%

    Probiootti i3.1, 30 kapselia

    Normaalihinta €23,70 0,79 € / 1ud
    Alennushinta €23,70 Normaalihinta €30,68
    Säästät: -€6,98
    0,79 € / 1ud
  • Neo Reishi, 60 capsules
    -23%

    Neo Reishi, 60 kapselia

    Normaalihinta €36,60 0,61 € / 1ud
    Alennushinta €36,60 Normaalihinta €47,26
    Säästät: -€10,66
    0,61 € / 1ud
  • Flavia Nocta, Pack 6 x 30 Capsules
    -29%

    Flavia Nocta, 6 x 30 kapselin pakkaus

    Normaalihinta €93,40 0,52 € / 1ud
    Alennushinta €93,40 Normaalihinta €130,68
    Säästät: -€37,28
    0,52 € / 1ud
  • Triptomax-pakkaus, 3 x 30 tablettia
    -14%

    Triptomax-pakkaus, 3 x 30 tablettia

    Normaalihinta €36,90 0,41 € / 1ud
    Alennushinta €36,90 Normaalihinta €42,96
    Säästät: -€6,06
    0,41 € / 1ud
  • Flavia Plus Nutraceutical, Pack 3x30 Capsules
    -29%

    Flavia Plus Nutraceutico, 3 x 30 kapselin pakkaus

    Normaalihinta €49,00 0,54 € / 1ud
    Alennushinta €49,00 Normaalihinta €69,00
    Säästät: -€20,00
    0,54 € / 1ud
  • Menocare, 3 x 30 kapselia
    -41%

    Menocare, 3 x 30 kapselia

    Normaalihinta €65,60 0,73 € / 1ud
    Alennushinta €65,60 Normaalihinta €111,72
    Säästät: -€46,12
    0,73 € / 1ud
  • BOIRON Magnesium Duo 80 tablettia
    -19%

    BOIRON Magnesium Duo 80 tablettia

    Normaalihinta €12,00 0,15 € / 1ud
    Alennushinta €12,00 Normaalihinta €14,75
    Säästät: -€2,75
    0,15 € / 1ud
  • Solgar Ashwagandha, 60 Capsules
    -30%

    Solgar Ashwagandha, 60 kapselia

    Normaalihinta €23,00 0,38 € / 1ud
    Alennushinta €23,00 Normaalihinta €33,02
    Säästät: -€10,02
    0,38 € / 1ud
  • Luxmetique Proage Day Formula, 15 ampullia à 30 ml
    -9%

    Luxmetique Proage Day Formula, 15 ampullia à 30 ml

    Normaalihinta €39,00 130,0 € / 100ml
    Alennushinta €39,00 Normaalihinta €42,95
    Säästät: -€3,95
    130,0 € / 100ml
  • Movial Plus Fluidart -pakkaus, 3 x 28 kapselia
    -27%

    Movial Plus Fluidart -pakkaus, 3 x 28 kapselia

    Normaalihinta €56,00 0,67 € / 1ud
    Alennushinta €56,00 Normaalihinta €76,50
    Säästät: -€20,50
    0,67 € / 1ud
  • Integralia Magnesium + Potassium + Vitamin B6, 60 Capsules
    -27%

    Integralia Magnesium + Kalium + B6-vitamiini, 60 kapselia

    Normaalihinta €6,80 0,11 € / 1ud
    Alennushinta €6,80 Normaalihinta €9,30
    Säästät: -€2,50
    0,11 € / 1ud
  • Kolip Vex -pakkaus, 2 x 60 kapselia
    -12%

    Kolip Vex -pakkaus, 2 x 60 kapselia

    Normaalihinta €72,10 0,6 € / 1ud
    Alennushinta €72,10 Normaalihinta €82,10
    Säästät: -€10,00
    0,6 € / 1ud
  • Kijimea Flora Care , 56 capsules
    -7%

    Kijimea Flora Care, 56 kapselia

    Normaalihinta €38,60 0,69 € / 1ud
    Alennushinta €38,60 Normaalihinta €41,68
    Säästät: -€3,08
    0,69 € / 1ud
  • Q Pharma Uromann (Uromannose) 30 sachets
    -18%

    Q Pharma Uromann (Uromannosa) 30 pussia

    Normaalihinta €37,00 1,23 € / 1ud
    Alennushinta €37,00 Normaalihinta €44,86
    Säästät: -€7,86
    1,23 € / 1ud
  • Farline Melatonin, 60 gummies
    -24%

    Farline Melatonina, 60 purukumia

    Normaalihinta €8,90 0,15 € / 1ud
    Alennushinta €8,90 Normaalihinta €11,78
    Säästät: -€2,88
    0,15 € / 1ud
  • Flavia Plus Nutraceutical , 30 capsules
    -27%

    Flavia Plus Nutraceutico, 30 kapselia

    Normaalihinta €16,70 0,56 € / 1ud
    Alennushinta €16,70 Normaalihinta €23,00
    Säästät: -€6,30
    0,56 € / 1ud