Kokoelma:

Supplements

  • Ghf Propoleo + Vit. C Syrup 250Ml.
    -31%

    Ghf Propoleo + C-vitamiini -siirappi 250 ml.

    Normaalihinta €8,50 3,4 € / 100ml
    Alennushinta €8,50 Normaalihinta €12,34
    Säästät: -€3,84
    3,4 € / 100ml
  • Ghf Granulated Soy Lecithin 600Gr. Ip
    -27%

    Ghf Soijalesitiini, rakeinen, 600 g, Ip

    Normaalihinta €19,30 3,22 € / 100gr
    Alennushinta €19,30 Normaalihinta €26,55
    Säästät: -€7,25
    3,22 € / 100gr
  • Gianluca Mech Slim Kal Flat Belly 30Comp.
    -17%

    Gianluca Mech Slim Kal Ventre Plano, 30 kpl.

    Normaalihinta €24,70 24,7 € / 1ud
    Alennushinta €24,70 Normaalihinta €29,76
    Säästät: -€5,06
    24,7 € / 1ud
  • Health Aid Osteozin 90Comp.
    -17%

    Health Aid Osteozin 90 tablettia

    Normaalihinta €24,00 24,0 € / 1ud
    Alennushinta €24,00 Normaalihinta €28,90
    Säästät: -€4,90
    24,0 € / 1ud
  • Health Aid Interfresh 60Cap.
    -17%

    Health Aid Interfresh 60 kapselia.

    Normaalihinta €15,30 0,26 € / 1ud
    Alennushinta €15,30 Normaalihinta €18,40
    Säästät: -€3,10
    0,26 € / 1ud
  • Herboplanet Hs 119 Epasol Drops 50Ml.
    -29%

    Herboplanet Hs 119 Epasol -tipat 50 ml.

    Normaalihinta €24,80 49,6 € / 100ml
    Alennushinta €24,80 Normaalihinta €34,96
    Säästät: -€10,16
    49,6 € / 100ml
  • Herdibel Onagrasan (Evening Primrose Oil) 400Pearls
    -25%

    Herdibel Onagrasan (natturikkoöljy) 400 kapselia

    Normaalihinta €51,90 0,13 € / 1ud
    Alennushinta €51,90 Normaalihinta €69,32
    Säästät: -€17,42
    0,13 € / 1ud
  • Herdibel Herdioral Propolis Candies Bag 50Gr.
    -9%

    Herdibel Herdioral -propoliskarkit, 50 g:n pussi.

    Normaalihinta €2,20 4,4 € / 100gr
    Alennushinta €2,20 Normaalihinta €2,42
    Säästät: -€0,22
    4,4 € / 100gr
  • Herdibel Silicon 1Litre
    -17%

    Herdibel Silicio 1 litra

    Normaalihinta €36,30 3,63 € / 100ml
    Alennushinta €36,30 Normaalihinta €43,59
    Säästät: -€7,29
    3,63 € / 100ml
  • Herdibel Omegasan 7 100Pearls
    -7%

    Herdibel Omegasan 7, 100 kapselia

    Normaalihinta €38,00 0,38 € / 1ud
    Alennushinta €38,00 Normaalihinta €40,95
    Säästät: -€2,95
    0,38 € / 1ud
  • Marnys Apivit C 1000Mg. 20Amp.
    -25%

    Marnys Apivit C 1000 mg, 20 ampullia

    Normaalihinta €26,50 26,5 € / 1ud
    Alennushinta €26,50 Normaalihinta €35,45
    Säästät: -€8,95
    26,5 € / 1ud
  • Mimasa Hatcho Miso , 400 g
    -27%

    Mimasa Hatcho Miso, 400 g

    Normaalihinta €10,40 2,6 € / 100gr
    Alennushinta €10,40 Normaalihinta €14,19
    Säästät: -€3,79
    2,6 € / 100gr
  • Mont Star Bronsi Total Syrup 250Ml.
    -6%

    Mont Star Bronsi Total -siirappi 250 ml.

    Normaalihinta €13,90 5,56 € / 100ml
    Alennushinta €13,90 Normaalihinta €14,74
    Säästät: -€0,84
    5,56 € / 100ml
  • Nale Metabolic Pgx 90Cap.
    -27%

    Nale Metabolic Pgx 90 kapselia.

    Normaalihinta €23,80 0,26 € / 1ud
    Alennushinta €23,80 Normaalihinta €32,59
    Säästät: -€8,79
    0,26 € / 1ud
  • Nale Ginkgo White 60Cap.
    -27%

    Nale Valkoinen ginkgo 60 kapselia.

    Normaalihinta €22,00 0,37 € / 1ud
    Alennushinta €22,00 Normaalihinta €30,17
    Säästät: -€8,17
    0,37 € / 1ud
  • Niam Pcos 30Cap.
    -38%

    Niam PCOS 30 kapselia.

    Normaalihinta €30,90 1,03 € / 1ud
    Alennushinta €30,90 Normaalihinta €49,59
    Säästät: -€18,69
    1,03 € / 1ud
  • Novadiet Herbodiet Ext.Fluido Avena 50Ml.
    -19%

    Novadiet Herbodiet Nestemäinen kaura-uute 50 ml.

    Normaalihinta €6,00 12,0 € / 100ml
    Alennushinta €6,00 Normaalihinta €7,45
    Säästät: -€1,45
    12,0 € / 100ml
  • Physalis Pomegranate Oil 50Ml. Bio
    -43%

    Physalis-granaattiomenan öljy 50 ml. Luomu

    Normaalihinta €13,10 26,2 € / 100ml
    Alennushinta €13,10 Normaalihinta €22,86
    Säästät: -€9,76
    26,2 € / 100ml
  • Physalis Spirulina 200 Organic Tablets
    -39%

    Physalis Spirulina 200 luomutablettia

    Normaalihinta €13,90 0,07 € / 1ud
    Alennushinta €13,90 Normaalihinta €22,71
    Säästät: -€8,81
    0,07 € / 1ud
  • Physalis Bifido+ Pro 30 Vegan Capsules
    -41%

    Physalis Bifido+ Pro 30 kapselia (vegaaninen)

    Normaalihinta €22,70 0,76 € / 1ud
    Alennushinta €22,70 Normaalihinta €38,54
    Säästät: -€15,84
    0,76 € / 1ud
  • Probiotics San Ferment 10 Days 10Sbrs.
    -40%

    San Ferment -probiootit, 10 päivää, 10 Sbrs.

    Normaalihinta €11,50 11,5 € / 1ud
    Alennushinta €11,50 Normaalihinta €19,20
    Säästät: -€7,70
    11,5 € / 1ud
  • Science & Health Sbd Megaven 15Sbrs.
    -10%

    Science & Health Sbd Megaven 15Sbrs.

    Normaalihinta €16,81 16,81 € / 1ud
    Alennushinta €16,81 Normaalihinta €18,68
    Säästät: -€1,87
    16,81 € / 1ud
  • Science & Health Sbd Super Collagen 5 In 1 90Cap.
    -23%

    Science & Health Sbd Super Collagen 5-in-1, 90 kapselia.

    Normaalihinta €17,30 0,19 € / 1ud
    Alennushinta €17,30 Normaalihinta €22,43
    Säästät: -€5,13
    0,19 € / 1ud
  • Stevia Stevia Powder 50Gr.
    -25%

    Stevia-jauhe 50 g.

    Normaalihinta €16,10 32,2 € / 100gr
    Alennushinta €16,10 Normaalihinta €21,47
    Säästät: -€5,37
    32,2 € / 100gr
  • Therascience Physiomance Tironat 90 Tablets
    -30%

    Therascience Physiomance Tironat 90 tablettia

    Normaalihinta €47,30 0,53 € / 1ud
    Alennushinta €47,30 Normaalihinta €68,00
    Säästät: -€20,70
    0,53 € / 1ud
  • Therascience Teoliance Hpi 10 30 Capsules
    -36%

    Therascience Teoliance Hpi 10, 30 kapselia

    Normaalihinta €21,00 0,7 € / 1ud
    Alennushinta €21,00 Normaalihinta €32,86
    Säästät: -€11,86
    0,7 € / 1ud
  • Therascience Physiomance Dopacontrol 90 Capsules
    -26%

    Therascience Physiomance Dopacontrol 90 kapselia

    Normaalihinta €30,60 0,34 € / 1ud
    Alennushinta €30,60 Normaalihinta €41,33
    Säästät: -€10,73
    0,34 € / 1ud
  • Therascience Physiomance Mucus 60Cp.
    -23%

    Therascience Physiomance Mucus 60 tablettia.

    Normaalihinta €40,70 40,7 € / 1ud
    Alennushinta €40,70 Normaalihinta €53,20
    Säästät: -€12,50
    40,7 € / 1ud
  • Therascience Physiomance Detox 40 Tablets
    -25%

    Therascience Physiomance Detox 40 tablettia

    Normaalihinta €31,00 0,78 € / 1ud
    Alennushinta €31,00 Normaalihinta €41,33
    Säästät: -€10,33
    0,78 € / 1ud
  • Tuno Canarias Red Fig Powder 200Gr. Eco
    -39%

    Tuno Canarias Higo Tinto -jauhe 200 g, luomu

    Normaalihinta €39,10 19,55 € / 100gr
    Alennushinta €39,10 Normaalihinta €64,61
    Säästät: -€25,51
    19,55 € / 100gr