Kokoelma:

Supplements

  • Buona Circadiem Drops, 20 ml
    -15%

    Buona Circadiem -tipat, 20 ml

    Normaalihinta €12,90 64,5 € / 100ml
    Alennushinta €12,90 Normaalihinta €15,10
    Säästät: -€2,20
    64,5 € / 100ml
  • Kneipp Sleep Complet, 30 Tablets
    -11%

    Kneipp Sueño Complet, 30 tablettia

    Normaalihinta €10,60 0,35 € / 1ud
    Alennushinta €10,60 Normaalihinta €11,92
    Säästät: -€1,32
    0,35 € / 1ud
  • Forté Pharma Forté Stress Balance 24, 15 tablets
    -9%

    Forté Pharma Forté Stress Balance 24, 15 tablettia

    Normaalihinta €9,70 0,65 € / 1ud
    Alennushinta €9,70 Normaalihinta €10,62
    Säästät: -€0,92
    0,65 € / 1ud
  • Neo Melissa, 45 capsules
    -23%

    Neo Melisa, 45 kapselia

    Normaalihinta €9,50 0,21 € / 1ud
    Alennushinta €9,50 Normaalihinta €12,40
    Säästät: -€2,90
    0,21 € / 1ud
  • Neo Reishi Glucan+, 30 capsules
    -33%

    Neo Reishi Glucan+, 30 kapselia

    Normaalihinta €14,20 0,47 € / 1ud
    Alennushinta €14,20 Normaalihinta €21,05
    Säästät: -€6,85
    0,47 € / 1ud
  • Arkopharma Arkosueño, 30 sugar-free Dormigummies
    -14%

    Arkopharma Arkosueño, 30 sokeritonta Dormigummies-karkkia

    Normaalihinta €11,40 11,4 € / 1ud
    Alennushinta €11,40 Normaalihinta €13,26
    Säästät: -€1,86
    11,4 € / 1ud
  • Akame Actiph , 20 drinkable vials
    -5%

    Akame Actiph, 20 juotavaa ampullia

    Normaalihinta €30,70 1,54 € / 1ud
    Alennushinta €30,70 Normaalihinta €32,32
    Säästät: -€1,62
    1,54 € / 1ud
  • Aldous Labs Food Supplement Pure Melatonin 1 Mg , 500 tablets
    -5%

    Aldous Labs - ravintolisä, puhdasta melatoniinia 1 mg, 500 tablettia

    Normaalihinta €19,80 0,04 € / 1ud
    Alennushinta €19,80 Normaalihinta €20,84
    Säästät: -€1,04
    0,04 € / 1ud
  • Ansiomed Night , 45 capsules
    -9%

    Ansiomed Noche, 45 kapselia

    Normaalihinta €18,80 0,42 € / 1ud
    Alennushinta €18,80 Normaalihinta €20,67
    Säästät: -€1,87
    0,42 € / 1ud
  • Aquilea Melatonin 1,95 mg Pack 3 x 60 Tablets
    -29%

    Aquilea Melatoniini 1,95 mg, 3 x 60 tablettia

    Normaalihinta €30,30 0,17 € / 1ud
    Alennushinta €30,30 Normaalihinta €42,57
    Säästät: -€12,27
    0,17 € / 1ud
  • Ayurveda Ashwagandha , 60 capsules
    -28%

    Ayurveda Ashwagandha, 60 kapselia

    Normaalihinta €23,30 0,39 € / 1ud
    Alennushinta €23,30 Normaalihinta €32,58
    Säästät: -€9,28
    0,39 € / 1ud
  • Ayurveda Ashwangandha Churna, 100 Gr
    -23%

    Ayurveda Ashwangandha Churna, 100 g

    Normaalihinta €16,10 16,1 € / 100gr
    Alennushinta €16,10 Normaalihinta €21,01
    Säästät: -€4,91
    16,1 € / 100gr
  • Ns Equirelax 30 Comp
    -5%

    Ns Equirelax 30 tablettia

    Normaalihinta €11,40 11,4 € / 1ud
    Alennushinta €11,40 Normaalihinta €12,00
    Säästät: -€0,60
    11,4 € / 1ud
  • Drasanvi Melatonin Bilayer Retard , 2X60 Tablets
    -46%

    Drasanvi Melatonina Bicapa Retard, 2 x 60 tablettia

    Normaalihinta €21,60 0,18 € / 1ud
    Alennushinta €21,60 Normaalihinta €39,70
    Säästät: -€18,10
    0,18 € / 1ud
  • Epaplus Sleepcare Melatonin Gummies Plus , 50 gummies
    -5%

    Epaplus Sleepcare Melatonina Gummies Plus, 50 kappaletta

    Normaalihinta €10,70 0,21 € / 1ud
    Alennushinta €10,70 Normaalihinta €11,31
    Säästät: -€0,61
    0,21 € / 1ud
  • Forté Pharma Duplo Night Gummies , 2 x 60 candies
    -8%

    Forté Pharma Duplo Noche Gummies , 2 x 60 karkkia

    Normaalihinta €37,60 18,8 € / 1ud
    Alennushinta €37,60 Normaalihinta €40,94
    Säästät: -€3,34
    18,8 € / 1ud
  • HEEL Sleepeel -tipat, 3 x 30 ml:n pakkaus
    -26%

    HEEL Sleepeel -tipat, 3 x 30 ml:n pakkaus

    Normaalihinta €22,60 25,11 € / 100ml
    Alennushinta €22,60 Normaalihinta €30,54
    Säästät: -€7,94
    25,11 € / 100ml
  • Integralia Valerian Plus, 60 Capsules
    -9%

    Integralia Valeriana Plus, 60 kapselia

    Normaalihinta €9,70 0,16 € / 1ud
    Alennushinta €9,70 Normaalihinta €10,68
    Säästät: -€0,98
    0,16 € / 1ud
  • Kneipp Sueño -kumikarkit, 30 kpl
    -15%

    Kneipp Sueño -kumikarkit, 30 kpl

    Normaalihinta €11,30 0,38 € / 1ud
    Alennushinta €11,30 Normaalihinta €13,25
    Säästät: -€1,95
    0,38 € / 1ud
  • Melatozinc , 60 capsules
    -23%

    Melatozinc, 60 kapselia

    Normaalihinta €7,50 0,13 € / 1ud
    Alennushinta €7,50 Normaalihinta €9,74
    Säästät: -€2,24
    0,13 € / 1ud
  • Melatozinc Drops, 30 ml
    -11%

    Melatozinc-tipat, 30 ml

    Normaalihinta €13,10 43,67 € / 100ml
    Alennushinta €13,10 Normaalihinta €14,70
    Säästät: -€1,60
    43,67 € / 100ml
  • NDL Pro-Health Mind & Body Balance, Tryptophan with Magnesium and Vitamin B6, 30 Capsules
    -6%

    NDL Pro-Health Mind & Body Balance, tryptofaani, magnesium ja B6-vitamiini, 30 kapselia

    Normaalihinta €14,10 0,47 € / 1ud
    Alennushinta €14,10 Normaalihinta €14,95
    Säästät: -€0,85
    0,47 € / 1ud
  • Polaris L-Tryptophan , 60 capsules
    -5%

    Polaris L-tryptofaani, 60 kapselia

    Normaalihinta €15,10 0,25 € / 1ud
    Alennushinta €15,10 Normaalihinta €15,89
    Säästät: -€0,79
    0,25 € / 1ud
  • Pure Encapsulations Anti-Stress , 60 capsules
    -29%

    Pure Encapsulations Anti-Stress, 60 kapselia

    Normaalihinta €22,70 0,38 € / 1ud
    Alennushinta €22,70 Normaalihinta €32,08
    Säästät: -€9,38
    0,38 € / 1ud
  • Santiveri Positive 40Cap.
    -16%

    Santiveri Positive 40 kapselia.

    Normaalihinta €15,00 0,38 € / 1ud
    Alennushinta €15,00 Normaalihinta €17,90
    Säästät: -€2,90
    0,38 € / 1ud
  • Santiveri Florase Ansia 40Cap.
    -42%

    Santiveri Florase Ansia 40 kapselia.

    Normaalihinta €13,00 0,33 € / 1ud
    Alennushinta €13,00 Normaalihinta €22,41
    Säästät: -€9,41
    0,33 € / 1ud
  • Solgar L-Tyrosine 500mg, 50 Veggie Capsules
    -27%

    Solgar L-tyrosiini 500 mg, 50 kasviskapselia

    Normaalihinta €19,20 0,38 € / 1ud
    Alennushinta €19,20 Normaalihinta €26,27
    Säästät: -€7,07
    0,38 € / 1ud
  • Soria Natural Sedaner Sleep, 24 Capsules
    -10%

    Soria Natural Sedaner Sueño, 24 kapselia

    Normaalihinta €13,46 0,56 € / 1ud
    Alennushinta €13,46 Normaalihinta €14,95
    Säästät: -€1,49
    0,56 € / 1ud
  • Sotya Melatonin 60 Capsules
    -40%

    Sotya Melatoniini 60 kapselia

    Normaalihinta €5,90 0,1 € / 1ud
    Alennushinta €5,90 Normaalihinta €9,82
    Säästät: -€3,92
    0,1 € / 1ud
  • Superlativa Daily - Electra & Clean Detox Duo
    -16%

    Superlativa Daily – Electra & Clean Detox -kaksikko

    Normaalihinta €44,30 22,15 € / 1ud
    Alennushinta €44,30 Normaalihinta €52,80
    Säästät: -€8,50
    22,15 € / 1ud