Kokoelma:

Supplements

  • Fenioux Dpr. Fluid 300Ml.
    -30%

    Fenioux Dpr. Neste 300 ml.

    Normaalihinta €25,49 8,5 € / 100ml
    Alennushinta €25,49 Normaalihinta €36,41
    Säästät: -€10,92
    8,5 € / 100ml
  • Fenioux Cystiline Fluid 250Ml.
    -23%

    Fenioux Cystiline -neste 250 ml.

    Normaalihinta €24,30 9,72 € / 100ml
    Alennushinta €24,30 Normaalihinta €31,56
    Säästät: -€7,26
    9,72 € / 100ml
  • Fenioux Harpaca Fluid 250Ml.
    -30%

    Fenioux Harpaca Fluid 250 ml.

    Normaalihinta €19,49 7,8 € / 100ml
    Alennushinta €19,49 Normaalihinta €27,87
    Säästät: -€8,38
    7,8 € / 100ml
  • Fenioux Arnica Gel 45Gr.
    -27%

    Fenioux Arnica-geeli 45 g.

    Normaalihinta €11,80 26,22 € / 100gr
    Alennushinta €11,80 Normaalihinta €16,11
    Säästät: -€4,31
    26,22 € / 100gr
  • Fenioux Marine Magnesium 30 Capsules
    -39%

    Fenioux Merimagnesium 30 kapselia

    Normaalihinta €15,60 0,52 € / 1ud
    Alennushinta €15,60 Normaalihinta €25,71
    Säästät: -€10,11
    0,52 € / 1ud
  • Fenioux Respilibre 60 tablettia
    -28%

    Fenioux Respilibre 60 tablettia

    Normaalihinta €28,20 0,47 € / 1ud
    Alennushinta €28,20 Normaalihinta €39,43
    Säästät: -€11,23
    0,47 € / 1ud
  • Fenioux M.M.S. 250Mg. 200 Capsules
    -30%

    Fenioux M.M.S. 250 mg, 200 kapselia

    Normaalihinta €37,47 0,19 € / 1ud
    Alennushinta €37,47 Normaalihinta €53,29
    Säästät: -€15,82
    0,19 € / 1ud
  • Fenioux Linden Bark 200 Capsules
    -34%

    Fenioux - leppäkuori 200 kapselia

    Normaalihinta €20,70 0,1 € / 1ud
    Alennushinta €20,70 Normaalihinta €31,20
    Säästät: -€10,50
    0,1 € / 1ud
  • Fenioux Black Currant (Cassis) 200 Capsules
    -30%

    Fenioux Musta herukka (Cassis) 200 kapselia

    Normaalihinta €23,70 0,12 € / 1ud
    Alennushinta €23,70 Normaalihinta €33,79
    Säästät: -€10,09
    0,12 € / 1ud
  • Fenioux Rusco (Fragon) 200 Capsules
    -30%

    Fenioux Rusco (Fragon) 200 kapselia

    Normaalihinta €25,30 0,13 € / 1ud
    Alennushinta €25,30 Normaalihinta €36,24
    Säästät: -€10,94
    0,13 € / 1ud
  • Fenioux Fumitory 200 Capsules
    -26%

    Fenioux Fumaria 200 kapselia

    Normaalihinta €25,00 0,13 € / 1ud
    Alennushinta €25,00 Normaalihinta €33,79
    Säästät: -€8,79
    0,13 € / 1ud
  • Fenioux Maca 310Mg. 200 Capsules
    -5%

    Fenioux Maca 310 mg. 200 kapselia

    Normaalihinta €31,02 0,16 € / 1ud
    Alennushinta €31,02 Normaalihinta €32,65
    Säästät: -€1,63
    0,16 € / 1ud
  • Fenioux Horse Chestnut 200Mg. 200 Capsules
    -33%

    Fenioux Intiankastanja 200 mg. 200 kapselia

    Normaalihinta €22,50 0,11 € / 1ud
    Alennushinta €22,50 Normaalihinta €33,79
    Säästät: -€11,29
    0,11 € / 1ud
  • Fenioux Lemon Balm 210Mg. 200 Capsules
    -38%

    Fenioux Melisa 210 mg, 200 kapselia

    Normaalihinta €19,30 0,1 € / 1ud
    Alennushinta €19,30 Normaalihinta €31,20
    Säästät: -€11,90
    0,1 € / 1ud
  • Fenioux Nettle 200 Capsules
    -13%

    Fenioux Ortiga 200 kapselia

    Normaalihinta €20,21 0,1 € / 1ud
    Alennushinta €20,21 Normaalihinta €23,11
    Säästät: -€2,90
    0,1 € / 1ud
  • Fenioux Fermented Papaya 200 Capsules
    -36%

    Fenioux Fermentoitu papaya 200 kapselia

    Normaalihinta €31,90 0,16 € / 1ud
    Alennushinta €31,90 Normaalihinta €49,71
    Säästät: -€17,81
    0,16 € / 1ud
  • Fenioux Desmodium 480 Capsules
    -34%

    Fenioux Desmodium 480 kapselia

    Normaalihinta €60,90 0,13 € / 1ud
    Alennushinta €60,90 Normaalihinta €92,86
    Säästät: -€31,96
    0,13 € / 1ud
  • Fenioux Red Vine 540 Capsules
    -29%

    Fenioux Punaviini 540 kapselia

    Normaalihinta €51,36 0,1 € / 1ud
    Alennushinta €51,36 Normaalihinta €72,09
    Säästät: -€20,73
    0,1 € / 1ud
  • Fenioux Omega 3 200Small Pearls
    -40%

    Fenioux Omega 3 200 kapselia

    Normaalihinta €23,90 0,12 € / 1ud
    Alennushinta €23,90 Normaalihinta €39,77
    Säästät: -€15,87
    0,12 € / 1ud
  • Fenioux Konjac 60 Capsules
    -24%

    Fenioux Konjac 60 kapselia

    Normaalihinta €13,50 0,23 € / 1ud
    Alennushinta €13,50 Normaalihinta €17,73
    Säästät: -€4,23
    0,23 € / 1ud
  • Fenioux Macasoyam 200 Capsules
    -26%

    Fenioux Macasoyam 200 kapselia

    Normaalihinta €46,40 0,23 € / 1ud
    Alennushinta €46,40 Normaalihinta €62,97
    Säästät: -€16,57
    0,23 € / 1ud
  • Fenioux L-Glutamine 120 Capsules
    -35%

    Fenioux L-glutamiini 120 kapselia

    Normaalihinta €16,20 0,14 € / 1ud
    Alennushinta €16,20 Normaalihinta €25,04
    Säästät: -€8,84
    0,14 € / 1ud
  • Fenioux Spraypolis 30Ml.
    -14%

    Fenioux Spraypolis 30 ml.

    Normaalihinta €16,50 55,0 € / 100ml
    Alennushinta €16,50 Normaalihinta €19,25
    Säästät: -€2,75
    55,0 € / 100ml
  • Fenioux Arti-Msm 200 Capsules
    -27%

    Fenioux Arti-Msm 200 kapselia

    Normaalihinta €30,80 0,15 € / 1ud
    Alennushinta €30,80 Normaalihinta €42,07
    Säästät: -€11,27
    0,15 € / 1ud
  • Fenioux Vitamin D3 2000Ui 20Ml.
    -43%

    Fenioux D3-vitamiini 2000 IU 20 ml.

    Normaalihinta €18,00 90,0 € / 100ml
    Alennushinta €18,00 Normaalihinta €31,33
    Säästät: -€13,33
    90,0 € / 100ml
  • Fenioux Selenium Complex 300Mg. 30 Capsules
    -31%

    Fenioux Selenium Complex 300 mg, 30 kapselia

    Normaalihinta €27,00 0,9 € / 1ud
    Alennushinta €27,00 Normaalihinta €39,13
    Säästät: -€12,13
    0,9 € / 1ud
  • Fenioux Acerola 600 X3 Tubes 42 Tablets Mast.
    -31%

    Fenioux Acerola 600, 3 putkiloa, 42 tablettia, Mast.

    Normaalihinta €20,80 0,5 € / 1ud
    Alennushinta €20,80 Normaalihinta €30,30
    Säästät: -€9,50
    0,5 € / 1ud
  • Fenioux Coenzyme Q10 Forte 30 Capsules
    -29%

    Fenioux Koentsyymi Q10 Forte 30 kapselia

    Normaalihinta €21,70 0,72 € / 1ud
    Alennushinta €21,70 Normaalihinta €30,61
    Säästät: -€8,91
    0,72 € / 1ud
  • Fenioux Curcuma Proactif 90 Capsules
    -24%

    Fenioux Curcuma Proactif 90 kapselia

    Normaalihinta €14,20 0,16 € / 1ud
    Alennushinta €14,20 Normaalihinta €18,73
    Säästät: -€4,53
    0,16 € / 1ud
  • Fepa Ener Q 10 , 30 capsules of 200 mg
    -11%

    Fepa Ener Q 10, 30 kappaletta 200 mg:n kapseleita

    Normaalihinta €19,30 0,64 € / 1ud
    Alennushinta €19,30 Normaalihinta €21,57
    Säästät: -€2,27
    0,64 € / 1ud