Kokoelma:

Dog shampoos and conditioners

 

 

  • Frontline Petcare Everyday Moisturising Spray 200 ml
    -23%

    Frontline Petcare kosteuttava suihke päivittäiseen käyttöön 200 ml

    Normaalihinta €10,40 5,2 € / 100ml
    Alennushinta €10,40 Normaalihinta €13,50
    Säästät: -€3,10
    5,2 € / 100ml
  • Frontline Petcare Petcare Dark Colour Booster Shampoo, 200 ml
    -5%

    Frontline Petcare -shampoo, väriä vahvistava, tumma, 200 ml

    Normaalihinta €10,10 5,05 € / 100ml
    Alennushinta €10,10 Normaalihinta €10,63
    Säästät: -€0,53
    5,05 € / 100ml
  • Gamarde Apricot Conditioner 200Ml. Bio
    -9%

    Gamarde Aprikoosi-hoitoaine 200 ml. Luomu

    Normaalihinta €18,90 9,45 € / 100ml
    Alennushinta €18,90 Normaalihinta €20,69
    Säästät: -€1,79
    9,45 € / 100ml
  • Freedog vahvistava shampoo, sisältää Biothinea, 1 l
    -6%

    Freedog vahvistava shampoo, sisältää Biothinea, 1 l

    Normaalihinta €9,90 0,99 € / 100ml
    Alennushinta €9,90 Normaalihinta €10,53
    Säästät: -€0,63
    0,99 € / 100ml
  • Freedog kosteuttava shampo 300 ml
    -15%

    Freedog kosteuttava shampo 300 ml

    Normaalihinta €5,80 1,93 € / 100ml
    Alennushinta €5,80 Normaalihinta €6,80
    Säästät: -€1,00
    1,93 € / 100ml
  • Konig Malasil Silver Shampoo, 200 ml
    -7%

    Konig Malasil Plata -shampoo, 200 ml

    Normaalihinta €28,00 14,0 € / 100ml
    Alennushinta €28,00 Normaalihinta €29,95
    Säästät: -€1,95
    14,0 € / 100ml
  • Konig Nutriderm Physiological Hypoallergenic Shampoo, 200 ml
    -8%

    Konig Nutriderm hypoallergeeninen fysiologinen shampoo, 200 ml

    Normaalihinta €21,90 10,95 € / 100ml
    Alennushinta €21,90 Normaalihinta €23,68
    Säästät: -€1,78
    10,95 € / 100ml
  • Kowi Nature Dog & Cat Shampoo + Conditioner 70Gr.
    -6%

    Kowi Nature Shampoo + Hoitoaine koirille ja kissoille 70 g.

    Normaalihinta €11,80 168,57 € / 1kg
    Alennushinta €11,80 Normaalihinta €12,62
    Säästät: -€0,82
    168,57 € / 1kg
  • Kowi Nature Sensitive Skin Shampoo for Dogs & Cats 70Gr.
    -6%

    Kowi Nature -shampoo herkälle iholle koirille ja kissoille, 70 g.

    Normaalihinta €11,80 168,57 € / 1kg
    Alennushinta €11,80 Normaalihinta €12,62
    Säästät: -€0,82
    168,57 € / 1kg
  • Letikerate Shampoo Formula Plus 200 ml
    -23%

    Letikerato Champu Formula Plus 200 ml

    Normaalihinta €14,50 7,25 € / 100ml
    Alennushinta €14,50 Normaalihinta €18,95
    Säästät: -€4,45
    7,25 € / 100ml
  • Letikerate Lotion 200 ml
    -16%

    Letikerato-voide 200 ml

    Normaalihinta €16,50 8,25 € / 100ml
    Alennushinta €16,50 Normaalihinta €19,69
    Säästät: -€3,19
    8,25 € / 100ml
  • Leticaderm Shampoo 250 ml
    -24%

    Leticaderm-shampoo 250 ml

    Normaalihinta €17,80 7,12 € / 100ml
    Alennushinta €17,80 Normaalihinta €23,38
    Säästät: -€5,58
    7,12 € / 100ml
  • Leticaderm Lotion 200 ml
    -21%

    Leticaderm-voide 200 ml

    Normaalihinta €18,70 9,35 € / 100ml
    Alennushinta €18,70 Normaalihinta €23,66
    Säästät: -€4,96
    9,35 € / 100ml
  • Letigranada-shampoo 500 ml
    -5%

    Letigranada-shampoo 500 ml

    Normaalihinta €19,10 3,82 € / 100ml
    Alennushinta €19,10 Normaalihinta €20,11
    Säästät: -€1,01
    3,82 € / 100ml
  • Letigranada Shampoo 5L
    -8%

    Letigranada-shampoo 5 l

    Normaalihinta €130,50 2,61 € / 100ml
    Alennushinta €130,50 Normaalihinta €141,36
    Säästät: -€10,86
    2,61 € / 100ml
  • Letigranada Cream 50 ml
    -5%

    Letigranada-voide 50 ml

    Normaalihinta €12,20 24,4 € / 100ml
    Alennushinta €12,20 Normaalihinta €12,84
    Säästät: -€0,64
    24,4 € / 100ml
  • Letikerate Shampoo Formula Maintenance 500 ml
    -31%

    Letikerato-shampoo, ylläpitokäyttöön tarkoitettu koostumus, 500 ml

    Normaalihinta €17,70 3,54 € / 100ml
    Alennushinta €17,70 Normaalihinta €25,53
    Säästät: -€7,83
    3,54 € / 100ml
  • Letigranada Lotion, 200 ml
    -7%

    Letigranada-voide, 200 ml

    Normaalihinta €18,50 9,25 € / 100ml
    Alennushinta €18,50 Normaalihinta €19,83
    Säästät: -€1,33
    9,25 € / 100ml
  • Menforsan Aloe Vera Foaming Shampoo 200 ml, for cats and dogs
    -16%

    Menforsan Aloe Vera -vaahtoshampoo 200 ml, koirille ja kissoille

    Normaalihinta €8,00 4,0 € / 100ml
    Alennushinta €8,00 Normaalihinta €9,58
    Säästät: -€1,58
    4,0 € / 100ml
  • Menforsan Silk Protein Shampoo + Argan Oil 300 ml
    -37%

    Menforsan-shampoo, silkkiproteiinit + arganöljy, 300 ml

    Normaalihinta €7,70 2,57 € / 100ml
    Alennushinta €7,70 Normaalihinta €12,15
    Säästät: -€4,45
    2,57 € / 100ml
  • Menforsan Citronella Repellent Shampoo 1L
    -5%

    Menforsan-hyönteiskarkottava shampo, sisältää sitronellaa, 1 l

    Normaalihinta €12,30 1,23 € / 100ml
    Alennushinta €12,30 Normaalihinta €12,95
    Säästät: -€0,65
    1,23 € / 100ml
  • Menforsan Vison Oil Shampoo 300 ml
    -37%

    Menforsan-shampoo, minkkiöljy, 300 ml

    Normaalihinta €5,60 1,87 € / 100ml
    Alennushinta €5,60 Normaalihinta €8,93
    Säästät: -€3,33
    1,87 € / 100ml
  • Menforsan Black Hair Shampoo 300 ml
    -36%

    Menforsan mustille hiuksille tarkoitettu shampo 300 ml

    Normaalihinta €5,30 1,77 € / 100ml
    Alennushinta €5,30 Normaalihinta €8,33
    Säästät: -€3,03
    1,77 € / 100ml
  • Menforsan White Hair Shampoo 300 ml
    -33%

    Menforsan valkoisten hiusten shampoo 300 ml

    Normaalihinta €5,60 1,87 € / 100ml
    Alennushinta €5,60 Normaalihinta €8,33
    Säästät: -€2,73
    1,87 € / 100ml
  • Menforsan Puppy Wheat Germ Shampoo 300 ml
    -5%

    Menforsan Vehnänalkio-shampoo koiranpennuille 300 ml

    Normaalihinta €5,30 1,77 € / 100ml
    Alennushinta €5,30 Normaalihinta €5,58
    Säästät: -€0,28
    1,77 € / 100ml
  • Menforsan Aloe Vera Shampoo 300 ml
    -40%

    Menforsan Aloe Vera -shampoo 300 ml

    Normaalihinta €5,60 1,87 € / 100ml
    Alennushinta €5,60 Normaalihinta €9,32
    Säästät: -€3,72
    1,87 € / 100ml
  • Menforsan Conditioning Shampoo 300 ml
    -29%

    Menforsan-shampoo ja hoitoaine 300 ml

    Normaalihinta €5,49 1,83 € / 100ml
    Alennushinta €5,49 Normaalihinta €7,78
    Säästät: -€2,29
    1,83 € / 100ml
  • Menforsan Repellent Shampoo with Citronella 300 ml
    -7%

    Menforsan-shampoo, jossa on sitronellaa, 300 ml

    Normaalihinta €5,90 1,97 € / 100ml
    Alennushinta €5,90 Normaalihinta €6,35
    Säästät: -€0,45
    1,97 € / 100ml
  • Menforsan Detangling Smoothing Cream 300 ml
    -34%

    Menforsan pehmentävä ja takkuja irrottava voide 300 ml

    Normaalihinta €7,30 2,43 € / 100ml
    Alennushinta €7,30 Normaalihinta €10,99
    Säästät: -€3,69
    2,43 € / 100ml
  • Menforsan Tea Tree Shampoo 300 ml
    -11%

    Menforsan Teepuu-shampoo 300 ml

    Normaalihinta €5,90 1,97 € / 100ml
    Alennushinta €5,90 Normaalihinta €6,65
    Säästät: -€0,75
    1,97 € / 100ml