Kokoelma:

Promotions

  • Chicco Pop Shampoo + Conditioner Watermelon 250Ml
    -21%

    Chicco Pop -shampoo + hoitoaine, vesimeloni, 250 ml

    Normaalihinta €5,70 2,28 € / 100ml
    Alennushinta €5,70 Normaalihinta €7,19
    Säästät: -€1,49
    2,28 € / 100ml
  • Chicco Pop Conditioner Vanilla 150 Ml
    -21%

    Chicco Pop Vanilja-hoitoaine 150 ml

    Normaalihinta €5,70 3,8 € / 100ml
    Alennushinta €5,70 Normaalihinta €7,19
    Säästät: -€1,49
    3,8 € / 100ml
  • Chicco Pop Vanilla Scented Water 150 Ml
    -48%

    Chicco Pop Vaniljatuoksuinen vesi 150 ml

    Normaalihinta €4,50 3,0 € / 100ml
    Alennushinta €4,50 Normaalihinta €8,64
    Säästät: -€4,14
    3,0 € / 100ml
  • Chicco My First Cosmetic Bag
    -14%

    Chicco Mi Primera Cosmética -kosmetiikkalaukku

    Normaalihinta €57,10 57,1 € / 1ud
    Alennushinta €57,10 Normaalihinta €66,63
    Säästät: -€9,53
    57,1 € / 1ud
  • Chicco Safety Sticks 90 Units
    -21%

    Chicco Turvalliset puuvillapuikot, 90 kpl

    Normaalihinta €3,40 0,04 € / 1ud
    Alennushinta €3,40 Normaalihinta €4,31
    Säästät: -€0,91
    0,04 € / 1ud
  • Chicco Super Soft Iguana Teether 2M+ Pink
    -21%

    Chicco Super Soft -purulelu, Iguana, 2M+, vaaleanpunainen

    Normaalihinta €9,10 9,1 € / 1ud
    Alennushinta €9,10 Normaalihinta €11,52
    Säästät: -€2,42
    9,1 € / 1ud
  • Chicco Refreshing Koala Teether Pink 4M+
    -21%

    Chicco Refreshing Koala -purulelu, vaaleanpunainen, 4 kuukautta+

    Normaalihinta €10,30 10,3 € / 1ud
    Alennushinta €10,30 Normaalihinta €12,97
    Säästät: -€2,67
    10,3 € / 1ud
  • Chicco Bipack Strawberry Toothpaste.
    -50%

    Chicco Bipack -hammastahna, mansikka.

    Normaalihinta €3,50 3,5 € / 1ud
    Alennushinta €3,50 Normaalihinta €7,07
    Säästät: -€3,57
    3,5 € / 1ud
  • Chicco Go Ear Thermometer
    -14%

    Chicco Ir-korvalämpömittari

    Normaalihinta €58,70 58,7 € / 1ud
    Alennushinta €58,70 Normaalihinta €68,53
    Säästät: -€9,83
    58,7 € / 1ud
  • Chicco Go Forehead Thermometer
    -15%

    Chicco Ir Frente -lämpömittari

    Normaalihinta €67,70 67,7 € / 1ud
    Alennushinta €67,70 Normaalihinta €79,89
    Säästät: -€12,19
    67,7 € / 1ud
  • Chicco Baby Moments Cream Spray Format Spf50+ 150Ml
    -21%

    Chicco Baby Moments -aurinkovoide, suihkepullo, SPF 50+, 150 ml

    Loppuunmyyty
    Kerro minulle
  • Chicco Naturalz Pack of Zas-Zas Travel Protectors Chicco
    -17%

    Chicco Naturalz -matkasuojapaketti Zas-Zas Chicco

    Normaalihinta €18,00 18,0 € / 1ud
    Alennushinta €18,00 Normaalihinta €21,63
    Säästät: -€3,63
    18,0 € / 1ud
  • A-Derma Exomega Soothing Facial Cleansing Gel, 200 ml
    -20%

    A-Derma Exomega rauhoittava kasvojen puhdistusgeeli, 200 ml

    Normaalihinta €14,30 7,15 € / 100ml
    Alennushinta €14,30 Normaalihinta €17,90
    Säästät: -€3,60
    7,15 € / 100ml
  • A-Derma Exomega Soothing Facial Gel-Cream, 40 ml
    -20%

    A-Derma Exomega rauhoittava kasvojen geelivoide, 40 ml

    Normaalihinta €20,30 50,75 € / 100ml
    Alennushinta €20,30 Normaalihinta €25,50
    Säästät: -€5,20
    50,75 € / 100ml
  • A-Derma Exomega Soothing Eyelid Balm, 15 ml
    -21%

    A-Derma Exomega Rauhoittava silmänympärysvoide, 15 ml

    Normaalihinta €16,90 112,67 € / 100ml
    Alennushinta €16,90 Normaalihinta €21,30
    Säästät: -€4,40
    112,67 € / 100ml
  • Actifemme Íntimo, 300 ml
    -14%

    Actifemme Íntimo, 300 ml

    Normaalihinta €10,00 3,33 € / 100ml
    Alennushinta €10,00 Normaalihinta €11,65
    Säästät: -€1,65
    3,33 € / 100ml
  • Actifemme Alcalino -intimigeeli, 200 ml
    -11%

    Actifemme Alcalino -intimigeeli, 200 ml

    Loppuunmyyty
    Kerro minulle
  • Actifemme Optima, 28 kapselia
    -7%

    Actifemme Optima, 28 kapselia

    Normaalihinta €17,00 0,61 € / 1ud
    Alennushinta €17,00 Normaalihinta €18,21
    Säästät: -€1,21
    0,61 € / 1ud
  • Urocran, 30 kapselia
    -31%

    Urocran, 30 kapselia

    Normaalihinta €16,20 0,54 € / 1ud
    Alennushinta €16,20 Normaalihinta €23,36
    Säästät: -€7,16
    0,54 € / 1ud
  • Urocran Forte, 30 sachets
    -27%

    Urocran Forte, 30 annospussia

    Normaalihinta €26,90 0,9 € / 1ud
    Alennushinta €26,90 Normaalihinta €36,85
    Säästät: -€9,95
    0,9 € / 1ud
  • Vitaplus Boulardii, 10 sticks
    -5%

    Vitaplus Boulardii, 10 annospussia

    Normaalihinta €10,40 1,04 € / 1ud
    Alennushinta €10,40 Normaalihinta €10,95
    Säästät: -€0,55
    1,04 € / 1ud
  • Vitaplus Ib Support, 20 kapselia
    -7%

    Vitaplus Ib Support, 20 kapselia

    Normaalihinta €27,50 1,38 € / 1ud
    Alennushinta €27,50 Normaalihinta €29,71
    Säästät: -€2,21
    1,38 € / 1ud
  • Hidrasal Limon, 24 tablettia
    -24%

    Hidrasal Limon, 24 tablettia

    Normaalihinta €7,60 0,32 € / 1ud
    Alennushinta €7,60 Normaalihinta €10,00
    Säästät: -€2,40
    0,32 € / 1ud
  • Olaplex Traveling Stylist Kit
    -47%

    Olaplex Traveling Stylist -paketti

    Normaalihinta €80,50 80,5 € / 1ud
    Alennushinta €80,50 Normaalihinta €151,61
    Säästät: -€71,11
    80,5 € / 1ud
  • Vitaplus Boulardii -pakkaus, 3 x 10 annospussia
    -7%

    Vitaplus Boulardii -pakkaus, 3 x 10 annospussia

    Normaalihinta €30,50 1,02 € / 1ud
    Alennushinta €30,50 Normaalihinta €32,85
    Säästät: -€2,35
    1,02 € / 1ud
  • Actifemme Optima Pack 3 x 28 capsules
    -9%

    Actifemme Optima -pakkaus, 3 x 28 kapselia

    Normaalihinta €49,90 0,59 € / 1ud
    Alennushinta €49,90 Normaalihinta €54,63
    Säästät: -€4,73
    0,59 € / 1ud
  • Urocran Forte, 2 x 30 pussia
    -28%

    Urocran Forte, 2 x 30 pussia

    Normaalihinta €53,00 0,88 € / 1ud
    Alennushinta €53,00 Normaalihinta €73,70
    Säästät: -€20,70
    0,88 € / 1ud
  • Actifemme Menescor, 30 Oral-dispersible tablets
    -10%

    Actifemme Menescor, 30 suussa hajoavaa tablettia

    Normaalihinta €18,10 0,6 € / 1ud
    Alennushinta €18,10 Normaalihinta €20,00
    Säästät: -€1,90
    0,6 € / 1ud
  • Urocran , 2X30 Capsules
    -32%

    Urocran , 2X30 Capsules

    Normaalihinta €31,90 0,53 € / 1ud
    Alennushinta €31,90 Normaalihinta €46,72
    Säästät: -€14,82
    0,53 € / 1ud
  • Urocran Rapid 7 Sticks Drinkable, 20 ml
    -18%

    Urocran Rapid 7 juotavaa annospussia, 20 ml

    Normaalihinta €15,20 76,0 € / 100ml
    Alennushinta €15,20 Normaalihinta €18,46
    Säästät: -€3,26
    76,0 € / 100ml