Kokoelma:

Promotions

  • PHYTO Phytocolor 5 light brown permanent colouring
    -22%

    PHYTO Phytocolor 5 pysyvä hiusväri, vaalea kastanja

    Normaalihinta €11,60
    Alennushinta €11,60 Normaalihinta €14,90
    Säästät: -€3,30
  • Phyto Colour 5.35 Light Chocolate Brown
    -25%

    Phyto Color 5.35 Vaalea suklaaruskea

    Normaalihinta €11,20 11,2 € / 1ud
    Alennushinta €11,20 Normaalihinta €14,90
    Säästät: -€3,70
    11,2 € / 1ud
  • Phyto 7.43 Golden Copper Blonde
    -24%

    Phyto 7.43 Kultainen kuparinen vaalea

    Normaalihinta €11,30 11,3 € / 1ud
    Alennushinta €11,30 Normaalihinta €14,90
    Säästät: -€3,60
    11,3 € / 1ud
  • Phyto 9.3 Light Golden Blonde
    -24%

    Phyto 9.3 Vaalea kultainen vaalea

    Normaalihinta €11,30 11,3 € / 1ud
    Alennushinta €11,30 Normaalihinta €14,90
    Säästät: -€3,60
    11,3 € / 1ud
  • Phyto Blonde 10 Extra Light Blonde
    -26%

    Phyto Rubio 10 Erittäin vaalea vaalea

    Normaalihinta €11,00 11,0 € / 1ud
    Alennushinta €11,00 Normaalihinta €14,90
    Säästät: -€3,90
    11,0 € / 1ud
  • Phyto Violet Violet Anti-Yellowing Shampoo , 250 ml
    -30%

    Phyto Violeta -shampoo, joka estää hiusten kellastumista, violetti, 250 ml

    Normaalihinta €9,70 3,88 € / 100ml
    Alennushinta €9,70 Normaalihinta €13,90
    Säästät: -€4,20
    3,88 € / 100ml
  • Phyto Violet Violet Anti-Yellowing Repairing Mask, 200 ml
    -29%

    Phyto Violeta -keltaisuutta torjuva ja korjaava kasvonaamio Violeta , 200 ml

    Normaalihinta €19,90 9,95 € / 100ml
    Alennushinta €19,90 Normaalihinta €27,90
    Säästät: -€8,00
    9,95 € / 100ml
  • Phyto Colour Colour Protecting Shampoo, 250 ml
    -30%

    Phyto Color -värinsuojashampoo, 250 ml

    Normaalihinta €9,70 3,88 € / 100ml
    Alennushinta €9,70 Normaalihinta €13,90
    Säästät: -€4,20
    3,88 € / 100ml
  • Phyto Colour Protective Colour Mask, 200 ml
    -26%

    Phyto Color -värinsuojanaamio, 200 ml

    Normaalihinta €20,60 10,3 € / 100ml
    Alennushinta €20,60 Normaalihinta €27,90
    Säästät: -€7,30
    10,3 € / 100ml
  • Phyto Smoothness Conditioner, 175ml
    -29%

    Phyto Suavidad -hoitoaine, 175 ml

    Normaalihinta €12,70 7,26 € / 100ml
    Alennushinta €12,70 Normaalihinta €17,90
    Säästät: -€5,20
    7,26 € / 100ml
  • Phyto Colour 5.5 Light Auburn Auburn
    -27%

    Phyto Color 5.5 Vaalea kastanjanruskea

    Normaalihinta €11,30 11,3 € / 1ud
    Alennushinta €11,30 Normaalihinta €15,53
    Säästät: -€4,23
    11,3 € / 1ud
  • Phyto Volume Shampoo, 250 ml
    -29%

    Phyto Volumen -shampoo, 250 ml

    Normaalihinta €9,80 3,92 € / 100ml
    Alennushinta €9,80 Normaalihinta €13,90
    Säästät: -€4,10
    3,92 € / 100ml
  • Phyto Volume Conditioner , 175 ml
    -31%

    Phyto Volumen -hoitoaine, 175 ml

    Normaalihinta €12,40 7,09 € / 100ml
    Alennushinta €12,40 Normaalihinta €17,90
    Säästät: -€5,50
    7,09 € / 100ml
  • Phyto Volume Spray Brushing , 150 ml
    -31%

    Phyto Volumen Brushing -suihke, 150 ml

    Normaalihinta €13,80 9,2 € / 100ml
    Alennushinta €13,80 Normaalihinta €19,90
    Säästät: -€6,10
    9,2 € / 100ml
  • Phyto Nourishing Conditioner , 175 ml
    -29%

    Phyto Nutrition -hoitoaine, 175 ml

    Normaalihinta €12,70 7,26 € / 100ml
    Alennushinta €12,70 Normaalihinta €17,90
    Säästät: -€5,20
    7,26 € / 100ml
  • Phyto Repair Conditioner , 175 ml
    -29%

    Phyto Repair -hoitoaine, 175 ml

    Normaalihinta €12,70 7,26 € / 100ml
    Alennushinta €12,70 Normaalihinta €17,90
    Säästät: -€5,20
    7,26 € / 100ml
  • Phyto Phytocolor 8.1 Light Ash Blonde
    -30%

    Phyto Phytocolor 8.1 Vaalea tuhka-vaalea

    Loppuunmyyty
    Kerro minulle
  • Phyto-hiusväri 6.34 Tumma kuparinen vaalea – pysyvä hiusvärisetti, 110 ml
    -24%

    Phyto-hiusväri 6.34 Tumma kuparinen vaalea – pysyvä hiusvärisetti, 110 ml

    Normaalihinta €11,30 10,27 € / 100ml
    Alennushinta €11,30 Normaalihinta €14,90
    Säästät: -€3,60
    10,27 € / 100ml
  • Phyto Curls Curl Moisturising Conditioner, 175 ml
    -29%

    Phyto Rizos -hoitoaine kiharoiden kosteuttamiseen, 175 ml

    Normaalihinta €12,70 7,26 € / 100ml
    Alennushinta €12,70 Normaalihinta €17,90
    Säästät: -€5,20
    7,26 € / 100ml
  • Phyto Curls Curl Moisturising Shampoo, 250 ml
    -28%

    Phyto Rizos -kiharoille tarkoitettu kosteuttava shampoo, 250 ml

    Normaalihinta €10,00 4,0 € / 100ml
    Alennushinta €10,00 Normaalihinta €13,90
    Säästät: -€3,90
    4,0 € / 100ml
  • Phyto Sebum Regulator Sebum Regulating Shampoo, 250 ml
    -28%

    Phyto Sebo Regulador - talin tuotantoa säätelevä shampo, 250 ml

    Normaalihinta €10,00 4,0 € / 100ml
    Alennushinta €10,00 Normaalihinta €13,90
    Säästät: -€3,90
    4,0 € / 100ml
  • Phyto Anticaspa Dermo-hoito-shampoo, 250 ml
    -24%

    Phyto Anticaspa Dermo-hoito-shampoo, 250 ml

    Normaalihinta €10,50 4,2 € / 100ml
    Alennushinta €10,50 Normaalihinta €13,90
    Säästät: -€3,40
    4,2 € / 100ml
  • Phyto Anti Picores -rauhoittava dermo-shampoo, 250 ml
    -29%

    Phyto Anti Picores -rauhoittava dermo-shampoo, 250 ml

    Normaalihinta €9,90 3,96 € / 100ml
    Alennushinta €9,90 Normaalihinta €13,90
    Säästät: -€4,00
    3,96 € / 100ml
  • Phyto Blonde Shampoo, 250 ml
    -25%

    Phyto vaalea shampoo, 250 ml

    Normaalihinta €10,40 4,16 € / 100ml
    Alennushinta €10,40 Normaalihinta €13,90
    Säästät: -€3,50
    4,16 € / 100ml
  • Phyto Blonde Conditioner, 175 ml
    -27%

    Phyto vaaleiden hiusten hoitoaine, 175 ml

    Normaalihinta €13,10 7,49 € / 100ml
    Alennushinta €13,10 Normaalihinta €17,90
    Säästät: -€4,80
    7,49 € / 100ml
  • Phyto Polleine, 30 ml
    -29%

    Phyto Polleine, 30 ml

    Normaalihinta €21,30 71,0 € / 100ml
    Alennushinta €21,30 Normaalihinta €29,90
    Säästät: -€8,60
    71,0 € / 100ml
  • Phyto Blonde Spray, 150 ml
    -25%

    Phyto Spray Rubio, 150 ml

    Normaalihinta €14,90 9,93 € / 100ml
    Alennushinta €14,90 Normaalihinta €19,90
    Säästät: -€5,00
    9,93 € / 100ml
  • Phyto Purifying Exfoliating Purifying Mask, 200 gr
    -27%

    Phyto puhdistava ja kuoriva kasvonaamio, 200 g

    Normaalihinta €24,00 12,0 € / 100gr
    Alennushinta €24,00 Normaalihinta €32,90
    Säästät: -€8,90
    12,0 € / 100gr
  • Herbalgem Gemmocaps Perimenopausia Bio 30 kapselia
    -39%

    Herbalgem Gemmocaps Perimenopausia Bio 30 kapselia

    Normaalihinta €15,80 0,53 € / 1ud
    Alennushinta €15,80 Normaalihinta €25,70
    Säästät: -€9,90
    0,53 € / 1ud
  • Herbalgem Gemmocaps Menopaussin jälkeinen vaihe 30 kapselia
    -39%

    Herbalgem Gemmocaps Menopaussin jälkeinen vaihe 30 kapselia

    Normaalihinta €15,80 0,53 € / 1ud
    Alennushinta €15,80 Normaalihinta €25,70
    Säästät: -€9,90
    0,53 € / 1ud