• Phyto Volume Shampoo, 250 ml
-29%

Phyto Volumen -shampoo, 250 ml

SKU-koodiPH3701436916183

Shampoo, joka antaa hiuksille lisää volyymia

Normaalihinta €9,80 3,92 € / 100ml
Alennushinta €9,80 Normaalihinta €13,90
Säästät: -€4,10
3,92 € / 100ml
Phyto Volume Shampoo, 250 ml
Phyto Volumen -shampoo, 250 ml
Normaalihinta €9,80 3,92 € / 100ml
Alennushinta €9,80 Normaalihinta €13,90
Säästät: -€4,10
3,92 € / 100ml

 

 

VOLUMEN-shampoo puhdistaa hiukset erittäin kevyesti ja antaa niille lisää volyymia. Koostumuksen ytimessä oleva vesililjauute tuo hiuksiin täyteläisyyttä ja volyymia juuresta lähtien. Orgaanisen valkoisen malvan uutteen ansiosta hiukset ovat kaksi kertaa kiiltävämmät. Ei sisällä silikoneja, sulfaattipitoisia pinta-aktiivisia aineita, väriaineita eikä PEG-yhdisteitä.

Koostumus

1. LILJANUUSKEUUTE Koostumuksessa on liljanuuskeuutetta, joka antaa hiuksille täyteläisyyttä ja volyymia juuresta lähtien. 2. ORGAANINEN VALKOMALVAN UUTE – KIILTO Orgaaninen valkomalvan uutteemme antaa hiuskuidulle kaksinkertaisen kiillon*. *hiussuikaleilla tehdyt testit

Käyttöohje

Hiero pieni määrä tuotetta märälle päänahalle ja huuhtele sen jälkeen pois.

Ainesosat

AQUA / WATER / EAU. SODIUM LAUROYL SARCOSINATE. COCAMIDOPROPYL BETAINE. COCAMIDOPROPYL HYDROXYSULTAINE. DISODIUM COCOAMPHODIACETATE. SODIUM CHLORIDE. PARFUM / FRAGRANCE. POLYQUATERNIUM-70. GLYCERIN. POLYQUATERNIUM-22. PHENOXYETHANOL. POTENTILLA ERECTA ROOT EXTRACT. CITRIC ACID. KOKO-GLUKOSIDI. GLYSERYYLIOLEAATTI. PANTEENOLI. BAMBUSA VULGARIS -VESI. KLORFENESIINI. PROPYLEENIGLYKOLI. ACHILLEA MILLEFOLIUM -UUTE. KOKOSHAPPO. GLYCERYL LAURATE. DIPROPYLENE GLYCOL. SODIUM BENZOATE. GINKGO BILOBA LEAF EXTRACT. HYDROLYZED RHODOPHYCEAE EXTRACT. GLEDITSIA TRIACANTHOS SEED EXTRACT. KALIUMSORBAATTI. TOKOFEROLI. HYDROGENOITU PALMUGLYSERIDISITRAATTI. LESITIINI. ASKORBYYLIPALMITAATTI. 837C. LIHAVOITUINA ESITETYT AINESOSAT OVAT KASVI- JA LUONNOLLISTA ALKUPERÄÄ

Ravintoarvo

Apteekkarin neuvo