Kokoelma:

Promotions

  • Bach Rock Water 20 ml
    -20%

    Bach Rock Water 20 ml

    Normaalihinta €13,50 67,5 € / 100ml
    Alennushinta €13,50 Normaalihinta €16,87
    Säästät: -€3,37
    67,5 € / 100ml
  • Bach Rock Rose 20 ml
    -23%

    Bach Rock Rose 20 ml

    Normaalihinta €14,80 74,0 € / 100ml
    Alennushinta €14,80 Normaalihinta €19,11
    Säästät: -€4,31
    74,0 € / 100ml
  • Bach Scleranthus 20 ml
    -28%

    Bach Scleranthus 20 ml

    Normaalihinta €12,10 60,5 € / 100ml
    Alennushinta €12,10 Normaalihinta €16,87
    Säästät: -€4,77
    60,5 € / 100ml
  • Bach Star of Bethlehem 20 ml
    -28%

    Bach Star of Bethlehem 20 ml

    Normaalihinta €13,70 68,5 € / 100ml
    Alennushinta €13,70 Normaalihinta €19,11
    Säästät: -€5,41
    68,5 € / 100ml
  • Bach Sweet Chestnut 20 ml
    -18%

    Bach Sweet Chestnut 20 ml

    Normaalihinta €13,90 69,5 € / 100ml
    Alennushinta €13,90 Normaalihinta €16,87
    Säästät: -€2,97
    69,5 € / 100ml
  • Bach Vervain 20 ml
    -28%

    Bach Vervain 20 ml

    Normaalihinta €13,69 68,45 € / 100ml
    Alennushinta €13,69 Normaalihinta €19,11
    Säästät: -€5,42
    68,45 € / 100ml
  • Bach Vine 20 ml
    -30%

    Bach Vine 20 ml

    Normaalihinta €13,40 67,0 € / 100ml
    Alennushinta €13,40 Normaalihinta €19,11
    Säästät: -€5,71
    67,0 € / 100ml
  • Bach Walnut-Nogal 20 ml
    -27%

    Bach Walnut-Nogal 20 ml

    Normaalihinta €13,90 69,5 € / 100ml
    Alennushinta €13,90 Normaalihinta €19,11
    Säästät: -€5,21
    69,5 € / 100ml
  • Bach Water Violet 20 ml
    -25%

    Bach Water Violet 20 ml

    Normaalihinta €12,60 63,0 € / 100ml
    Alennushinta €12,60 Normaalihinta €16,87
    Säästät: -€4,27
    63,0 € / 100ml
  • Bach White Chestnut 20 ml
    -19%

    Bach White Chestnut 20 ml

    Normaalihinta €13,60 68,0 € / 100ml
    Alennushinta €13,60 Normaalihinta €16,87
    Säästät: -€3,27
    68,0 € / 100ml
  • Bach Wild Oat 20 ml
    -28%

    Bach Wild Oat 20 ml

    Normaalihinta €13,69 68,45 € / 100ml
    Alennushinta €13,69 Normaalihinta €19,11
    Säästät: -€5,42
    68,45 € / 100ml
  • Bach Wild Rose 20 ml
    -19%

    Bach Wild Rose 20 ml

    Normaalihinta €13,69 68,45 € / 100ml
    Alennushinta €13,69 Normaalihinta €16,87
    Säästät: -€3,18
    68,45 € / 100ml
  • Bach Willow 20 ml
    -12%

    Bach Willow 20 ml

    Normaalihinta €12,70 63,5 € / 100ml
    Alennushinta €12,70 Normaalihinta €14,42
    Säästät: -€1,72
    63,5 € / 100ml
  • Bach Rescue Drops 10 ml
    -5%

    Bach Rescue -tipat 10 ml

    Normaalihinta €13,30
    Alennushinta €13,30 Normaalihinta €14,00
    Säästät: -€0,70
  • Bach Rescue Drops, 20 ml
    -9%

    Bach Rescue -tipat, 20 ml

    Normaalihinta €19,40 97,0 € / 100ml
    Alennushinta €19,40 Normaalihinta €21,26
    Säästät: -€1,86
    97,0 € / 100ml
  • Bach Rescue Night Drops 20 ml
    -27%

    Bach Rescue Night -tipat 20 ml

    Normaalihinta €21,00 105,0 € / 100ml
    Alennushinta €21,00 Normaalihinta €28,79
    Säästät: -€7,79
    105,0 € / 100ml
  • Bach Rescue Cream 30 ml
    -12%

    Bach Rescue Cream 30 ml

    Normaalihinta €12,00 40,0 € / 100ml
    Alennushinta €12,00 Normaalihinta €13,63
    Säästät: -€1,63
    40,0 € / 100ml
  • Pranarom Geranium Egyptian Essential Oil, 10ml
    -28%

    Pranarom Geranium Egyptian Essential Oil, 10ml

    Normaalihinta €12,40
    Alennushinta €12,40 Normaalihinta €17,20
    Säästät: -€4,80
  • Pranarom Wintergreen Essential Oil, 10ml
    -22%

    Pranarom Wintergreen Essential Oil, 10ml

    Normaalihinta €7,30
    Alennushinta €7,30 Normaalihinta €9,35
    Säästät: -€2,05
  • Pranarom Hypericum Vegetable Oil, 50ml
    -30%

    Pranarom Hypericum Vegetable Oil, 50ml

    Normaalihinta €9,60
    Alennushinta €9,60 Normaalihinta €13,80
    Säästät: -€4,20
  • Pranarom Black Cumin Vegetable Oil, 50ml
    -29%

    Pranarom kasviöljy, mustakumina, 50 ml

    Normaalihinta €9,60
    Alennushinta €9,60 Normaalihinta €13,50
    Säästät: -€3,90
  • Pranarom Sweet Almond Vegetable Oil, 50ml
    -32%

    Pranarom Sweet Almond Vegetable Oil, 50ml

    Normaalihinta €7,60
    Alennushinta €7,60 Normaalihinta €11,10
    Säästät: -€3,50
  • Pranarom Coconut Vegetable Oil, 100ml
    -29%

    Pranarom Coconut Vegetable Oil, 100ml

    Normaalihinta €12,20 12,2 € / 100ml
    Alennushinta €12,20 Normaalihinta €17,20
    Säästät: -€5,00
    12,2 € / 100ml
  • Pranarom Joy Diffusers
    -21%

    Pranarom Joy Diffusers

    Normaalihinta €38,50 38,5 € / 1ud
    Alennushinta €38,50 Normaalihinta €48,50
    Säästät: -€10,00
    38,5 € / 1ud
  • Pranarom Macadamia Vegetable Oil, 50ml
    -24%

    Pranarom Macadamia Vegetable Oil, 50ml

    Normaalihinta €7,60
    Alennushinta €7,60 Normaalihinta €10,00
    Säästät: -€2,40
  • Pranarom Evening Primrose Vegetable Oil, 50ml
    -28%

    Pranarom Evening Primrose Vegetable Oil, 50ml

    Normaalihinta €8,40
    Alennushinta €8,40 Normaalihinta €11,70
    Säästät: -€3,30
  • Medela Specialneeds Bottle 150 ml
    -9%

    Medela Specialneeds -tutipullo 150 ml

    Loppuunmyyty
    Kerro minulle
  • Veet Men Depilatory Shower Cream, 150 ml
    -19%

    Veet Men -karvanpoistovoide suihkuun, 150 ml

    Loppuunmyyty
    Kerro minulle
  • Chelino Nappy Size 3 (4-10 Kg) , 36 units
    -18%

    Chelino-vaipat, koko 3 (4–10 kg), 36 kpl

    Normaalihinta €7,20 0,2 € / 1ud
    Alennushinta €7,20 Normaalihinta €8,80
    Säästät: -€1,60
    0,2 € / 1ud