Kokoelma:

Promotions

  • Stangest Pulfin Environmental Spray, 500 ml
    -7%

    Stangest Pulfin ilmanraikastussuihke, 500 ml

    Normaalihinta €11,50 2,3 € / 100ml
    Alennushinta €11,50 Normaalihinta €12,42
    Säästät: -€0,92
    2,3 € / 100ml
  • Stangest Pulfin Fogger Igr, 150 ml
    -10%

    Stangest Pulfin Fogger Igr, 150 ml

    Normaalihinta €11,90 7,93 € / 100ml
    Alennushinta €11,90 Normaalihinta €13,16
    Säästät: -€1,26
    7,93 € / 100ml
  • Stangest Pulvex Repellent Lotion Spray, 125 ml
    -9%

    Stangest Pulvex hyönteiskarkotussuihke, 125 ml

    Normaalihinta €9,40 7,52 € / 100ml
    Alennushinta €9,40 Normaalihinta €10,38
    Säästät: -€0,98
    7,52 € / 100ml
  • Stangest Pulvex Collar
    -11%

    Stangest Pulvex -kaulapanta

    Normaalihinta €5,90 5,9 € / 1ud
    Alennushinta €5,90 Normaalihinta €6,60
    Säästät: -€0,70
    5,9 € / 1ud
  • Stangest Pipettes Stanvet Life, 4 pcs.
    -10%

    Stangest Stanvet Life -pipetit, 4 kpl

    Normaalihinta €17,60 4,4 € / 1ud
    Alennushinta €17,60 Normaalihinta €19,50
    Säästät: -€1,90
    4,4 € / 1ud
  • Bach Agrimony 20 ml
    -30%

    Bach Agrimony 20 ml

    Normaalihinta €13,30
    Alennushinta €13,30 Normaalihinta €19,11
    Säästät: -€5,81
  • Bach Aspen, 20 ml
    -15%

    Bach Aspen, 20 ml

    Normaalihinta €13,89 69,45 € / 100ml
    Alennushinta €13,89 Normaalihinta €16,34
    Säästät: -€2,45
    69,45 € / 100ml
  • Bach Beech, 20 ml
    -21%

    Bach Beech, 20 ml

    Normaalihinta €12,90 64,5 € / 100ml
    Alennushinta €12,90 Normaalihinta €16,34
    Säästät: -€3,44
    64,5 € / 100ml
  • Bach Centaury 20 ml
    -26%

    Bach Centaury 20 ml

    Normaalihinta €12,40 62,0 € / 100ml
    Alennushinta €12,40 Normaalihinta €16,87
    Säästät: -€4,47
    62,0 € / 100ml
  • Bach Cerato 20 ml
    -21%

    Bach Cerato 20 ml

    Loppuunmyyty
    Kerro minulle
  • Bach Cherry Plum 20 ml
    -27%

    Bach Cherry Plum 20 ml

    Normaalihinta €13,90 69,5 € / 100ml
    Alennushinta €13,90 Normaalihinta €19,11
    Säästät: -€5,21
    69,5 € / 100ml
  • Bach Chestnut Bud 20 ml
    -11%

    Bach Chestnut Bud 20 ml

    Normaalihinta €15,00 75,0 € / 100ml
    Alennushinta €15,00 Normaalihinta €16,87
    Säästät: -€1,87
    75,0 € / 100ml
  • Bach Chicory 20 ml
    -27%

    Bach Chicory 20 ml

    Normaalihinta €14,00 70,0 € / 100ml
    Alennushinta €14,00 Normaalihinta €19,11
    Säästät: -€5,11
    70,0 € / 100ml
  • Bach Clematis 20 ml
    -28%

    Bach Clematis 20 ml

    Normaalihinta €13,70 68,5 € / 100ml
    Alennushinta €13,70 Normaalihinta €19,11
    Säästät: -€5,41
    68,5 € / 100ml
  • Bach Crab Apple 20 ml
    -28%

    Bach Crab Apple 20 ml

    Normaalihinta €13,69 68,45 € / 100ml
    Alennushinta €13,69 Normaalihinta €19,11
    Säästät: -€5,42
    68,45 € / 100ml
  • Bach Elm 20 ml
    -28%

    Bach Elm 20 ml

    Normaalihinta €13,69 68,45 € / 100ml
    Alennushinta €13,69 Normaalihinta €19,11
    Säästät: -€5,42
    68,45 € / 100ml
  • Bach Gentian 20 ml
    -28%

    Bach Gentian 20 ml

    Normaalihinta €13,70
    Alennushinta €13,70 Normaalihinta €19,11
    Säästät: -€5,41
  • Bach Gorse 20 ml
    -17%

    Bach Gorse 20 ml

    Normaalihinta €15,90 79,5 € / 100ml
    Alennushinta €15,90 Normaalihinta €19,11
    Säästät: -€3,21
    79,5 € / 100ml
  • Bach Heather 20 ml
    -5%

    Bach Heather 20 ml

    Normaalihinta €12,40 62,0 € / 100ml
    Alennushinta €12,40 Normaalihinta €13,05
    Säästät: -€0,65
    62,0 € / 100ml
  • Bach Holly 20 ml
    -26%

    Bach Holly 20 ml

    Normaalihinta €12,49 62,45 € / 100ml
    Alennushinta €12,49 Normaalihinta €16,87
    Säästät: -€4,38
    62,45 € / 100ml
  • Bach Honeysuckle 20 ml
    -24%

    Bach Honeysuckle 20 ml

    Normaalihinta €12,90 64,5 € / 100ml
    Alennushinta €12,90 Normaalihinta €16,87
    Säästät: -€3,97
    64,5 € / 100ml
  • Bach Hornbeam 20 ml
    -27%

    Bach Hornbeam 20 ml

    Normaalihinta €13,90 69,5 € / 100ml
    Alennushinta €13,90 Normaalihinta €19,11
    Säästät: -€5,21
    69,5 € / 100ml
  • Bach Impatiens 20 ml
    -29%

    Bach Impatiens 20 ml

    Normaalihinta €13,50 67,5 € / 100ml
    Alennushinta €13,50 Normaalihinta €19,11
    Säästät: -€5,61
    67,5 € / 100ml
  • Bach Larch 20 ml
    -28%

    Bach Larch 20 ml

    Normaalihinta €13,69 68,45 € / 100ml
    Alennushinta €13,69 Normaalihinta €19,11
    Säästät: -€5,42
    68,45 € / 100ml
  • Bach Mimulus 20 ml
    -26%

    Bach Mimulus 20 ml

    Normaalihinta €14,22 71,1 € / 100ml
    Alennushinta €14,22 Normaalihinta €19,11
    Säästät: -€4,89
    71,1 € / 100ml
  • Bach-sinappi 20 ml
    -24%

    Bach-sinappi 20 ml

    Normaalihinta €12,90 64,5 € / 100ml
    Alennushinta €12,90 Normaalihinta €16,87
    Säästät: -€3,97
    64,5 € / 100ml
  • Bach Oak 20 ml
    -26%

    Bach Oak 20 ml

    Normaalihinta €12,40 62,0 € / 100ml
    Alennushinta €12,40 Normaalihinta €16,87
    Säästät: -€4,47
    62,0 € / 100ml
  • Bach Olive 20 ml
    -7%

    Bach Olive 20 ml

    Normaalihinta €13,70 68,5 € / 100ml
    Alennushinta €13,70 Normaalihinta €14,69
    Säästät: -€0,99
    68,5 € / 100ml
  • Bach Pine 20 ml
    -25%

    Bach Pine 20 ml

    Normaalihinta €12,60 63,0 € / 100ml
    Alennushinta €12,60 Normaalihinta €16,87
    Säästät: -€4,27
    63,0 € / 100ml
  • Bach Red Chestnut 20 ml
    -15%

    Bach Red Chestnut 20 ml

    Normaalihinta €14,40 72,0 € / 100ml
    Alennushinta €14,40 Normaalihinta €16,87
    Säästät: -€2,47
    72,0 € / 100ml