Kokoelma:

Promotions

  • Frontline Combo Cats & Ferrets Spot On, 6 Pipettes x 0,5 ml
    -24%

    Frontline Combo -kissille ja furettille tarkoitettu Spot On -valmiste, 6 pipettia à 0,5 ml

    Normaalihinta €36,00 1800,0 € / 1kg
    Alennushinta €36,00 Normaalihinta €47,37
    Säästät: -€11,37
    1800,0 € / 1kg
  • Frontline Combo Cats and Ferrets 3 Pipettes x 0,5 ml
    -17%

    Frontline Combo kissoille ja freteille, 3 pipettia à 0,5 ml

    Normaalihinta €20,00 4000,0 € / 100ml
    Alennushinta €20,00 Normaalihinta €23,99
    Säästät: -€3,99
    4000,0 € / 100ml
  • Frontline Combo Spot On Dogs 20-40 Kg - 3 Pipettes
    -25%

    Frontline Combo Spot On koirille 20–40 kg – 3 pipettia

    Normaalihinta €27,20 0,07 € / 100gr
    Alennushinta €27,20 Normaalihinta €36,11
    Säästät: -€8,91
    0,07 € / 100gr
  • Frontline Spray, 100 ml
    -23%

    Frontline-suihke, 100 ml

    Normaalihinta €15,10 15,1 € / 100ml
    Alennushinta €15,10 Normaalihinta €19,58
    Säästät: -€4,48
    15,1 € / 100ml
  • BABÉ Invisible Photoprotector Stick SPF 50, 4 gr
    -22%

    BABÉ Stick Invisible Aurinkovoide SPF 50, 4 g

    Normaalihinta €4,69 117,25 € / 100gr
    Alennushinta €4,69 Normaalihinta €6,00
    Säästät: -€1,31
    117,25 € / 100gr
  • BABÉ Fotoprotector Pediatric Transparent Wet Skin SPF 50, 200 ml
    -25%

    BABÉ Läpinäkyvä lasten aurinkovoide Wet Skin SPF 50, 200 ml

    Normaalihinta €19,15 9,58 € / 100ml
    Alennushinta €19,15 Normaalihinta €25,50
    Säästät: -€6,35
    9,58 € / 100ml
  • BABÉ Fotoprotector Transparent Wet Skin SPF 50, 200 ml
    -18%

    BABÉ Läpinäkyvä aurinkovoide Wet Skin SPF 50, 200 ml

    Normaalihinta €21,90 10,95 € / 100ml
    Alennushinta €21,90 Normaalihinta €26,75
    Säästät: -€4,85
    10,95 € / 100ml
  • BABÉ Photoprotector Lotion SPF 50+, 200 ml
    -25%

    BABÉ Aurinkovoide SPF 50+, 200 ml

    Normaalihinta €19,10 9,55 € / 100ml
    Alennushinta €19,10 Normaalihinta €25,50
    Säästät: -€6,40
    9,55 € / 100ml
  • BABÉ Super Fluid Photoprotective Sunscreen SPF 50, 50 ml
    -27%

    BABÉ Super Fluid Aurinkovoide SPF 50, 50 ml

    Normaalihinta €15,70 31,4 € / 100ml
    Alennushinta €15,70 Normaalihinta €21,50
    Säästät: -€5,80
    31,4 € / 100ml
  • BABÉ Fotoprotector Pediatric Lotion SPF 50+, 100 ml
    -25%

    BABÉ Lasten aurinkovoide, SPF 50+, 100 ml

    Normaalihinta €16,20 16,2 € / 100ml
    Alennushinta €16,20 Normaalihinta €21,50
    Säästät: -€5,30
    16,2 € / 100ml
  • BABÉ Lasten kasvojen hoitoöljy, 50 ml
    -25%

    BABÉ Lasten kasvojen hoitoöljy, 50 ml

    Normaalihinta €10,20 20,4 € / 100ml
    Alennushinta €10,20 Normaalihinta €13,55
    Säästät: -€3,35
    20,4 € / 100ml
  • BABÉ Lasten kasvojen kosteusvoide, 50 ml
    -31%

    BABÉ Lasten kasvojen kosteusvoide, 50 ml

    Normaalihinta €8,50 17,0 € / 100ml
    Alennushinta €8,50 Normaalihinta €12,25
    Säästät: -€3,75
    17,0 € / 100ml
  • BABÉ Lasten ihoa pehmentävä voide, 200 ml
    -26%

    BABÉ Lasten ihoa pehmentävä voide, 200 ml

    Normaalihinta €13,79 6,9 € / 100ml
    Alennushinta €13,79 Normaalihinta €18,60
    Säästät: -€4,81
    6,9 € / 100ml
  • BABÉ Lasten kosteuttava vartalovoide, 100 ml
    -12%

    BABÉ Lasten kosteuttava vartalovoide, 100 ml

    Normaalihinta €3,65 3,65 € / 100ml
    Alennushinta €3,65 Normaalihinta €4,15
    Säästät: -€0,50
    3,65 € / 100ml
  • BABÉ Lasten kosteuttava vartalovoide, 500 ml
    -26%

    BABÉ Lasten kosteuttava vartalovoide, 500 ml

    Normaalihinta €12,00 2,4 € / 100ml
    Alennushinta €12,00 Normaalihinta €16,20
    Säästät: -€4,20
    2,4 € / 100ml
  • BABÉ lasten kylpygeeli, 100 ml
    -16%

    BABÉ lasten kylpygeeli, 100 ml

    Normaalihinta €3,48 3,48 € / 100ml
    Alennushinta €3,48 Normaalihinta €4,15
    Säästät: -€0,67
    3,48 € / 100ml
  • BABÉ Lasten kylpygeeli, 500 ml
    -30%

    BABÉ Lasten kylpygeeli, 500 ml

    Normaalihinta €7,50 1,5 € / 100ml
    Alennushinta €7,50 Normaalihinta €10,65
    Säästät: -€3,15
    1,5 € / 100ml
  • BABÉ Lasten intiimihygieniageeli, 200 ml
    -25%

    BABÉ Lasten intiimihygieniageeli, 200 ml

    Normaalihinta €7,80 3,9 € / 100ml
    Alennushinta €7,80 Normaalihinta €10,35
    Säästät: -€2,55
    3,9 € / 100ml
  • BABÉ Maitokuori-shampoo, 200 ml
    -24%

    BABÉ Maitokuori-shampoo, 200 ml

    Normaalihinta €7,90 3,95 € / 100ml
    Alennushinta €7,90 Normaalihinta €10,35
    Säästät: -€2,45
    3,95 € / 100ml
  • BABÉ Pasta Al Agua, 100 ml
    -25%

    BABÉ Pasta Al Agua, 100 ml

    Normaalihinta €8,60 8,6 € / 100ml
    Alennushinta €8,60 Normaalihinta €11,45
    Säästät: -€2,85
    8,6 € / 100ml
  • BABÉ Erittäin mieto lasten shampoo, 200 ml
    -23%

    BABÉ Erittäin mieto lasten shampoo, 200 ml

    Normaalihinta €6,70 3,35 € / 100ml
    Alennushinta €6,70 Normaalihinta €8,70
    Säästät: -€2,00
    3,35 € / 100ml
  • BABÉ Lasten öljysaippua, 200 ml
    -22%

    BABÉ Lasten öljysaippua, 200 ml

    Normaalihinta €10,20 5,1 € / 100ml
    Alennushinta €10,20 Normaalihinta €13,00
    Säästät: -€2,80
    5,1 € / 100ml
  • BABÉ Huulivoide SPF 20, 4 g
    -23%

    BABÉ Huulivoide SPF 20, 4 g

    Normaalihinta €4,02 100,5 € / 100gr
    Alennushinta €4,02 Normaalihinta €5,20
    Säästät: -€1,18
    100,5 € / 100gr
  • BABÉ Micellar Water, 250 ml
    -21%

    BABÉ-miselivesi, 250 ml

    Normaalihinta €10,50 4,2 € / 100ml
    Alennushinta €10,50 Normaalihinta €13,35
    Säästät: -€2,85
    4,2 € / 100ml
  • BABÉ kosteuttava ja korjaava voide, 50 ml
    -16%

    BABÉ kosteuttava ja korjaava voide, 50 ml

    Normaalihinta €18,90 37,8 € / 100ml
    Alennushinta €18,90 Normaalihinta €22,60
    Säästät: -€3,70
    37,8 € / 100ml
  • BABÉ Hidro 24H, kevyt koostumus, SPF 20, 50 ml
    -27%

    BABÉ Hidro 24H, kevyt koostumus, SPF 20, 50 ml

    Normaalihinta €14,20 28,4 € / 100ml
    Alennushinta €14,20 Normaalihinta €19,40
    Säästät: -€5,20
    28,4 € / 100ml
  • BABÉ Multi Defense Age Rescue Ampoules, 7 ampoules x 2 mlml
    -16%

    BABÉ Multi Defense Age Rescue -ampullit, 7 ampullia x 2 ml

    Normaalihinta €15,00 2,14 € / 1ud
    Alennushinta €15,00 Normaalihinta €17,95
    Säästät: -€2,95
    2,14 € / 1ud
  • BABÉ Huulivoide, 15 ml
    -23%

    BABÉ Huulivoide, 15 ml

    Normaalihinta €6,00 0,4 € / 1ud
    Alennushinta €6,00 Normaalihinta €7,75
    Säästät: -€1,75
    0,4 € / 1ud
  • BABÉ Kosteuttava ja suojaava voide SPF 20, 50 ml
    -24%

    BABÉ Kosteuttava ja suojaava voide SPF 20, 50 ml

    Normaalihinta €20,00 40,0 € / 100ml
    Alennushinta €20,00 Normaalihinta €26,25
    Säästät: -€6,25
    40,0 € / 100ml
  • BABÉ-miseligeeli, 90 ml
    -35%

    BABÉ-miseligeeli, 90 ml

    Normaalihinta €4,02 4,47 € / 100ml
    Alennushinta €4,02 Normaalihinta €6,20
    Säästät: -€2,18
    4,47 € / 100ml