Kokoelma:

Promotions

  • Letibalm Peribucal Cream, 30 ml
    -14%

    Letibalm huulien ympärille tarkoitettu voide, 30 ml

    Normaalihinta €9,70 32,33 € / 100ml
    Alennushinta €9,70 Normaalihinta €11,28
    Säästät: -€1,58
    32,33 € / 100ml
  • Letibalm-korjaava nenä- ja huulivoide, 4 g
    -20%

    Letibalm-korjaava nenä- ja huulivoide, 4 g

    Normaalihinta €6,20 155,0 € / 100gr
    Alennushinta €6,20 Normaalihinta €7,79
    Säästät: -€1,59
    155,0 € / 100gr
  • Letibalm Nose & Lips Repair Fluid, 10 ml
    -37%

    Letibalm Nose & Lips Repair Fluid, 10 ml

    Normaalihinta €6,00 60,0 € / 100ml
    Alennushinta €6,00 Normaalihinta €9,46
    Säästät: -€3,46
    60,0 € / 100ml
  • Letibalm Paediatric Nose & Lip Repair Balm, 10 ml
    -8%

    Letibalm Pediátrico, nenän ja huulien korjaava balsami, 10 ml

    Normaalihinta €7,20 72,0 € / 100ml
    Alennushinta €7,20 Normaalihinta €7,79
    Säästät: -€0,59
    72,0 € / 100ml
  • Letibalm Nose & Lip Repair Balm, 10 ml
    -33%

    Letibalm - korjaava voide nenälle ja huulille, 10 ml

    Normaalihinta €6,00 60,0 € / 100ml
    Alennushinta €6,00 Normaalihinta €8,93
    Säästät: -€2,93
    60,0 € / 100ml
  • A-Derma Exomega Control pehmentävä voide, 400 ml
    -19%

    A-Derma Exomega Control pehmentävä voide, 400 ml

    Normaalihinta €20,20 5,05 € / 100ml
    Alennushinta €20,20 Normaalihinta €24,80
    Säästät: -€4,60
    5,05 € / 100ml
  • Nuxe Rêve De Miel hunajalla rikastettu huulivoide, 10 ml
    -18%

    Nuxe Rêve De Miel hunajalla rikastettu huulivoide, 10 ml

    Normaalihinta €15,70 157,0 € / 100ml
    Alennushinta €15,70 Normaalihinta €19,10
    Säästät: -€3,40
    157,0 € / 100ml
  • SEBAMED Baby Pack Wipes, 3X60 units
    -17%

    SEBAMED Baby Pack -pyyhkeet, 3 x 60 kpl

    Normaalihinta €7,90 0,04 € / 1ud
    Alennushinta €7,90 Normaalihinta €9,47
    Säästät: -€1,57
    0,04 € / 1ud
  • SEBAMED Baby Wipes 60 units
    -11%

    SEBAMED Vauvanpyyhkeet, 60 kpl

    Normaalihinta €4,40 0,07 € / 1ud
    Alennushinta €4,40 Normaalihinta €4,95
    Säästät: -€0,55
    0,07 € / 1ud
  • SVR Sebiaclear Micro Peel 150 ml
    -34%

    SVR Sebiaclear Micro Peel 150 ml

    Normaalihinta €12,90 8,6 € / 100ml
    Alennushinta €12,90 Normaalihinta €19,69
    Säästät: -€6,79
    8,6 € / 100ml
  • SVR Sebiaclear -seerumi 30 ml
    -21%

    SVR Sebiaclear -seerumi 30 ml

    Normaalihinta €18,90 63,0 € / 100ml
    Alennushinta €18,90 Normaalihinta €23,90
    Säästät: -€5,00
    63,0 € / 100ml
  • SVR Sebiaclear Crème SPF 50+ 40 ml
    -27%

    SVR Sebiaclear Crème SPF 50+ 40 ml

    Normaalihinta €13,00 32,5 € / 100ml
    Alennushinta €13,00 Normaalihinta €17,90
    Säästät: -€4,90
    32,5 € / 100ml
  • SVR Sebiaclear Active Teintée 40 ml
    -16%

    SVR Sebiaclear Active Teintée 40 ml

    Normaalihinta €16,80 42,0 € / 100ml
    Alennushinta €16,80 Normaalihinta €19,90
    Säästät: -€3,10
    42,0 € / 100ml
  • SVR Sebiaclear Active Gel 40 ml
    -21%

    SVR Sebiaclear Active Gel 40 ml

    Normaalihinta €15,00 37,5 € / 100ml
    Alennushinta €15,00 Normaalihinta €18,90
    Säästät: -€3,90
    37,5 € / 100ml
  • SVR Sebiaclear Micellar Water 400 ml
    -14%

    SVR Sebiaclear Micellar-vesi 400 ml

    Normaalihinta €11,90 2,98 € / 100ml
    Alennushinta €11,90 Normaalihinta €13,90
    Säästät: -€2,00
    2,98 € / 100ml
  • SVR Sebiaclear Gel Mousse 400 ml
    -46%

    SVR Sebiaclear Gel Mousse 400 ml

    Normaalihinta €13,90 3,48 € / 100ml
    Alennushinta €13,90 Normaalihinta €25,68
    Säästät: -€11,78
    3,48 € / 100ml
  • SVR Ak Secure DM Protect, 50 ml
    -18%

    SVR Ak Secure DM Protect, 50 ml

    Normaalihinta €18,70 37,4 € / 100ml
    Alennushinta €18,70 Normaalihinta €22,90
    Säästät: -€4,20
    37,4 € / 100ml
  • SVR Sun Secure Biodegradable Spray SPF50 + 200 ml
    -22%

    SVR Sun Secure Spray, biohajoava, SPF 50+, 200 ml

    Normaalihinta €18,60 9,3 € / 100ml
    Alennushinta €18,60 Normaalihinta €23,90
    Säästät: -€5,30
    9,3 € / 100ml
  • SVR Sun Secure Eau Solaire SPF 50 + 200 ml
    -24%

    SVR Sun Secure Eau Solaire SPF 50 + 200 ml

    Normaalihinta €19,80 9,9 € / 100ml
    Alennushinta €19,80 Normaalihinta €25,90
    Säästät: -€6,10
    9,9 € / 100ml
  • SVR Sun Secure Biodegradable Sunscreen SPF 50+ 200 ml
    -20%

    SVR Sun Secure Brume, biohajoava, SPF 50+, 200 ml

    Normaalihinta €19,80 9,9 € / 100ml
    Alennushinta €19,80 Normaalihinta €24,90
    Säästät: -€5,10
    9,9 € / 100ml
  • SVR Sun Secure Lait Biodegradable SPF 50+ with Fragrance, 250 ml
    -19%

    SVR Sun Secure Lait, biohajoava, SPF 50+, hajustettu, 250 ml

    Normaalihinta €20,10 8,04 € / 100ml
    Alennushinta €20,10 Normaalihinta €24,90
    Säästät: -€4,80
    8,04 € / 100ml
  • SVR Sun Secure Spray Pocket SPF 50+, 20 ml
    -28%

    SVR Sun Secure Spray Pocket SPF 50+, 20 ml

    Normaalihinta €7,90 39,5 € / 100ml
    Alennushinta €7,90 Normaalihinta €10,90
    Säästät: -€3,00
    39,5 € / 100ml
  • SVR Sun Secure Extreme SPF 50+, 50 ml
    -27%

    SVR Sun Secure Extreme SPF 50+, 50 ml

    Normaalihinta €15,90 31,8 € / 100ml
    Alennushinta €15,90 Normaalihinta €21,90
    Säästät: -€6,00
    31,8 € / 100ml
  • SVR Sun Secure Blur SPF50+ 50 ml
    -23%

    SVR Sun Secure Blur SPF50+ 50 ml

    Normaalihinta €16,80 33,6 € / 100ml
    Alennushinta €16,80 Normaalihinta €21,90
    Säästät: -€5,10
    33,6 € / 100ml
  • SVR Sun Secure Fluide Invisible Invisible SPF 50+ Biodegradable 50 ml
    -25%

    SVR Sun Secure Fluide Invisible SPF 50+, biohajoava, 50 ml

    Normaalihinta €15,00 30,0 € / 100ml
    Alennushinta €15,00 Normaalihinta €19,90
    Säästät: -€4,90
    30,0 € / 100ml
  • SVR Sun Secure Moisturising Cream SPF 50+ Biodegradable 50 ml
    -29%

    SVR Sun Secure kosteuttava voide SPF 50+, biohajoava, 50 ml

    Normaalihinta €14,10 28,2 € / 100ml
    Alennushinta €14,10 Normaalihinta €19,90
    Säästät: -€5,80
    28,2 € / 100ml
  • SVR Clairial Night Peel 50 ml
    -30%

    SVR Clairial Night Peel 50 ml

    Normaalihinta €27,10 54,2 € / 100ml
    Alennushinta €27,10 Normaalihinta €38,90
    Säästät: -€11,80
    54,2 € / 100ml
  • SVR Clairial Day 30 ml
    -25%

    SVR Clairial Day 30 ml

    Normaalihinta €27,80 92,67 € / 100ml
    Alennushinta €27,80 Normaalihinta €36,90
    Säästät: -€9,10
    92,67 € / 100ml
  • SVR Refresh Ampoule Eye Contour 15 ml
    -23%

    SVR Refresh Ampoule silmänympärysvoide 15 ml

    Normaalihinta €25,30 1,69 € / 1ud
    Alennushinta €25,30 Normaalihinta €32,90
    Säästät: -€7,60
    1,69 € / 1ud