Kokoelma:

Promotions

  • Pilexil Forte Max, 60 capsules
    -22%

    Pilexil Forte Max, 60 kapselia

    Normaalihinta €37,00 0,62 € / 1ud
    Alennushinta €37,00 Normaalihinta €47,44
    Säästät: -€10,44
    0,62 € / 1ud
  • Pilexil Forte Max Ampoules 20 Units, 100 ml
    -27%

    Pilexil Forte Max -ampullit, 20 kpl, 100 ml

    Normaalihinta €39,60 39,6 € / 100ml
    Alennushinta €39,60 Normaalihinta €54,20
    Säästät: -€14,60
    39,6 € / 100ml
  • Pilexil Forte Max Spray 120 ml
    -23%

    Pilexil Forte Max -suihke, 120 ml

    Normaalihinta €33,70 28,08 € / 100ml
    Alennushinta €33,70 Normaalihinta €43,99
    Säästät: -€10,29
    28,08 € / 100ml
  • Masqmai Perfect Lip Gloss – Vanilla Honey, 11 g
    -13%

    Masqmai Perfect Lip Gloss – Vanilla Honey, 11 g

    Normaalihinta €17,40 158,18 € / 100gr
    Alennushinta €17,40 Normaalihinta €19,90
    Säästät: -€2,50
    158,18 € / 100gr
  • Masqmai 111 hiustenhoitoaine, 50 ml
    -8%

    Masqmai 111 hiustenhoitoaine, 50 ml

    Normaalihinta €36,70 73,4 € / 100ml
    Alennushinta €36,70 Normaalihinta €39,90
    Säästät: -€3,20
    73,4 € / 100ml
  • Masqmai Miracle Hair Mask, 200 ml
    -12%

    Masqmai Miracle Hair Mask, 200 ml

    Normaalihinta €36,70 18,35 € / 100ml
    Alennushinta €36,70 Normaalihinta €41,50
    Säästät: -€4,80
    18,35 € / 100ml
  • Masqmai Miracle Repair Shampoo, 200 ml
    -10%

    Masqmai Miracle Repair -shampoo, 200 ml

    Normaalihinta €31,40 15,7 € / 100ml
    Alennushinta €31,40 Normaalihinta €35,00
    Säästät: -€3,60
    15,7 € / 100ml
  • Masqmai Sos -kasvonaamio, 50 ml
    -13%

    Masqmai Sos -kasvonaamio, 50 ml

    Normaalihinta €34,90 69,8 € / 100ml
    Alennushinta €34,90 Normaalihinta €39,90
    Säästät: -€5,00
    69,8 € / 100ml
  • Masqmai Purifying Tea Tree Gel, 200 ml
    -10%

    Masqmai Purifying Tea Tree Gel, 200 ml

    Normaalihinta €27,40 13,7 € / 100ml
    Alennushinta €27,40 Normaalihinta €30,50
    Säästät: -€3,10
    13,7 € / 100ml
  • Masqmai Matcha Calming Mask, 173 g
    -10%

    Masqmai Matcha Calming Mask, 173 g

    Normaalihinta €22,30 12,89 € / 100gr
    Alennushinta €22,30 Normaalihinta €24,90
    Säästät: -€2,60
    12,89 € / 100gr
  • Masqmai Collagen Recovery Mask, 158g
    -25%

    Masqmai Collagen Recovery Mask, 158 g

    Normaalihinta €22,30 14,11 € / 100gr
    Alennushinta €22,30 Normaalihinta €29,90
    Säästät: -€7,60
    14,11 € / 100gr
  • Masqmai Rooibos Eye Patches, 9 grams
    -10%

    Masqmai Rooibos -silmälaastarit, 9 g

    Normaalihinta €17,90 198,89 € / 100gr
    Alennushinta €17,90 Normaalihinta €19,90
    Säästät: -€2,00
    198,89 € / 100gr
  • Masqmai Natural Beauty Elixir, 50 ml
    -10%

    Masqmai Natural Beauty Elixir, 50 ml

    Normaalihinta €34,00 68,0 € / 100ml
    Alennushinta €34,00 Normaalihinta €37,90
    Säästät: -€3,90
    68,0 € / 100ml
  • Solgar Omega 3-6-9, 120 capsules
    -35%

    Solgar Omega 3-6-9, 120 kapselia

    Normaalihinta €49,30 0,41 € / 1ud
    Alennushinta €49,30 Normaalihinta €75,38
    Säästät: -€26,08
    0,41 € / 1ud
  • Solgar Kalsium/Magnesium/Sinkki, 250 tablettia
    -27%

    Solgar Kalsium/Magnesium/Sinkki, 250 tablettia

    Normaalihinta €21,70 0,09 € / 1ud
    Alennushinta €21,70 Normaalihinta €29,88
    Säästät: -€8,18
    0,09 € / 1ud
  • Solgar Tauriini 500 mg, 50 kapselia
    -29%

    Solgar Tauriini 500 mg, 50 kapselia

    Normaalihinta €12,10 0,24 € / 1ud
    Alennushinta €12,10 Normaalihinta €17,12
    Säästät: -€5,02
    0,24 € / 1ud
  • Solgar Rose Hips 1000 mg, 100 tablettia
    -32%

    Solgar Rose Hips 1000 mg, 100 tablettia

    Normaalihinta €19,00 0,19 € / 1ud
    Alennushinta €19,00 Normaalihinta €28,14
    Säästät: -€9,14
    0,19 € / 1ud
  • Solgar Acidophilus Plus Advanced, 60 kapselia
    -29%

    Solgar Acidophilus Plus Advanced, 60 kapselia

    Normaalihinta €14,80 0,25 € / 1ud
    Alennushinta €14,80 Normaalihinta €20,83
    Säästät: -€6,03
    0,25 € / 1ud
  • Euphralia Dry Eye Lubricant Eye Drops , 15 single-dose packs
    -15%

    Euphralia - silmätippoja kuivasilmäisyyden hoitoon, 15 yksiannosta

    Normaalihinta €12,70 12,7 € / 1ud
    Alennushinta €12,70 Normaalihinta €14,90
    Säästät: -€2,20
    12,7 € / 1ud
  • Euphralia Dry Eye Lubricant Eye Drops , 10 ml
    -16%

    Euphralia - silmätipat kuivasilmäisyyden hoitoon, 10 ml

    Normaalihinta €10,90 109,0 € / 100ml
    Alennushinta €10,90 Normaalihinta €12,90
    Säästät: -€2,00
    109,0 € / 100ml
  • Euphralia Soothing Red Eye Drops , 10 ml
    -15%

    Euphralia Rauhoittavat tipat punasilmäisyyteen, 10 ml

    Normaalihinta €11,00 110,0 € / 100ml
    Alennushinta €11,00 Normaalihinta €12,90
    Säästät: -€1,90
    110,0 € / 100ml
  • Euphralia Allergy Eye Drops , 15 single-dose packs
    -19%

    Euphralia - silmäallergiatipat, 15 yksiannosta

    Normaalihinta €12,10 12,1 € / 1ud
    Alennushinta €12,10 Normaalihinta €14,90
    Säästät: -€2,80
    12,1 € / 1ud
  • Mixa Triple Urea Cica Repair+ Repair Balm for Dry, Rough and Irregular Skin 3 x 400Ml
    -18%

    Mixa Triplo Urea Cica Repair+ -yövoide kuivalle, karhealle ja epätasaiselle iholle 3 x 400 ml

    Normaalihinta €19,60 1,63 € / 100ml
    Alennushinta €19,60 Normaalihinta €23,97
    Säästät: -€4,37
    1,63 € / 100ml
  • Mixa Duplo Urea Cica Repair+ Repair+ Repair Balm for Dry, Rough and Irregular Skin 2 x 400Ml
    -17%

    Mixa Duplo Urea Cica Repair+ -voide kuivalle, karhealle ja epätasaiselle iholle 2 x 400 ml

    Normaalihinta €13,20 1,65 € / 100ml
    Alennushinta €13,20 Normaalihinta €15,98
    Säästät: -€2,78
    1,65 € / 100ml
  • Naturgreen Organic Flax, Hemp, Pumpkin & Chia Seeds , 150 g
    -38%

    Naturgreenin luomupellava-, hamppu-, kurpitsa- ja chia-siemenet, 150 g

    Normaalihinta €2,20 1,47 € / 100gr
    Alennushinta €2,20 Normaalihinta €3,56
    Säästät: -€1,36
    1,47 € / 100gr
  • Svr Topialyse Huile Lavant, 400 ml
    -16%

    TOPIALYSE Puhdistusöljy 400 ml

    Normaalihinta €11,40 2,85 € / 100ml
    Alennushinta €11,40 Normaalihinta €13,50
    Säästät: -€2,10
    2,85 € / 100ml
  • Foreo Kiwi
    -26%

    Foreo Kiwi

    Normaalihinta €102,40 102,4 € / 1ud
    Alennushinta €102,40 Normaalihinta €139,00
    Säästät: -€36,60
    102,4 € / 1ud
  • Foreo Bear 2 Eyes & Lips Arctic Blue
    -22%

    Foreo Bear 2 Eyes & Lips Arctic Blue

    Normaalihinta €171,50 171,5 € / 1ud
    Alennushinta €171,50 Normaalihinta €219,00
    Säästät: -€47,50
    171,5 € / 1ud
  • Foreo Bear 2 Eyes & Lips Lavender
    -26%

    Foreo Bear 2 Eyes & Lips Lavender

    Normaalihinta €161,40 161,4 € / 1ud
    Alennushinta €161,40 Normaalihinta €219,00
    Säästät: -€57,60
    161,4 € / 1ud
  • Foreo Luna 4 Mini Lavender
    -46%

    Foreo Luna 4 Mini, laventeli

    Normaalihinta €118,11 118,11 € / 1ud
    Alennushinta €118,11 Normaalihinta €219,00
    Säästät: -€100,89
    118,11 € / 1ud