Kokoelma:

Promotions

  • Symbioram Go, 10x1,5g
    -20%

    Symbioram Go, 10 x 1,5 g

    Loppuunmyyty
    Kerro minulle
  • Blevit Laxative, 150 g
    -12%

    Blevit-laksatiivi, 150 g

    Normaalihinta €13,50 9,0 € / 100gr
    Alennushinta €13,50 Normaalihinta €15,28
    Säästät: -€1,78
    9,0 € / 100gr
  • Imunoglukan, 30 capsules
    -16%

    Imunoglukan, 30 kapselia

    Normaalihinta €19,80
    Alennushinta €19,80 Normaalihinta €23,65
    Säästät: -€3,85
  • Donnaplus Lessurin, 60 tablets
    -11%

    Donnaplus Lessurin, 60 tablettia

    Normaalihinta €21,10 0,35 € / 1ud
    Alennushinta €21,10 Normaalihinta €23,79
    Säästät: -€2,69
    0,35 € / 1ud
  • Donnaplus Flora Intima, 14 capsules
    -26%

    Donnaplus Flora Intima, 14 kapselia

    Normaalihinta €16,20 1,16 € / 1ud
    Alennushinta €16,20 Normaalihinta €21,87
    Säästät: -€5,67
    1,16 € / 1ud
  • Blevit Barriguitas Happy Barriguitas, 150g
    -15%

    Blevit Barriguitas Felices, 150 g

    Normaalihinta €12,60 8,4 € / 100gr
    Alennushinta €12,60 Normaalihinta €14,83
    Säästät: -€2,23
    8,4 € / 100gr
  • Blevit Happy Nights, 150 g
    -6%

    Blevit Noches Felices, 150 g

    Normaalihinta €13,90 9,27 € / 100gr
    Alennushinta €13,90 Normaalihinta €14,83
    Säästät: -€0,93
    9,27 € / 100gr
  • Colnatur Sport Neutral Flavour, 330 g
    -7%

    Colnatur Sport, mauton, 330 g

    Normaalihinta €18,00 5,45 € / 100gr
    Alennushinta €18,00 Normaalihinta €19,36
    Säästät: -€1,36
    5,45 € / 100gr
  • Colnatur Complex Vanilla Flavour, 335 g
    -18%

    Colnatur Complex, vaniljamaustettu, 335 g

    Normaalihinta €19,60 5,85 € / 100gr
    Alennushinta €19,60 Normaalihinta €23,80
    Säästät: -€4,20
    5,85 € / 100gr
  • Colnatur Osteodense Chocolate, 288g
    -9%

    Colnatur Osteodense Chocolate, 288 g

    Normaalihinta €21,40 7,43 € / 100gr
    Alennushinta €21,40 Normaalihinta €23,64
    Säästät: -€2,24
    7,43 € / 100gr
  • Colnatur Osteodense Vanilla, 288 g
    -5%

    Colnatur Osteodense Vanilja, 288 g

    Normaalihinta €23,30 8,09 € / 100gr
    Alennushinta €23,30 Normaalihinta €24,53
    Säästät: -€1,23
    8,09 € / 100gr
  • Colnatur Forte, 30,3 g
    -8%

    Colnatur Forte, 30,3 g

    Normaalihinta €21,50 70,96 € / 100gr
    Alennushinta €21,50 Normaalihinta €23,42
    Säästät: -€1,92
    70,96 € / 100gr
  • Donnaplus Silveractive, 7 Vaginal Capsules
    -17%

    Donnaplus Silveractive, 7 emättimen kapselia

    Normaalihinta €11,60 1,66 € / 1ud
    Alennushinta €11,60 Normaalihinta €13,95
    Säästät: -€2,35
    1,66 € / 1ud
  • Imunoglukan Syrup, 250 ml
    -9%

    Imunoglukan-siirappi, 250 ml

    Normaalihinta €29,80 11,92 € / 100ml
    Alennushinta €29,80 Normaalihinta €32,76
    Säästät: -€2,96
    11,92 € / 100ml
  • Blemil Plus 2 Forte, 1200g
    -23%

    Blemil Plus 2 Forte, 1200 g

    Loppuunmyyty
    Kerro minulle
  • Colnatur Sport Lemon Flavour, 360 g
    -18%

    Colnatur Sport, sitruunanmakuinen, 360 g

    Normaalihinta €16,90 4,69 € / 100gr
    Alennushinta €16,90 Normaalihinta €20,60
    Säästät: -€3,70
    4,69 € / 100gr
  • Donnaplus Ginegel, 35 ml
    -24%

    Donnaplus Ginegel, 35 ml

    Normaalihinta €9,90 28,29 € / 100ml
    Alennushinta €9,90 Normaalihinta €13,01
    Säästät: -€3,11
    28,29 € / 100ml
  • Donnaplus Menocifuga Night, 30 Tablets
    -32%

    Donnaplus Menocifuga Noche, 30 tablettia

    Normaalihinta €15,00 0,5 € / 1ud
    Alennushinta €15,00 Normaalihinta €22,20
    Säästät: -€7,20
    0,5 € / 1ud
  • Donnaplus Menocifuga Forte, 30 capsules
    -24%

    Donnaplus Menocifuga Forte, 30 kapselia

    Normaalihinta €14,90 0,5 € / 1ud
    Alennushinta €14,90 Normaalihinta €19,71
    Säästät: -€4,81
    0,5 € / 1ud
  • FontActiv Diabest Vanilla, 400 g
    -22%

    FontActiv Diabest Vanilja, 400 g

    Normaalihinta €12,60 3,15 € / 100gr
    Alennushinta €12,60 Normaalihinta €16,16
    Säästät: -€3,56
    3,15 € / 100gr
  • Fontactiv forte ProAction Chocolate, 800g
    -29%

    Fontactiv forte ProAction Chocolate, 800 g

    Normaalihinta €20,80 2,6 € / 100gr
    Alennushinta €20,80 Normaalihinta €29,44
    Säästät: -€8,64
    2,6 € / 100gr
  • Donnaplus Multiflora, 15 tablets
    -6%

    Donnaplus Multiflora, 15 tablettia

    Normaalihinta €13,00 0,87 € / 1ud
    Alennushinta €13,00 Normaalihinta €13,89
    Säästät: -€0,89
    0,87 € / 1ud
  • Fontactiv Proaction Forte Coffee, 14 Sachets x 30 grams
    -15%

    Fontactiv Proaction Forte Café, 14 annospussia × 30 g

    Normaalihinta €20,40 68,0 € / 100gr
    Alennushinta €20,40 Normaalihinta €24,00
    Säästät: -€3,60
    68,0 € / 100gr
  • Donnaplus Oilnagra Perlas, 60 kapselia

    Normaalihinta €14,30 0,24 € / 1ud
    Alennushinta €14,30 Normaalihinta €14,30
    Säästät: -€0,00
    0,24 € / 1ud
  • Donnaplus Oilnagra Oil Liquid, 150 ml
    -7%

    Donnaplus Oilnagra-öljy, nestemäinen, 150 ml

    Normaalihinta €16,80 11,2 € / 100ml
    Alennushinta €16,80 Normaalihinta €18,10
    Säästät: -€1,30
    11,2 € / 100ml
  • Imunoglukan Syrup, 120 ml
    -27%

    Imunoglukan-siirappi, 120 ml

    Normaalihinta €17,30
    Alennushinta €17,30 Normaalihinta €23,84
    Säästät: -€6,54
  • Evax Cottonlike Normal Pads with Wings 16 units
    -17%

    Evax Cottonlike Normal -siipiset terveyssiteet, 16 kpl

    Normaalihinta €2,50 0,16 € / 1ud
    Alennushinta €2,50 Normaalihinta €3,01
    Säästät: -€0,51
    0,16 € / 1ud
  • Evax Cottonlike Super Pads with Wings 12 Units
    -5%

    Evax Cottonlike Super -siipiset terveyssiteet, 12 kpl

    Loppuunmyyty
    Kerro minulle
  • Dodot Baby Dry Size 3+ (7-11 Kg), 66 Nappies
    -24%

    Dodot Bebé Seco, koko 3+ (7–11 kg), 66 vaippaa

    Normaalihinta €29,60 0,45 € / 1ud
    Alennushinta €29,60 Normaalihinta €39,06
    Säästät: -€9,46
    0,45 € / 1ud
  • Dodot Dodot Aqua Plastic Free Wipes 3x48, 144 pcs.
    -36%

    Dodot Aqua Plastic Free -pyyhkeet 3x48, 144 kpl

    Normaalihinta €7,40 0,05 € / 1ud
    Alennushinta €7,40 Normaalihinta €11,49
    Säästät: -€4,09
    0,05 € / 1ud