Kokoelma:

Probiotics and prebiotics

  • Npro Cleanintest 60 Capsules
    -10%

    Npro Cleanintest 60 kapselia

    Normaalihinta €19,30 0,32 € / 1ud
    Alennushinta €19,30 Normaalihinta €21,37
    Säästät: -€2,07
    0,32 € / 1ud
  • Kaleidon Probiotic 120, 20 sachets
    -22%

    Kaleidon Probiotic 120, 20 pussia

    Normaalihinta €14,60 0,73 € / 1ud
    Alennushinta €14,60 Normaalihinta €18,80
    Säästät: -€4,20
    0,73 € / 1ud
  • Salvat Megalevure, 2 x 10 tikkua
    -18%

    Salvat Megalevure, 2 x 10 tikkua

    Normaalihinta €21,50 1,08 € / 1ud
    Alennushinta €21,50 Normaalihinta €26,22
    Säästät: -€4,72
    1,08 € / 1ud
  • Neo Probiotic Femme, 15 Capsules
    -34%

    Neo Probiotic Femme, 15 kapselia

    Normaalihinta €5,90 0,39 € / 1ud
    Alennushinta €5,90 Normaalihinta €8,95
    Säästät: -€3,05
    0,39 € / 1ud
  • Pileje Lactibiane Cnd 10M 30 kapselia
    -27%

    Pileje Lactibiane Cnd 10M 30 kapselia

    Normaalihinta €15,60 0,52 € / 1ud
    Alennushinta €15,60 Normaalihinta €21,31
    Säästät: -€5,71
    0,52 € / 1ud
  • Lactoflora liuote 28 pussia
    -18%

    Lactoflora liuote 28 pussia

    Normaalihinta €23,20 0,83 € / 1ud
    Alennushinta €23,20 Normaalihinta €28,41
    Säästät: -€5,21
    0,83 € / 1ud
  • Profaes4 Travellers 14 Capsules
    -5%

    Profaes4 Viajeros 14 kapselia

    Normaalihinta €11,70 0,84 € / 1ud
    Alennushinta €11,70 Normaalihinta €12,32
    Säästät: -€0,62
    0,84 € / 1ud
  • Pileje Formag 90 Tablets
    -26%

    Pileje Formag 90 tablettia

    Normaalihinta €21,30
    Alennushinta €21,30 Normaalihinta €28,93
    Säästät: -€7,63
  • Bromatech Serobioma , 24 capsules
    -12%

    Bromatech Serobioma, 24 kapselia

    Normaalihinta €21,20 0,88 € / 1ud
    Alennushinta €21,20 Normaalihinta €24,11
    Säästät: -€2,91
    0,88 € / 1ud
  • Medibiotix Vagineel Balance -emätingeeli, 30 ml
    -40%

    Medibiotix Vagineel Balance -emätingeeli, 30 ml

    Normaalihinta €5,70 19,0 € / 100ml
    Alennushinta €5,70 Normaalihinta €9,50
    Säästät: -€3,80
    19,0 € / 100ml
  • Nutergia Ergyphilus Comfort , 60 capsules
    -18%

    Nutergia Ergyphilus Confort, 60 kapselia

    Normaalihinta €21,90 0,37 € / 1ud
    Alennushinta €21,90 Normaalihinta €26,73
    Säästät: -€4,83
    0,37 € / 1ud
  • Probiobal Digest 30 Chewable Tablets
    -15%

    Probiobal Digest 30 purutablettia

    Normaalihinta €8,80 0,29 € / 1ud
    Alennushinta €8,80 Normaalihinta €10,32
    Säästät: -€1,52
    0,29 € / 1ud
  • Lactoflora Aikuisille, 2 x 10 pulloa
    -25%

    Lactoflora Aikuisille, 2 x 10 pulloa

    Normaalihinta €21,90 10,95 € / 1ud
    Alennushinta €21,90 Normaalihinta €29,30
    Säästät: -€7,40
    10,95 € / 1ud
  • Bivos 1,5 g Probiotic 10 sachets
    -10%

    Bivos 1,5 g probiootti 10 pussia

    Normaalihinta €14,30
    Alennushinta €14,30 Normaalihinta €15,93
    Säästät: -€1,63
  • Eladiet Digest UltraBiotics, 30 tablets
    -30%

    Eladiet Digest UltraBiotics, 30 tablettia

    Normaalihinta €16,00 0,53 € / 1ud
    Alennushinta €16,00 Normaalihinta €22,75
    Säästät: -€6,75
    0,53 € / 1ud
  • Medibiotix Laxafibre , 50 g
    -41%

    Medibiotix Laxafibra, 50 g

    Normaalihinta €5,50 11,0 € / 100gr
    Alennushinta €5,50 Normaalihinta €9,29
    Säästät: -€3,79
    11,0 € / 100gr
  • Neo Peques Probiotic, 8 Vials
    -27%

    Neo Peques Probiotic, 8 ampullia

    Normaalihinta €8,50 1,06 € / 1ud
    Alennushinta €8,50 Normaalihinta €11,60
    Säästät: -€3,10
    1,06 € / 1ud
  • Pileje Lactibiane Imedia 4 annospussia
    -23%

    Pileje Lactibiane Imedia 4 annospussia

    Normaalihinta €8,20 2,05 € / 1ud
    Alennushinta €8,20 Normaalihinta €10,71
    Säästät: -€2,51
    2,05 € / 1ud
  • Lactoflora Oral Serum, 6 Envelopes
    -16%

    Lactoflora suun kautta otettava seerumi, 6 annospussia

    Normaalihinta €10,50 1,75 € / 1ud
    Alennushinta €10,50 Normaalihinta €12,53
    Säästät: -€2,03
    1,75 € / 1ud
  • Kobho Labs Pre-Post Probiotic Supplement, 60 capsules
    -7%

    Kobho Labs Pre- ja Post-probioottilisä, 60 kapselia

    Normaalihinta €21,70 0,36 € / 1ud
    Alennushinta €21,70 Normaalihinta €23,37
    Säästät: -€1,67
    0,36 € / 1ud
  • Neo Probiotic Sibo, 15 Capsules
    -22%

    Neo Probiotico Sibo, 15 kapselia

    Normaalihinta €8,50 0,57 € / 1ud
    Alennushinta €8,50 Normaalihinta €10,90
    Säästät: -€2,40
    0,57 € / 1ud
  • Nutergia Ergyphilus Baby 10Ml (Cooling)
    -27%

    Nutergia Ergyphilus Bebe 10 ml

    Normaalihinta €16,80 168,0 € / 100ml
    Alennushinta €16,80 Normaalihinta €22,86
    Säästät: -€6,06
    168,0 € / 100ml
  • Vitaplus Boulardii -pakkaus, 3 x 10 annospussia
    -7%

    Vitaplus Boulardii -pakkaus, 3 x 10 annospussia

    Normaalihinta €30,50 1,02 € / 1ud
    Alennushinta €30,50 Normaalihinta €32,85
    Säästät: -€2,35
    1,02 € / 1ud
  • Duaflora Protect Probiotics 30 capsules
    -7%

    Duaflora Protect Probiootit 30 kapselia

    Normaalihinta €10,70 0,36 € / 1ud
    Alennushinta €10,70 Normaalihinta €11,46
    Säästät: -€0,76
    0,36 € / 1ud
  • Vulbiotic 30 capsules – Tablets to balance the vaginal microbiome
    -20%

    Vulbiotic 30 kapselia – Tabletit emättimen mikrobiomin tasapainon ylläpitämiseen

    Normaalihinta €13,10 0,44 € / 1ud
    Alennushinta €13,10 Normaalihinta €16,35
    Säästät: -€3,25
    0,44 € / 1ud
  • Yovis Probiotic , 10 capsules
    -34%

    Yovis-probiootti, 10 kapselia

    Normaalihinta €9,90 0,99 € / 1ud
    Alennushinta €9,90 Normaalihinta €14,90
    Säästät: -€5,00
    0,99 € / 1ud
  • Gastrus Chewable 30 tablets
    -20%

    Gastrus -purutabletit, 30 tablettia

    Normaalihinta €23,90 0,8 € / 1ud
    Alennushinta €23,90 Normaalihinta €30,00
    Säästät: -€6,10
    0,8 € / 1ud
  • Neo Peques Gummies Probiotic, 30 Gummies
    -32%

    Neo Peques Gummies Probiotic, 30 kappaletta

    Normaalihinta €8,50 0,28 € / 1ud
    Alennushinta €8,50 Normaalihinta €12,45
    Säästät: -€3,95
    0,28 € / 1ud
  • Bonusan Bacteri 8, 28 pussia
    -7%

    Bonusan Bacteri 8, 28 pussia

    Normaalihinta €35,90 1,28 € / 1ud
    Alennushinta €35,90 Normaalihinta €38,74
    Säästät: -€2,84
    1,28 € / 1ud
  • Kaleidon Triplo Probiotic 120, 3 x 20 sachets
    -24%

    Kaleidon Triplo Probiotic 120, 3 x 20 pussia

    Normaalihinta €42,80 0,71 € / 1ud
    Alennushinta €42,80 Normaalihinta €56,40
    Säästät: -€13,60
    0,71 € / 1ud