Kokoelma:

Probiotics and prebiotics

  • Alflorex, Pack of 2x30 capsules
    -20%

    Alflorex, 2 x 30 kapselin pakkaus

    Normaalihinta €53,60 0,89 € / 1ud
    Alennushinta €53,60 Normaalihinta €66,78
    Säästät: -€13,18
    0,89 € / 1ud
  • Bonusan Bacteri 5 Infantis , 28 sachets
    -10%

    Bonusan Bacteri 5 Infantis, 28 annospussia

    Normaalihinta €39,50 1,41 € / 1ud
    Alennushinta €39,50 Normaalihinta €43,79
    Säästät: -€4,29
    1,41 € / 1ud
  • Profaes4 Probiotics Adult Ci 25Mm 30 Tablets
    -12%

    Profaes4 Probiootit aikuisille Ci 25 mm 30 tablettia

    Normaalihinta €14,10 0,47 € / 1ud
    Alennushinta €14,10 Normaalihinta €15,95
    Säästät: -€1,85
    0,47 € / 1ud
  • Lactoflora Children, 10 Bottles
    -30%

    Lactoflora Lapsille, 10 purkkia

    Normaalihinta €11,60 11,6 € / 1ud
    Alennushinta €11,60 Normaalihinta €16,47
    Säästät: -€4,87
    11,6 € / 1ud
  • Arkopharma Arkobiotics Vitamins and Defences Children, 7 single doses
    -29%

    Arkopharma Arkobiotics Vitamiinit ja immuunijärjestelmän tuki lapsille, 7 yksiannosta

    Normaalihinta €12,00 12,0 € / 1ud
    Alennushinta €12,00 Normaalihinta €16,90
    Säästät: -€4,90
    12,0 € / 1ud
  • Prodefen Plus, Pack 3x10 Envelopes
    -22%

    Prodefen Plus, 3 x 10 pussia sisältävä pakkaus

    Normaalihinta €32,30 1,08 € / 1ud
    Alennushinta €32,30 Normaalihinta €41,19
    Säästät: -€8,89
    1,08 € / 1ud
  • Prodefen Plus Nutraceutical, 10 Sachets
    -20%

    Prodefen Plus -ravintolisä, 10 annospussia

    Normaalihinta €11,00 1,1 € / 1ud
    Alennushinta €11,00 Normaalihinta €13,73
    Säästät: -€2,73
    1,1 € / 1ud
  • Alflorex Probiotic Food Supplement, 30 Capsules
    -19%

    Alflorex probioottinen ravintolisä, 30 kapselia

    Normaalihinta €27,20 0,91 € / 1ud
    Alennushinta €27,20 Normaalihinta €33,39
    Säästät: -€6,19
    0,91 € / 1ud
  • Bromatech Bifiselle , 30 capsules
    -12%

    Bromatech Bifiselle, 30 kapselia

    Normaalihinta €16,90 0,56 € / 1ud
    Alennushinta €16,90 Normaalihinta €19,16
    Säästät: -€2,26
    0,56 € / 1ud
  • Lactoflora Adults, 10 Bottles
    -40%

    Lactoflora Aikuisille, 10 purkkia

    Normaalihinta €11,80 11,8 € / 1ud
    Alennushinta €11,80 Normaalihinta €19,60
    Säästät: -€7,80
    11,8 € / 1ud
  • Bromatech Enterelle Plus , 24 capsules
    -18%

    Bromatech Enterelle Plus, 24 kapselia

    Normaalihinta €19,10 0,8 € / 1ud
    Alennushinta €19,10 Normaalihinta €23,22
    Säästät: -€4,12
    0,8 € / 1ud
  • Neo Probiotic Complex, 15 capsules
    -40%

    Neo Probiotic Complex, 15 kapselia

    Normaalihinta €5,40
    Alennushinta €5,40 Normaalihinta €8,95
    Säästät: -€3,55
  • Lactibiane Reference 30 Capsules
    -22%

    Lactibiane Reference 30 kapselia

    Normaalihinta €25,30
    Alennushinta €25,30 Normaalihinta €32,59
    Säästät: -€7,29
  • Lactibiane Tolerance 30 Capsules
    -27%

    Lactibiane Tolerance 30 kapselia

    Normaalihinta €21,50
    Alennushinta €21,50 Normaalihinta €29,47
    Säästät: -€7,97
  • Galenicum Probiotic Psoriasis , 30 capsules
    -30%

    Galenicum Probiotico Psoriasis, 30 kapselia

    Normaalihinta €17,50 0,58 € / 1ud
    Alennushinta €17,50 Normaalihinta €24,90
    Säästät: -€7,40
    0,58 € / 1ud
  • Galenicum Pack Probiac Acne, 3 x 30 capsules
    -16%

    Galenicum Pack Probiac Akne, 3 x 30 kapselia

    Normaalihinta €47,50 0,53 € / 1ud
    Alennushinta €47,50 Normaalihinta €56,70
    Säästät: -€9,20
    0,53 € / 1ud
  • Prodefen Plus -ravintolisä, 6 x 10 annospussia
    -24%

    Prodefen Plus -ravintolisä, 6 x 10 annospussia

    Normaalihinta €63,00 1,05 € / 1ud
    Alennushinta €63,00 Normaalihinta €82,38
    Säästät: -€19,38
    1,05 € / 1ud
  • Bioralsuero Probiotic Neutral 2 x 330 ml
    -12%

    Neutraali probioottinen Bioralsuero 2 x 330 ml

    Normaalihinta €10,40
    Alennushinta €10,40 Normaalihinta €11,87
    Säästät: -€1,47
  • Lactoflora Adults , 3 x 10 vials
    -25%

    Lactoflora Aikuisille, 3 x 10 pulloa

    Normaalihinta €32,90 10,97 € / 1ud
    Alennushinta €32,90 Normaalihinta €43,95
    Säästät: -€11,05
    10,97 € / 1ud
  • Bromatech Adomelle , 30 capsules
    -15%

    Bromatech Adomelle, 30 kapselia

    Normaalihinta €24,30 0,81 € / 1ud
    Alennushinta €24,30 Normaalihinta €28,61
    Säästät: -€4,31
    0,81 € / 1ud
  • Bonusan Bacteri 17 Expert Resilience Pro , 28 sachets
    -20%

    Bonusan Bacteri 17 Expert Resilience Pro, 28 annospussia

    Normaalihinta €48,00 1,71 € / 1ud
    Alennushinta €48,00 Normaalihinta €59,99
    Säästät: -€11,99
    1,71 € / 1ud
  • Probiotax Microbiota Coconut 150G
    -34%

    Probiotax Microbiota Kookos 150 g

    Normaalihinta €21,60 14,4 € / 100gr
    Alennushinta €21,60 Normaalihinta €32,95
    Säästät: -€11,35
    14,4 € / 100gr
  • Salvat Megalevure 10 Sticks
    -17%

    Salvat Megalevure 10 pussia

    Normaalihinta €10,90 1,09 € / 1ud
    Alennushinta €10,90 Normaalihinta €13,11
    Säästät: -€2,21
    1,09 € / 1ud
  • Sentabex, 60 Capsules
    -13%

    Sentabex, 60 kapselia

    Normaalihinta €27,80 0,46 € / 1ud
    Alennushinta €27,80 Normaalihinta €32,10
    Säästät: -€4,30
    0,46 € / 1ud
  • Lactibiane Voyage 14 Capsules
    -22%

    Lactibiane Voyage 14 kapselia

    Normaalihinta €12,30 0,88 € / 1ud
    Alennushinta €12,30 Normaalihinta €15,68
    Säästät: -€3,38
    0,88 € / 1ud
  • Ghf Carbon Probiotic 90 Capsules
    -29%

    Ghf Carbon Probiotico 90 kapselia

    Normaalihinta €4,40 0,05 € / 1ud
    Alennushinta €4,40 Normaalihinta €6,24
    Säästät: -€1,84
    0,05 € / 1ud
  • Profaes4 Probiotics Dual Vitamins 30 Sticks
    -13%

    Profaes4 Probiootit ja kaksinkertaiset vitamiinit, 30 annospussia

    Normaalihinta €14,10 0,47 € / 1ud
    Alennushinta €14,10 Normaalihinta €16,16
    Säästät: -€2,06
    0,47 € / 1ud
  • Prodefen Drops, 7 ml
    -25%

    Prodefen-tipat, 7 ml

    Normaalihinta €11,50 164,29 € / 100ml
    Alennushinta €11,50 Normaalihinta €15,40
    Säästät: -€3,90
    164,29 € / 100ml
  • Galenicum Pack Probiac Acne, 2 x 30 capsules
    -16%

    Galenicum Pack Probiac Akne, 2 x 30 kapselia

    Normaalihinta €31,90 0,53 € / 1ud
    Alennushinta €31,90 Normaalihinta €37,80
    Säästät: -€5,90
    0,53 € / 1ud
  • Galenicum Probiac Acne , 30 capsules
    -14%

    Galenicum Probiac Akne, 30 kapselia

    Normaalihinta €16,20 0,54 € / 1ud
    Alennushinta €16,20 Normaalihinta €18,90
    Säästät: -€2,70
    0,54 € / 1ud

Whether for your personal care or for a specific treatment, probiotic and prebiotic products offer pharma-backed alternatives for those who value quality and effectiveness.

How are probiotic and prebiotic products useful?

They are formulated to help you get better probiotics and prebiotics and make it easier for you to do things like probiotics and prebiotics online on a day-to-day basis. In addition, they respond to specific needs such as recommended probiotics and prebiotics or probiotics and prebiotics for daily use, while maintaining a high level of safety and efficacy.

Benefits that make a difference

Using probiotics and prebiotics allows you to enjoy benefits such as effective probiotics and prebiotics or natural probiotics and prebiotics, as well as adapting to different types of users thanks to their versatility and tolerance. With quality ingredients and pleasant textures, many of these products are recommended by experts.

Shop with confidence at Farmaciasdirect

Access our online shop and find probiotics and prebiotics products and probiotics and prebiotics price in just one click. We offer professional service, fast delivery and an up-to-date catalogue so you always have what you need at hand.

Find out more about Probiotics & Prebiotics

Don't miss the opportunity to try quality probiotics and prebiotics, probiotics and prebiotics without side effects or any other solution in this category. Fast acting probiotics and prebiotics, probiotics and prebiotics for adults and probiotics and prebiotics in pharmacies are available here, at the best price and with a full guarantee.