Kokoelma:

Pranarom Back to School

  • Pranarom Aromalgic Roll On Joint Roll On, 75ml
    -37%

    Pranarom Aromalgic Roll On -nivelvoide, 75 ml

    Normaalihinta €12,40 16,53 € / 100ml
    Alennushinta €12,40 Normaalihinta €19,75
    Säästät: -€7,35
    16,53 € / 100ml
  • Pranarom Tea Tree Essential Oil, 10ml
    -29%

    Pranarom Tea Tree Essential Oil, 10ml

    Normaalihinta €5,80 58,0 € / 100ml
    Alennushinta €5,80 Normaalihinta €8,15
    Säästät: -€2,35
    58,0 € / 100ml
  • Pranarom Tea Tree Essential Oil Organic, 10ml
    -25%

    Pranarom Luomuteepuu-eteerinen öljy, 10 ml

    Normaalihinta €8,30 83,0 € / 100ml
    Alennushinta €8,30 Normaalihinta €11,10
    Säästät: -€2,80
    83,0 € / 100ml
  • Pranarom Lavender Essential Oil Bio, 10ml
    -28%

    Pranarom Luomulavendel-eteerinen öljy, 10 ml

    Normaalihinta €10,30
    Alennushinta €10,30 Normaalihinta €14,35
    Säästät: -€4,05
  • Pranarom Essential Oil Lavender Spiga, 10ml
    -27%

    Pranarom Spiga-laventeli-eteerinen öljy, 10 ml

    Normaalihinta €7,10 71,0 € / 100ml
    Alennushinta €7,10 Normaalihinta €9,75
    Säästät: -€2,65
    71,0 € / 100ml
  • Pranarom Lavender Essential Oil Pearls, 60 minicapsules
    -23%

    Pranarom-laventeliöljyhelmiä, 60 minikapselia

    Normaalihinta €10,60 10,6 € / 1ud
    Alennushinta €10,60 Normaalihinta €13,79
    Säästät: -€3,19
    10,6 € / 1ud
  • Pranarom Calendula Vegetable Oil, 50ml
    -28%

    Pranarom Calendula Vegetable Oil, 50ml

    Normaalihinta €10,00
    Alennushinta €10,00 Normaalihinta €13,85
    Säästät: -€3,85
  • Herbalgem Noctigem, 30ml
    -20%

    Herbalgem Noctigem, 30 ml

    Normaalihinta €15,80 52,67 € / 100ml
    Alennushinta €15,80 Normaalihinta €19,81
    Säästät: -€4,01
    52,67 € / 100ml
  • Herbalgem Noctigem Spray, 15ml
    -42%

    Herbalgem Noctigem -suihke, 15 ml

    Normaalihinta €11,80 78,67 € / 100ml
    Alennushinta €11,80 Normaalihinta €20,34
    Säästät: -€8,54
    78,67 € / 100ml
  • Herbalgem Libidogem, 30ml
    -33%

    Herbalgem Libidogem, 30 ml

    Normaalihinta €15,10 50,33 € / 100ml
    Alennushinta €15,10 Normaalihinta €22,54
    Säästät: -€7,44
    50,33 € / 100ml
  • Herbalgem Fem50+ Spray, 15ml
    -20%

    Herbalgem Fem50+ Spray, 15ml

    Normaalihinta €13,40 89,33 € / 100ml
    Alennushinta €13,40 Normaalihinta €16,66
    Säästät: -€3,26
    89,33 € / 100ml
  • Herbalgem Fem50+ Drops, 30ml
    -34%

    Herbalgem Fem50+ -tipat, 30 ml

    Normaalihinta €14,80 49,33 € / 100ml
    Alennushinta €14,80 Normaalihinta €22,54
    Säästät: -€7,74
    49,33 € / 100ml
  • Pranarom Aromaflex Forte, 30 tablets
    -31%

    Pranarom Aromaflex Forte, 30 tablettia

    Normaalihinta €12,00 0,4 € / 1ud
    Alennushinta €12,00 Normaalihinta €17,45
    Säästät: -€5,45
    0,4 € / 1ud