Kokoelma:

Pranarom sleep, stress and relationships

  • Pranarom Sweet Orange Essential Oil Bio, 10ml
    -25%

    Pranarom Luomuisen makean appelsiinin eteerinen öljy, 10 ml

    Normaalihinta €5,30
    Alennushinta €5,30 Normaalihinta €7,05
    Säästät: -€1,75
  • Pranarom Lavender Essential Oil Bio, 10ml
    -28%

    Pranarom Luomulavendel-eteerinen öljy, 10 ml

    Normaalihinta €10,30
    Alennushinta €10,30 Normaalihinta €14,35
    Säästät: -€4,05
  • Pranarom Ravintsara Essential Oil Organic, 10ml
    -30%

    Pranarom Ravintsara Essential Oil Organic, 10ml

    Normaalihinta €10,70 107,0 € / 100ml
    Alennushinta €10,70 Normaalihinta €15,20
    Säästät: -€4,50
    107,0 € / 100ml
  • Pranarom Diffusion Meditation, 30ml
    -23%

    Pranarom Meditaatio-tuoksut, 30 ml

    Normaalihinta €13,00
    Alennushinta €13,00 Normaalihinta €16,80
    Säästät: -€3,80
  • Pranarom Diffusion Field of Provence, 30ml
    -23%

    Pranarom Provence-tuoksuyleisöljy, 30 ml

    Normaalihinta €13,00
    Alennushinta €13,00 Normaalihinta €16,80
    Säästät: -€3,80
  • Pranarom Zen Diffusion, 30ml
    -22%

    Pranarom Zen Diffusion, 30ml

    Normaalihinta €13,10
    Alennushinta €13,10 Normaalihinta €16,80
    Säästät: -€3,70
  • Pranarom Lavender Essential Oil, 30ml
    -26%

    Pranarom Lavender Essential Oil, 30ml

    Normaalihinta €25,40
    Alennushinta €25,40 Normaalihinta €34,20
    Säästät: -€8,80
  • Pranarom Diffusion Dream, 30ml
    -23%

    Pranarom Sueño-tuoksuöljy, 30 ml

    Normaalihinta €13,00 43,33 € / 100ml
    Alennushinta €13,00 Normaalihinta €16,80
    Säästät: -€3,80
    43,33 € / 100ml
  • Pranarom Mandarin Essential Oil Bio, 10ml
    -23%

    Pranarom Luomumandariini-eteerinen öljy, 10 ml

    Normaalihinta €8,30
    Alennushinta €8,30 Normaalihinta €10,74
    Säästät: -€2,44
  • Pranarom Lavender Essential Oil Pearls, 60 minicapsules
    -23%

    Pranarom-laventeliöljyhelmiä, 60 minikapselia

    Normaalihinta €10,60 10,6 € / 1ud
    Alennushinta €10,60 Normaalihinta €13,79
    Säästät: -€3,19
    10,6 € / 1ud
  • Herbalgem Noctigem Spray, 15ml
    -42%

    Herbalgem Noctigem -suihke, 15 ml

    Normaalihinta €11,80 78,67 € / 100ml
    Alennushinta €11,80 Normaalihinta €20,34
    Säästät: -€8,54
    78,67 € / 100ml
  • Herbalgem Calmigem Spray, 15ml
    -37%

    Herbalgem Calmigem -suihke, 15 ml

    Normaalihinta €12,80 85,33 € / 100ml
    Alennushinta €12,80 Normaalihinta €20,34
    Säästät: -€7,54
    85,33 € / 100ml
  • Herbalgem Noctigem, 30ml
    -20%

    Herbalgem Noctigem, 30 ml

    Normaalihinta €15,80 52,67 € / 100ml
    Alennushinta €15,80 Normaalihinta €19,81
    Säästät: -€4,01
    52,67 € / 100ml
  • Herbalgem Calmigem, 30ml
    -14%

    Herbalgem Calmigem, 30 ml

    Normaalihinta €17,00 56,67 € / 100ml
    Alennushinta €17,00 Normaalihinta €19,81
    Säästät: -€2,81
    56,67 € / 100ml
  • Herbalgem Fig Tree Spray Bio, 15ml
    -5%

    Herbalgem Higuera Bio-suihke, 15 ml

    Normaalihinta €14,10 94,0 € / 100ml
    Alennushinta €14,10 Normaalihinta €14,84
    Säästät: -€0,74
    94,0 € / 100ml
  • Herbalgem Fig Tree, 30ml
    -35%

    Herbalgem Higuera, 30 ml

    Normaalihinta €17,00 56,67 € / 100ml
    Alennushinta €17,00 Normaalihinta €26,05
    Säästät: -€9,05
    56,67 € / 100ml
  • Pranarom Aromaboost Sleep Roll On, 5ml
    -32%

    Pranarom Aromaboost Sleep Roll On, 5 ml

    Normaalihinta €6,70 134,0 € / 100ml
    Alennushinta €6,70 Normaalihinta €9,90
    Säästät: -€3,20
    134,0 € / 100ml
  • Pranarom Aromaboost Relax Roll On, 5ml
    -32%

    Pranarom Aromaboost Relax Roll On, 5 ml

    Normaalihinta €6,70 134,0 € / 100ml
    Alennushinta €6,70 Normaalihinta €9,90
    Säästät: -€3,20
    134,0 € / 100ml
  • Pranarom Aromaboost Focus Roll On, 5ml
    -32%

    Pranarom Aromaboost Focus Roll On, 5 ml

    Normaalihinta €6,70 134,0 € / 100ml
    Alennushinta €6,70 Normaalihinta €9,90
    Säästät: -€3,20
    134,0 € / 100ml
  • Pranarom Aromaboost Focus, 60 capsules
    -33%

    Pranarom Aromaboost Focus, 60 kapselia

    Normaalihinta €13,40 0,22 € / 1ud
    Alennushinta €13,40 Normaalihinta €19,90
    Säästät: -€6,50
    0,22 € / 1ud
  • Pranarôm Aromanoctis Forte Sleep, 2X30 Capsules
    -38%

    Pranarôm Aromanoctis Forte Sueño, 2 x 30 kapselia

    Normaalihinta €21,90 0,37 € / 1ud
    Alennushinta €21,90 Normaalihinta €35,20
    Säästät: -€13,30
    0,37 € / 1ud
  • Herbalgem Ginkgo Biloba Bio 30 ml
    -27%

    Herbalgem Ginkgo Biloba Bio 30 ml

    Normaalihinta €16,70 55,67 € / 100ml
    Alennushinta €16,70 Normaalihinta €22,79
    Säästät: -€6,09
    55,67 € / 100ml
  • Herbalgem Energem-kompleksi, spray Gc28 Bio, 15 ml
    -36%

    Herbalgem Energem-kompleksi, spray Gc28 Bio, 15 ml

    Normaalihinta €11,40 0,76 € / 1ud
    Alennushinta €11,40 Normaalihinta €17,93
    Säästät: -€6,53
    0,76 € / 1ud
  • Herbalgem Ginkgogem Gc08 Bio -valmiste, 30 ml
    -35%

    Herbalgem Ginkgogem Gc08 Bio -valmiste, 30 ml

    Normaalihinta €15,80 52,67 € / 100ml
    Alennushinta €15,80 Normaalihinta €24,26
    Säästät: -€8,46
    52,67 € / 100ml
  • Herbalgem Memogem-kompleksi, suihke Gc10 Bio, 15 ml
    -35%

    Herbalgem Memogem-kompleksi, suihke Gc10 Bio, 15 ml

    Normaalihinta €11,70 0,78 € / 1ud
    Alennushinta €11,70 Normaalihinta €17,93
    Säästät: -€6,23
    0,78 € / 1ud
  • Pranarôm Aromalgic Cepharom Tablets, 8 pieces
    -37%

    Pranarôm Aromalgic Cepharom -tabletit, 8 kpl

    Normaalihinta €6,40 0,8 € / 1ud
    Alennushinta €6,40 Normaalihinta €10,22
    Säästät: -€3,82
    0,8 € / 1ud
  • Pranarôm Aromalgic Cepharom Roll On, 5 ml
    -34%

    Pranarôm Aromalgic Cepharom Roll On, 5 ml

    Normaalihinta €6,30 126,0 € / 100ml
    Alennushinta €6,30 Normaalihinta €9,61
    Säästät: -€3,31
    126,0 € / 100ml
  • Herbalgem Midogem Spray 15Ml
    -33%

    Herbalgem Midogem -suihke 15 ml

    Normaalihinta €11,40 76,0 € / 100ml
    Alennushinta €11,40 Normaalihinta €17,08
    Säästät: -€5,68
    76,0 € / 100ml
  • Herbalgem Gemmocaps Stress Protect Relax, 30 kapselia
    -7%

    Herbalgem Gemmocaps Stress Protect Relax, 30 kapselia

    Normaalihinta €19,10 0,64 € / 1ud
    Alennushinta €19,10 Normaalihinta €20,63
    Säästät: -€1,53
    0,64 € / 1ud
  • Herbalgem Gemmocaps Stress Protect Ánimo +, 30 kapselia
    -35%

    Herbalgem Gemmocaps Stress Protect Ánimo +, 30 kapselia

    Normaalihinta €16,20 0,54 € / 1ud
    Alennushinta €16,20 Normaalihinta €24,90
    Säästät: -€8,70
    0,54 € / 1ud