Kokoelma:

Pranarom baby, women and natural care

  • Pranarom Essential Oil Ylang Ylang, 5ml
    -30%

    Pranarom Essential Oil Ylang Ylang, 5ml

    Normaalihinta €9,30 186,0 € / 100ml
    Alennushinta €9,30 Normaalihinta €13,20
    Säästät: -€3,90
    186,0 € / 100ml
  • Pranarom Essential Oil Tea Tree, 30 ml
    -27%

    Pranarom-teepuuöljy, 30 ml

    Normaalihinta €17,30 57,67 € / 100ml
    Alennushinta €17,30 Normaalihinta €23,85
    Säästät: -€6,55
    57,67 € / 100ml
  • Pranarom Immortelle Yellow Essential Oil, 10ml
    -23%

    Pranarom Keltainen imerantia-eteerinen öljy, 10 ml

    Normaalihinta €43,70 437,0 € / 100ml
    Alennushinta €43,70 Normaalihinta €56,53
    Säästät: -€12,83
    437,0 € / 100ml
  • Pranarom Borage Vegetable Oil, 50ml
    -31%

    Pranarom Borraja-kasviöljy, 50 ml

    Normaalihinta €11,30 22,6 € / 100ml
    Alennushinta €11,30 Normaalihinta €16,30
    Säästät: -€5,00
    22,6 € / 100ml
  • Pranarom Calophyllum Plant Oil, 50ml
    -28%

    Pranarom lämpöä rakastava kasviöljy, 50 ml

    Normaalihinta €13,70 27,4 € / 100ml
    Alennushinta €13,70 Normaalihinta €19,05
    Säästät: -€5,35
    27,4 € / 100ml
  • Pranarom Wheat Germ Vegetable Oil, 50ml
    -23%

    Pranarom Vehnänalkioöljy, 50 ml

    Normaalihinta €7,40 14,8 € / 100ml
    Alennushinta €7,40 Normaalihinta €9,55
    Säästät: -€2,15
    14,8 € / 100ml
  • Pranarom Vegetable Oil Hazelnut, 50ml
    -15%

    Pranarom-pähkinäkasviöljy, 50 ml

    Normaalihinta €9,00 18,0 € / 100ml
    Alennushinta €9,00 Normaalihinta €10,60
    Säästät: -€1,60
    18,0 € / 100ml
  • Pranarom Apricot Kernel Vegetable Oil, 50ml
    -21%

    Pranarom aprikoosipähkinän kasviöljy, 50 ml

    Normaalihinta €9,80 19,6 € / 100ml
    Alennushinta €9,80 Normaalihinta €12,42
    Säästät: -€2,62
    19,6 € / 100ml
  • Pranarom Vanilla Vegetable Oil, 50ml
    -24%

    Pranarom Vanilja-kasviöljy, 50 ml

    Normaalihinta €13,80 27,6 € / 100ml
    Alennushinta €13,80 Normaalihinta €18,21
    Säästät: -€4,41
    27,6 € / 100ml
  • Pranarom Castor Vegetable Oil, 50ml
    -30%

    Pranarom-kasviöljy, risiiniöljy, 50 ml

    Normaalihinta €7,80 15,6 € / 100ml
    Alennushinta €7,80 Normaalihinta €11,10
    Säästät: -€3,30
    15,6 € / 100ml
  • Pranarom PranaBB Defensive Solution, 10ml
    -33%

    Pranarom PranaBB Immuunijärjestelmän vahvistava liuos, 10 ml

    Normaalihinta €8,00 80,0 € / 100ml
    Alennushinta €8,00 Normaalihinta €12,00
    Säästät: -€4,00
    80,0 € / 100ml
  • Pranarom Carrot Essential Oil, 5ml
    -26%

    Pranarom-porkkanan eteerinen öljy, 5 ml

    Normaalihinta €9,80 196,0 € / 100ml
    Alennushinta €9,80 Normaalihinta €13,20
    Säästät: -€3,40
    196,0 € / 100ml
  • Pranarom Essential Oil Orange Blossom, 2ml
    -28%

    Pranarom Oranssikukka-eteerinen öljy, 2 ml

    Normaalihinta €21,60 1080,0 € / 100ml
    Alennushinta €21,60 Normaalihinta €29,90
    Säästät: -€8,30
    1080,0 € / 100ml
  • Pranarom Citronella Java Essential Oil Bio, 10ml
    -29%

    Pranarom Luomujavankitronella-eteerinen öljy, 10 ml

    Normaalihinta €4,20 42,0 € / 100ml
    Alennushinta €4,20 Normaalihinta €5,90
    Säästät: -€1,70
    42,0 € / 100ml
  • Pranarom Carrot Vegetable Oil, 50ml
    -29%

    Pranarom-porkkanakasviöljy, 50 ml

    Normaalihinta €7,50 15,0 € / 100ml
    Alennushinta €7,50 Normaalihinta €10,60
    Säästät: -€3,10
    15,0 € / 100ml
  • Pranarom Evening Primrose Vegetable Oil, 60 capsules
    -26%

    Pranarom-kasviöljy, nattyröljy, 60 kapselia

    Normaalihinta €16,80 0,28 € / 1ud
    Alennushinta €16,80 Normaalihinta €22,70
    Säästät: -€5,90
    0,28 € / 1ud
  • Pranarom Rose Hip Vegetable Oil, 60 capsules
    -9%

    Pranarom Ruusunmarjan kasviöljy, 60 kapselia

    Normaalihinta €22,20 0,37 € / 1ud
    Alennushinta €22,20 Normaalihinta €24,53
    Säästät: -€2,33
    0,37 € / 1ud
  • Pranarom Neem Vegetable Oil, 50ml
    -29%

    Pranarom Neem-kasviöljy, 50 ml

    Normaalihinta €8,00 16,0 € / 100ml
    Alennushinta €8,00 Normaalihinta €11,20
    Säästät: -€3,20
    16,0 € / 100ml
  • Pranarom Aromaderm Repairing Balm, 40ml
    -35%

    Pranarom Aromaderm -korjaava balsami, 40 ml

    Normaalihinta €8,60 21,5 € / 100ml
    Alennushinta €8,60 Normaalihinta €13,20
    Säästät: -€4,60
    21,5 € / 100ml
  • Pranarom Essential Oil Essential Synergy, 30ml
    -28%

    Pranarom Essential Synergy -eteerinen öljy, 30 ml

    Normaalihinta €18,70 62,33 € / 100ml
    Alennushinta €18,70 Normaalihinta €25,80
    Säästät: -€7,10
    62,33 € / 100ml
  • Pranarom Rosewood Essential Oil Bio, 10ml
    -26%

    Pranarom orgaaninen ruusupuu-eteerinen öljy, 10 ml

    Normaalihinta €16,00 160,0 € / 100ml
    Alennushinta €16,00 Normaalihinta €21,60
    Säästät: -€5,60
    160,0 € / 100ml
  • Pranarom Essential Oil Rockrose cv Corsica, 5ml
    -24%

    Pranarom Essential Oil Rockrose cv Corsica, 5ml

    Normaalihinta €20,00 400,0 € / 100ml
    Alennushinta €20,00 Normaalihinta €26,35
    Säästät: -€6,35
    400,0 € / 100ml
  • Pranarom Frankincense Essential Oil Bio, 5ml
    -31%

    Pranarom Luomutäydellinen eteerinen öljy, 5 ml

    Normaalihinta €10,70 214,0 € / 100ml
    Alennushinta €10,70 Normaalihinta €15,60
    Säästät: -€4,90
    214,0 € / 100ml
  • Pranarom Labrador Tea Essential Oil Organic, 5ml
    -29%

    Pranarom Labradorin teetä sisältävä luomu-eteerinen öljy, 5 ml

    Normaalihinta €40,80 816,0 € / 100ml
    Alennushinta €40,80 Normaalihinta €57,65
    Säästät: -€16,85
    816,0 € / 100ml
  • Pranarom Verbena Exotic Verbena Essential Oil Bio, 10ml
    -25%

    Pranarom Eksoottinen verbena -luomu-eteerinen öljy, 10 ml

    Normaalihinta €5,80 58,0 € / 100ml
    Alennushinta €5,80 Normaalihinta €7,70
    Säästät: -€1,90
    58,0 € / 100ml
  • Pranarom Essential Oil Moroccan Thyme, 10ml
    -27%

    Pranarom Essential Oil Moroccan Thyme, 10ml

    Normaalihinta €12,50 125,0 € / 100ml
    Alennushinta €12,50 Normaalihinta €17,15
    Säästät: -€4,65
    125,0 € / 100ml
  • Pranarom Moisturising Milk, 250ml
    -27%

    Pranarom kosteuttava voide, 250 ml

    Normaalihinta €9,00 3,6 € / 100ml
    Alennushinta €9,00 Normaalihinta €12,40
    Säästät: -€3,40
    3,6 € / 100ml
  • Pranarom PranaBB Light Leg Milk, 200ml
    -34%

    Pranarom PranaBB Kevyet jalat -voide, 200 ml

    Normaalihinta €12,20 6,1 € / 100ml
    Alennushinta €12,20 Normaalihinta €18,50
    Säästät: -€6,30
    6,1 € / 100ml
  • Herbalgem Comfrey Lip Balm, 10ml
    -20%

    Herbalgem-huulivoide, comfrey, 10 ml

    Normaalihinta €6,80 68,0 € / 100ml
    Alennushinta €6,80 Normaalihinta €8,55
    Säästät: -€1,75
    68,0 € / 100ml
  • Herbalgem Optigem Spray, 10ml
    -20%

    Herbalgem Optigem -suihke, 10 ml

    Normaalihinta €11,50 115,0 € / 100ml
    Alennushinta €11,50 Normaalihinta €14,45
    Säästät: -€2,95
    115,0 € / 100ml