Kokoelma:

Physiorelax products

  • Physiorelax Forte Plus -suihke, 150 ml.
    -41%

    Physiorelax Forte Plus -suihke, 150 ml.

    Normaalihinta €12,00 8,0 € / 100ml
    Alennushinta €12,00 Normaalihinta €20,49
    Säästät: -€8,49
    8,0 € / 100ml
  • Physiorelax Forte Plus -voide, 500 ml
    -17%

    Physiorelax Forte Plus -voide, 500 ml

    Normaalihinta €32,70 6,54 € / 100ml
    Alennushinta €32,70 Normaalihinta €39,26
    Säästät: -€6,56
    6,54 € / 100ml
  • Physiorelax Polar Spray, 150 ml.
    -46%

    Physiorelax Polar Spray, 150 ml.

    Normaalihinta €10,50 7,0 € / 100ml
    Alennushinta €10,50 Normaalihinta €19,60
    Säästät: -€9,10
    7,0 € / 100ml