• Physiorelax Polar Spray, 150 ml.
-46%

Physiorelax Polar Spray, 150 ml.

SKU-koodiPH8437010673825

Viilentävä suihke, joka tarjoaa nopeaa ja pitkäkestoista helpotusta väsyneille ja kipeille lihaksille.

Normaalihinta €10,50 7,0 € / 100ml
Alennushinta €10,50 Normaalihinta €19,60
Säästät: -€9,10
7,0 € / 100ml
Physiorelax Polar Spray, 150 ml.
Physiorelax Polar Spray, 150 ml.
Normaalihinta €10,50 7,0 € / 100ml
Alennushinta €10,50 Normaalihinta €19,60
Säästät: -€9,10
7,0 € / 100ml

 

 

Luonnollisista ainesosista valmistettu viilentävä suihke

Koostumus

Arnika, harpagofyytum, mäkikuisma, kehäkukka, mentoli

Käyttöohje

Levitä kaksi kerrosta tuotetta tarvittavalle alueelle

Apteekkarin neuvo

VAIN ULKOISEEN KÄYTTÖÖN. Vältä kosketusta silmiin, limakalvoihin tai haavoihin. Älä levitä ärtyneelle tai vahingoittuneelle iholle. Lopeta käyttö, jos iho ärtyy. Käytä vain ohjeiden mukaisesti. PIDÄ POISSA LASTEN ULOTTUVILTA. Erittäin syttyvä aerosoli. Paineistettu säiliö: voi räjähtää kuumentuessaan. Älä suihkuta avotulelle tai muulle syttymislähteelle. Pidä poissa lämmön, kuumien pintojen, kipinöiden, avotulien ja muiden syttymislähteiden läheisyydestä. Tupakointi kielletty. Älä lävistä tai polta, edes käytön jälkeen. Suojaa auringonvalolta. Älä altista yli 50 ºC/122 ºF:n lämpötilalle. Käytä ainoastaan ulkona tai hyvin ilmastoidussa tilassa.